Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Co to je Sniffing? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Sniffing?

Sniffing je pojmenování speciální techniky, jejímž prostřednictvím lze odposlouchávat počítače zařazené v lokální síti. Používá se např. při diagnostikách sítí. Název pochází z anglického slova s významem čenichat, čmuchat, což naznačuje i negativní význam.
Sniffing může být zneužit crackery k získání používaných hesel a ke sledování komunikace a práce v síti – ke špionáži dat. Může tak do sítě nasadit síťové červy. Při sniffingu se často používá trojský kůň.


Co je to Sniffing? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Sniffing můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sniffing je v kategorii Internet

Klíčová slova: pojem, lexikon, formulace, odborný výraz, Internet, terminus technicus, slovník, termín, terminologie, co je to Sniffing?, vysvětlení, definice, Sniffing, co znamená, wiki, odborné názvosloví, synonymum, informace


Pojem Sniffing je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Sniffing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Sniffing ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Sniffing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Sniffing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Sniffing ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sniffing ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sniffing například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Sniffing? resp. co vlastně znamená slovo Sniffing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sniffing, odpověď na dotaz co je to Sniffing?. Víte např. kdo to je Andrej Kiska? Znáte a víte kdo je Sluha? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.