Co je to?
Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je to Falešná svíčková? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Falešná svíčková

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.


Co je to Falešná svíčková? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Falešná svíčková? Potom se o definici podělte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Falešná svíčková se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, Falešná svíčková, definice, co je to Falešná svíčková?, informace, názvosloví, synonymum, terminologie, slovník, slovo, termín, vysvětlení, význam slova, popis, pojem, přesný význam, co to je, lexikon


Pojem Falešná svíčková je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Falešná svíčková? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Svíčková je cenný druh hovězího masa. Svíčková na smetaně se z úsporných důvodů často připravuje jako tzv. „falešná svíčková“, tj. s hovězím zadním či jiným druhem masa. Původ názvu svíčková podle Ivy Pospíšilové není jasný, v Lidovkách.cz uvedla v roce 2014 tři možná vysvětlení: vizuální podobnost tenkého svalu se svící, množství loje v okolí tohoto svalu, či tradice hostiny pří svíčkách, kterou řezničtí mistři byli povinni jednou ročně vystrojovat tovaryšům.

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Falešná svíčková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Falešná svíčková ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Falešná svíčková ve Wikizdrojích

Vyhledat pojem Falešná svíčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Falešná svíčková ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Falešná svíčková ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Falešná svíčková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Falešná svíčková? resp. co přesně označuje termín Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Císařovna? Znáte a víte kdo je Kurd? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.