Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu ČVOP?

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem ČVOP s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín ČVOP patří do kategorie Zkratky

Klíčová slova: význam slova, ČVOP, slovo, názvosloví, Zkratky, definice, přesný výraz, definice pojmu, lexikon, wiki, odborné názvosloví, odborný výraz, co je to ČVOP?, pojem, vysvětlení, informace, co to je, slovník


Pojem ČVOP je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín ČVOP ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz ČVOP ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem ČVOP na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVOP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVOP ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo ČVOP ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená ČVOP? resp. co se skrývá pod slovem ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Jára Cimrman? Znáte a víte kdo je Nohsled? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.