Co je to?
Definice výrazu Developer. Co znamená odborný pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co to je Developer? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Developer

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.


Co je to Developer? Význam slova, termín, Definice výrazu Developer. Co znamená odborný pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Developer je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: co je to Developer?, přesný výraz, terminus technicus, heslo, co to je, význam pojmu, synonymum, stavebnictví, odborné názvosloví, lexikon, termín, význam, stavebnictví, Developer, přesný význam, vysvětlení, pojem, definice pojmu


Pojem Developer je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Developer dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Developer na Google.cz

Hledat pojem Developer ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Developer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Developer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Developer ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Developer ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už víte jaká je definice termínu Developer? resp. co vlastně znamená slovo Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Padlý anděl? Znáte a víte kdo je Čůza? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?