Co je to?
Výraz, termín, definice slova Sniffing. Co znamená odborný pojem Sniffing z kategorie Internet?

Co je to Sniffing? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Sniffing

Sniffing je pojmenování speciální techniky, jejímž prostřednictvím lze odposlouchávat počítače zařazené v lokální síti. Používá se např. při diagnostikách sítí. Název pochází z anglického slova s významem čenichat, čmuchat, což naznačuje i negativní význam.
Sniffing může být zneužit crackery k získání používaných hesel a ke sledování komunikace a práce v síti – ke špionáži dat. Může tak do sítě nasadit síťové červy. Při sniffingu se často používá trojský kůň.


Co je to Sniffing? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Sniffing. Co znamená odborný pojem Sniffing z kategorie Internet?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Sniffing? Pak se o ní podělte s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Sniffing patří do sekce internet

Klíčová slova: internet, formulace, Sniffing, názvosloví, co je to Sniffing?, slovo, pojem, definice, lexikon, heslo, co znamená, termín, terminus technicus, význam slova, význam, popis, vysvětlení, slovník


Pojem Sniffing je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Sniffing ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Sniffing na Google.cz

Hledat slovo Sniffing ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Sniffing na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sniffing ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Sniffing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Sniffing například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Sniffing? resp. co je to Sniffing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sniffing, odpověď na dotaz co je to Sniffing?. Víte např. kdo to je Džihádista? Znáte a víte kdo je Alexander Hemala? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Sniffing i v jiných kategoriích (než internet). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.