Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Zážitek. Co znamená pojem Zážitek z kategorie Psychologie?

Co to je Zážitek? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Zážitek

Zážitek je určitý děj nebo událost, kdy člověk něco zažil a z nějakých důvodů si to pamatuje po delší dobu. Bývá spojen s určitým emočním prožitkem, ať již v kladném nebo záporném smyslu.
Zážitky bývají významnou součástí osobních vzpomínek a mohou být běžné i výjimečné. Spojují se s dojmy z rodinného života, cest, sportu, společenského života i životními milníky – svatba, narození dítěte, úmrtí blízkých a podobně. Na zážitky se specializují i agentury, které tyto aktivity zprostředkovávají.


Co je to Zážitek? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Zážitek. Co znamená pojem Zážitek z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Zážitek? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Zážitek je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, Psychologie, názvosloví, termín, co znamená, Zážitek, synonymum, definice pojmu, popis, odborné názvosloví, význam, lexikon, definice, význam slova, Psychologie, co je to Zážitek?, vysvětlení


Pojem Zážitek je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zážitek zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Zážitek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Zážitek ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zážitek ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Zážitek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Zážitek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Zážitek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zážitek například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Zážitek? resp. jaká je definice termínu Zážitek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zážitek, odpověď na dotaz co je to Zážitek?. Víte např. kdo to je Avicenna? Znáte a víte kdo je Pábitel? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Psychologie. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?