Co je to?
Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Co je to Twitter? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Twitter?

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 280 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.


Co je to Twitter? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Twitter doporučujeme sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Twitter se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: terminologie, pojem, formulace, popis, přesný výraz, definice, slovo, synonymum, odborné názvosloví, co to je, slovník, význam, termín, lexikon, co je to Twitter?, wiki, Internet, Internet


Pojem Twitter je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Twitter? Definice slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Překlad výrazu „twitter“ je „cvrlikání“, „švitoření“, „štěbetání“.

Další zdroje informací o slovu Twitter

Hledat termín Twitter ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twitter ve Wikimedia Commons

Najít termín Twitter ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitter ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Twitter ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Twitter na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitter například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Twitter? resp. jaký je přesný význam slova Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je Mladistvý? Znáte a víte kdo je Dolph Lundgren? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Internet). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?