Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Litý mramor. Co znamená pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Co to je Litý mramor? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Litý mramor

Litý mramor je materiál, který se využívá pro výrobu stavebních prvků a sanity. Je přirozené protiskluzový a disponuje vysokými tepelně izolačními vlastnostmi. Odpovídá i těm nejpřísnějším hygienickým normám.
Litý mramor se vyrábí z jemně mletých vápenců, sklářských písků, barviva a polyesterové pryskyřice. Vzniklá směs se leje do forem požadovaných tvarů. Nabízí nejrůznější barevné odstíny a dekory a stále se zdokonaluje.


Co je to Litý mramor? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Litý mramor. Co znamená pojem Litý mramor z kategorie Stavebnictví?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Litý mramor se nachází v sekci stavebnictví

Klíčová slova: informace, co znamená, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, význam, význam slova, definice pojmu, terminologie, termín, Litý mramor, pojem, terminus technicus, stavebnictví, odborný výraz, definice, přesný význam, slovo


Pojem Litý mramor je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Litý mramor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Litý mramor ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Litý mramor ve Wikislovníku

Hledat výraz Litý mramor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Litý mramor ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Litý mramor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Litý mramor například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Nyní už nejspíš víte co to je Litý mramor? resp. jaká je definice termínu Litý mramor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Litý mramor, odpověď na dotaz co je to Litý mramor?. Víte např. kdo to je Kurt Meyer? Znáte a víte kdo je Milíč Čapek? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.