Co je to?
Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Co je to Falešná svíčková? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Falešná svíčková

Takzvaná "falešná svíčková" je alternativní (rychlejší a jednodušší) způsob přípravy oblíbeného pokrmu české kuchyně, jehož "správný" postup je jinak časově náročný.


Co je to Falešná svíčková? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Falešná svíčková. Co znamená pojem Falešná svíčková z kategorie Jídlo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Falešná svíčková sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Falešná svíčková patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, přesný význam, co to je, význam, Jídlo, popis, odborný výraz, co znamená, vysvětlení, význam slova, lexikon, formulace, heslo, slovník, synonymum, definice, co je to Falešná svíčková?, termín


Pojem Falešná svíčková je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Falešná svíčková

Hledat pojem Falešná svíčková ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Falešná svíčková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Falešná svíčková na Google.cz

Najít heslo Falešná svíčková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Falešná svíčková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Falešná svíčková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Falešná svíčková například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Falešná svíčková? resp. co se přesně ukrývá za slovem Falešná svíčková? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Falešná svíčková, odpověď na dotaz co je to Falešná svíčková?. Víte např. kdo to je Justin Bieber? Znáte a víte kdo je Unitář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.