Co je to?
Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Co je to Litý mramor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Litý mramor?

Litý mramor je materiál, který se využívá pro výrobu stavebních prvků a sanity. Je přirozené protiskluzový a disponuje vysokými tepelně izolačními vlastnostmi. Odpovídá i těm nejpřísnějším hygienickým normám.
Litý mramor se vyrábí z jemně mletých vápenců, sklářských písků, barviva a polyesterové pryskyřice. Vzniklá směs se leje do forem požadovaných tvarů. Nabízí nejrůznější barevné odstíny a dekory a stále se zdokonaluje.


Co je to Litý mramor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Litý mramor? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Litý mramor je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, odborné názvosloví, přesný význam, odborný výraz, formulace, názvosloví, synonymum, heslo, Litý mramor, popis, terminus technicus, pojem, význam slova, význam pojmu, definice pojmu, wiki, co znamená, co to je


Pojem Litý mramor je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Litý mramor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Litý mramor na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Litý mramor ve Wikimedia Commons

Hledat termín Litý mramor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Litý mramor ve Wikipedii

Vyhledat heslo Litý mramor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Litý mramor například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte co znamená slovo Litý mramor? resp. co se přesně ukrývá za slovem Litý mramor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litý mramor, odpověď na dotaz co je to Litý mramor?. Víte např. kdo to je Promotér? Znáte a víte kdo je Jacques Derrida? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je stavebnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.