Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Co znamená termín ČVOP? Vysvětlení pojmu, definice hesla

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu ČVOP doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo ČVOP se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: synonymum, slovník, terminologie, co je to ČVOP?, odborný výraz, zkratky, definice, heslo, wiki, pojem, vysvětlení, význam pojmu, co znamená, formulace, přesný výraz, zkratky, terminus technicus, význam


Pojem ČVOP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu ČVOP hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít heslo ČVOP ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVOP ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo ČVOP ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz ČVOP ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo ČVOP na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVOP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova ČVOP? resp. co znamená ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Václav Babinský? Znáte a víte kdo je Kreativec? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je zkratky. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.