Co je to?
Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Co je to Litý mramor? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Litý mramor

Litý mramor je materiál, který se využívá pro výrobu stavebních prvků a sanity. Je přirozené protiskluzový a disponuje vysokými tepelně izolačními vlastnostmi. Odpovídá i těm nejpřísnějším hygienickým normám.
Litý mramor se vyrábí z jemně mletých vápenců, sklářských písků, barviva a polyesterové pryskyřice. Vzniklá směs se leje do forem požadovaných tvarů. Nabízí nejrůznější barevné odstíny a dekory a stále se zdokonaluje.


Co je to Litý mramor? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Litý mramor. Co znamená odborný pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Litý mramor? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Litý mramor je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: názvosloví, terminus technicus, formulace, synonymum, terminologie, Stavebnictví, odborný výraz, co znamená, Litý mramor, wiki, odborné názvosloví, Stavebnictví, heslo, slovník, vysvětlení, slovo, význam, pojem


Pojem Litý mramor je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Litý mramor

Hledat videa s názvem Litý mramor na Youtube

Zkusit najít výraz Litý mramor ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Litý mramor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Litý mramor ve Wikislovníku

Najít slovo Litý mramor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Litý mramor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Litý mramor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Litý mramor? resp. co přesně znamená slovo Litý mramor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litý mramor, odpověď na dotaz co je to Litý mramor?. Víte např. kdo to je Ray Charles? Znáte a víte kdo je Wolverine? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.