Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu ČVOP?

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu ČVOP sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ČVOP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, co to je, informace, wiki, popis, pojem, slovo, přesný výraz, terminus technicus, co je to ČVOP?, lexikon, význam pojmu, formulace, co znamená, slovník, význam, definice, synonymum


Pojem ČVOP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu ČVOP

Vyhledat slovo ČVOP na Google.cz

Zkusit najít pojem ČVOP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVOP ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVOP ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz ČVOP ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem ČVOP na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená ČVOP? resp. co se přesně ukrývá za slovem ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Cheater? Znáte a víte kdo je Moliere? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu ČVOP i v jiných kategoriích (než Zkratky). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.