Co je to?
Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je to Falešná svíčková? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Falešná svíčková

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.


Co je to Falešná svíčková? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Falešná svíčková s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Falešná svíčková je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: co to je, Falešná svíčková, terminus technicus, definice, význam, vysvětlení, popis, co znamená, Jídlo, terminologie, heslo, odborný výraz, Jídlo, význam pojmu, informace, přesný výraz, přesný význam, termín


Pojem Falešná svíčková je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Falešná svíčková ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Falešná svíčková na Google.cz

Najít slovo Falešná svíčková ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Falešná svíčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Falešná svíčková ve Wikipedii

Vyhledat slovo Falešná svíčková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Falešná svíčková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Falešná svíčková? resp. co se přesně ukrývá za slovem Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Protestant? Znáte a víte kdo je Beduín? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Jídlo. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.