Co je to?
Výraz, termín, definice slova Developer. Co znamená odborný pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co je to Developer? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Developer?

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.


Co je to Developer? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Developer. Co znamená odborný pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Developer patří do kategorie stavebnictví

Klíčová slova: terminologie, přesný význam, význam pojmu, co znamená, pojem, termín, co je to Developer?, formulace, Developer, stavebnictví, slovník, popis, vysvětlení, stavebnictví, co to je, odborné názvosloví, heslo, odborný výraz


Pojem Developer je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Developer?

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Developer ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Developer ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Developer na Google.cz

Zkusit najít pojem Developer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Developer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Developer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Developer? resp. co znamená výraz Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Karel Kavina? Znáte a víte kdo je Emigrant? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci stavebnictví Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?