Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Co to je Sniffing? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Sniffing?

Sniffing je pojmenování speciální techniky, jejímž prostřednictvím lze odposlouchávat počítače zařazené v lokální síti. Používá se např. při diagnostikách sítí. Název pochází z anglického slova s významem čenichat, čmuchat, což naznačuje i negativní význam.
Sniffing může být zneužit crackery k získání používaných hesel a ke sledování komunikace a práce v síti – ke špionáži dat. Může tak do sítě nasadit síťové červy. Při sniffingu se často používá trojský kůň.


Co je to Sniffing? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Sniffing. Co znamená pojem Sniffing z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Sniffing patří do kategorie Internet

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, slovo, synonymum, význam pojmu, pojem, wiki, význam slova, význam, terminus technicus, Sniffing, definice, popis, lexikon, termín, co znamená, informace, co je to Sniffing?


Pojem Sniffing je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Sniffing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sniffing ve Wikimedia Commons

Najít termín Sniffing ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Sniffing ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Sniffing ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sniffing ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sniffing například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Sniffing? resp. co se přesně ukrývá za slovem Sniffing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sniffing, odpověď na dotaz co je to Sniffing?. Víte např. kdo to je Ivana Chýlková? Znáte a víte kdo je Rónin? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.