Co je to?
Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co je to Developer? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Developer

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.


Co je to Developer? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Developer se nachází v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, formulace, popis, lexikon, co znamená, co je to Developer?, slovník, přesný výraz, odborný výraz, definice, slovo, Stavebnictví, Developer, definice pojmu, význam slova, vysvětlení, termín, heslo


Pojem Developer je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Developer?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Developer ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Developer na Youtube

Vyhledat termín Developer na Google.cz

Hledat výraz Developer ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Developer ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Developer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Developer? resp. co znamená výraz Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Hamoun? Znáte a víte kdo je Beduín? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Developer hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?