Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ČVOP. Co znamená pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je ČVOP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu ČVOP?

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo ČVOP. Co znamená pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín ČVOP? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem ČVOP se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: co to je, definice, ČVOP, odborný výraz, heslo, názvosloví, co je to ČVOP?, popis, vysvětlení, informace, termín, definice pojmu, zkratky, význam, synonymum, pojem, význam slova, terminus technicus


Pojem ČVOP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu ČVOP

Vyhledat výraz ČVOP ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem ČVOP na Youtube

Najít výraz ČVOP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín ČVOP na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVOP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVOP ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to ČVOP? resp. co znamená ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Plátce DPH? Znáte a víte kdo je Seraf? Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu ČVOP i v jiné kategorii než je sekce zkratky. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.