Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu ČVOP?

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova ČVOP? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz ČVOP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: co je to ČVOP?, formulace, definice, termín, co znamená, lexikon, synonymum, wiki, význam pojmu, pojem, slovník, heslo, význam slova, ČVOP, definice pojmu, Zkratky, přesný výraz, informace


Pojem ČVOP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz ČVOP ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo ČVOP ve Wikipedii

Vyhledat heslo ČVOP ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín ČVOP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín ČVOP ve vyhledávači Yandex

Najít pojem ČVOP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu ČVOP? resp. jaká je definice slova ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Kršna? Znáte a víte kdo je Moliere? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu ČVOP v jiné sekci než Zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.