Co je to?
Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Co je to Litý mramor? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Litý mramor?

Litý mramor je materiál, který se využívá pro výrobu stavebních prvků a sanity. Je přirozené protiskluzový a disponuje vysokými tepelně izolačními vlastnostmi. Odpovídá i těm nejpřísnějším hygienickým normám.
Litý mramor se vyrábí z jemně mletých vápenců, sklářských písků, barviva a polyesterové pryskyřice. Vzniklá směs se leje do forem požadovaných tvarů. Nabízí nejrůznější barevné odstíny a dekory a stále se zdokonaluje.


Co je to Litý mramor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Litý mramor je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: slovo, přesný význam, význam pojmu, odborné názvosloví, vysvětlení, názvosloví, co to je, význam slova, heslo, terminus technicus, Stavebnictví, odborný výraz, pojem, lexikon, Stavebnictví, přesný výraz, Litý mramor, význam


Pojem Litý mramor je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat heslo Litý mramor ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Litý mramor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Litý mramor ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Litý mramor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Litý mramor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Litý mramor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Litý mramor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Litý mramor? resp. jaký je význam pojmu Litý mramor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litý mramor, odpověď na dotaz co je to Litý mramor?. Víte např. kdo to je Robert Plaga? Znáte a víte kdo je Wolverine? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.