Co je to?
Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co je to Developer? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Developer

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.


Co je to Developer? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Developer? s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Developer je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, přesný výraz, wiki, slovník, Stavebnictví, slovo, názvosloví, definice, význam pojmu, význam slova, informace, termín, lexikon, definice pojmu, popis, co je to Developer?, heslo, Developer


Pojem Developer je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Developer? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Pro více informací o heslu Developer zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít heslo Developer ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Developer na Youtube

Vyhledat výraz Developer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Developer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Developer ve Wikizdrojích

Hledat slovo Developer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Developer? resp. jaký je význam pojmu Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Adolf Hitler? Znáte a víte kdo je Kariérista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?