Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla ČVOP?

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu ČVOP sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem ČVOP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, co je to ČVOP?, formulace, termín, definice, definice pojmu, přesný výraz, Zkratky, informace, co znamená, popis, vysvětlení, odborné názvosloví, wiki, Zkratky, pojem, terminologie, heslo


Pojem ČVOP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem ČVOP v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVOP ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem ČVOP ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín ČVOP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ČVOP na Youtube

Zkusit najít heslo ČVOP na Google.cz

Najít pojem ČVOP ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to ČVOP? resp. jaká je definice slova ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Nuzák? Znáte a víte kdo je Nohsled? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.