Co je to?
Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Co je to ČVOP? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova ČVOP

ČVOP je zkratka pro čtrnáctimístné číslo (Číslo Výpovědi Opouštěného Poskytovatele). Poskytne ho vždy operátor, u nějž chce zákazník ukončit smlouvu a umožňuje přejít k jinému poskytovateli telefonních služeb při zachování stávajícího telefonního čísla. Je platné 60 dní od data vygenerování.


Co je to ČVOP? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova ČVOP. Co znamená odborný pojem ČVOP z kategorie Zkratky?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu ČVOP doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem ČVOP se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, pojem, názvosloví, význam pojmu, co znamená, termín, zkratky, co je to ČVOP?, terminologie, co to je, definice pojmu, synonymum, vysvětlení, slovo, wiki, popis, slovník, odborný výraz


Pojem ČVOP je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem ČVOP ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo ČVOP ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín ČVOP ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem ČVOP na Youtube

Zkusit najít ČVOP na Google.cz

Najít pojem ČVOP ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo ČVOP například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova ČVOP? resp. jaká je definice termínu ČVOP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČVOP, odpověď na dotaz co je to ČVOP?. Víte např. kdo to je Tchán? Znáte a víte kdo je Klinický psycholog? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zkratky. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto stránkách.