Co je to?
Výraz, termín, definice slova Developer. Co znamená odborný pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co je Developer? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Developer?

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.


Co je to Developer? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Developer. Co znamená odborný pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Developer? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Developer je v kategorii stavebnictví

Klíčová slova: definice pojmu, význam pojmu, wiki, co to je, Developer, informace, co znamená, termín, formulace, přesný výraz, slovo, terminologie, přesný význam, terminus technicus, heslo, pojem, odborný výraz, názvosloví


Pojem Developer je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Developer?

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Developer ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít Developer na Google.cz

Najít heslo Developer ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Developer na Youtube

Hledat termín Developer ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Developer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Developer například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste zjistili jaká je definice slova Developer? resp. co přesně znamená slovo Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Josef Větrovec? Znáte a víte kdo je Parchant? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Developer i v jiné sekci než v stavebnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?