Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Co je Sniffing? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Sniffing?

Sniffing je pojmenování speciální techniky, jejímž prostřednictvím lze odposlouchávat počítače zařazené v lokální síti. Používá se např. při diagnostikách sítí. Název pochází z anglického slova s významem čenichat, čmuchat, což naznačuje i negativní význam.
Sniffing může být zneužit crackery k získání používaných hesel a ke sledování komunikace a práce v síti – ke špionáži dat. Může tak do sítě nasadit síťové červy. Při sniffingu se často používá trojský kůň.


Co je to Sniffing? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Text s definicí výrazu Sniffing doporučujeme sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Sniffing se nachází v sekci internet

Klíčová slova: terminologie, pojem, wiki, slovo, terminus technicus, význam slova, definice, popis, formulace, definice pojmu, co je to Sniffing?, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, internet, heslo, přesný výraz, Sniffing


Pojem Sniffing je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Sniffing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Sniffing ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sniffing ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Sniffing ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Sniffing ve Wikislovníku

Hledat termín Sniffing ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sniffing například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní již víte co znamená slovo Sniffing? resp. jaká je definice termínu Sniffing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sniffing, odpověď na dotaz co je to Sniffing?. Víte např. kdo to je Alexis Crystal? Znáte a víte kdo je Jana Ustohalová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme vám proto hledat slovo Sniffing i v jiné části webu než je kategorie internet. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.