Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je Falešná svíčková? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Falešná svíčková?

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.


Co je to Falešná svíčková? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Falešná svíčková s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Falešná svíčková se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: význam, jídlo, synonymum, lexikon, slovník, co znamená, termín, co je to Falešná svíčková?, definice, wiki, názvosloví, slovo, přesný výraz, pojem, vysvětlení, heslo, jídlo, odborné názvosloví


Pojem Falešná svíčková je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Falešná svíčková? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Svíčková je cenný druh hovězího masa. Svíčková na smetaně se z úsporných důvodů často připravuje jako tzv. „falešná svíčková“, tj. s hovězím zadním či jiným druhem masa. Původ názvu svíčková podle Ivy Pospíšilové není jasný, v Lidovkách.cz uvedla v roce 2014 tři možná vysvětlení: vizuální podobnost tenkého svalu se svící, množství loje v okolí tohoto svalu, či tradice hostiny pří svíčkách, kterou řezničtí mistři byli povinni jednou ročně vystrojovat tovaryšům.

Další zdroje informací o slovu Falešná svíčková

Zkusit najít frázi Falešná svíčková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Falešná svíčková na Google.cz

Zkusit najít heslo Falešná svíčková ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Falešná svíčková ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Falešná svíčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Falešná svíčková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Falešná svíčková například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Falešná svíčková? resp. co znamená výraz Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Emma Roberts? Znáte a víte kdo je Otčím? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Falešná svíčková i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.