Co je to?
Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Co je to Twitter? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Twitter?

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 280 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.


Co je to Twitter? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Twitter můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Twitter je v kategorii Internet

Klíčová slova: názvosloví, Internet, heslo, lexikon, význam, přesný význam, význam slova, terminus technicus, terminologie, co to je, synonymum, odborné názvosloví, odborný výraz, Twitter, wiki, co je to Twitter?, přesný výraz, definice


Pojem Twitter je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Twitter?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Překlad výrazu „twitter“ je „cvrlikání“, „švitoření“, „štěbetání“.

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Twitter ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Twitter ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Twitter ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Twitter ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Twitter ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Twitter na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitter například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Twitter? resp. co se skrývá pod slovem Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je Prcek? Znáte a víte kdo je Ivan Trojan? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?