Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co to je Developer? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Developer?

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.


Co je to Developer? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Developer? s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Developer je v sekci stavebnictví

Klíčová slova: wiki, význam, slovo, pojem, odborný výraz, význam pojmu, definice, Developer, informace, přesný význam, synonymum, co znamená, názvosloví, heslo, co to je, stavebnictví, slovník, terminologie


Pojem Developer je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Developer? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Jiné informační zdroje o pojmu Developer

Hledat videa s názvem Developer na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Developer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Developer ve Wikimedia Commons

Najít slovo Developer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Developer ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Developer ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Developer? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Podruh? Znáte a víte kdo je Exulant? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je stavebnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?