Co je to?
Definice výrazu Sniffing. Co znamená odborný pojem Sniffing z kategorie Internet?

Co je Sniffing?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Sniffing?

Sniffing je pojmenování speciální techniky, jejímž prostřednictvím lze odposlouchávat počítače zařazené v lokální síti. Používá se např. při diagnostikách sítí. Název pochází z anglického slova s významem čenichat, čmuchat, což naznačuje i negativní význam.
Sniffing může být zneužit crackery k získání používaných hesel a ke sledování komunikace a práce v síti – ke špionáži dat. Může tak do sítě nasadit síťové červy. Při sniffingu se často používá trojský kůň.


Co je to Sniffing? Význam slova, termín, Definice výrazu Sniffing. Co znamená odborný pojem Sniffing z kategorie Internet?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Sniffing můžete samozřejmě sdílet s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Sniffing je v sekci internet

Klíčová slova: lexikon, odborné názvosloví, termín, internet, vysvětlení, odborný výraz, co to je, pojem, popis, synonymum, definice, Sniffing, názvosloví, význam slova, informace, co je to Sniffing?, slovník, co znamená


Pojem Sniffing je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Sniffing v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Sniffing ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Sniffing ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Sniffing ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Sniffing na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sniffing ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Sniffing ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sniffing například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Teďka již bezesporu víte co znamená Sniffing? resp. jaký je význam pojmu Sniffing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sniffing, odpověď na dotaz co je to Sniffing?. Víte např. kdo to je Ota Pavel? Znáte a víte kdo je Andrea Procházková? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, internet, sniffing, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.