Co je to?
Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je to Falešná svíčková? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Falešná svíčková

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.


Co je to Falešná svíčková? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Falešná svíčková můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Falešná svíčková je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, lexikon, význam slova, pojem, popis, Jídlo, Falešná svíčková, synonymum, co to je, význam, přesný význam, definice, co znamená, informace, vysvětlení, význam pojmu, heslo


Pojem Falešná svíčková je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Falešná svíčková ve Wikipedii

Vyhledat termín Falešná svíčková na Google.cz

Zkusit najít pojem Falešná svíčková ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Falešná svíčková ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Falešná svíčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Falešná svíčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Falešná svíčková například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Falešná svíčková? resp. co označuje slovo Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Romanista? Znáte a víte kdo je Beduín? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.