Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu ČVOP?

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu ČVOP s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz ČVOP se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, ČVOP, význam pojmu, zkratky, přesný výraz, informace, pojem, co je to ČVOP?, význam slova, slovník, definice pojmu, přesný význam, co to je, definice, zkratky, terminus technicus, heslo


Pojem ČVOP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo ČVOP ve Wikislovníku

Najít termín ČVOP ve Wikipedii

Hledat slovo ČVOP ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVOP ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo ČVOP na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVOP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo ČVOP? resp. co se skrývá pod slovem ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Sviňák? Znáte a víte kdo je Che Guevara? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.