Co je to?
Výraz, termín, definice slova Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Co je to Twitter? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Twitter

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 280 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.


Co je to Twitter? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Twitter se nachází v sekci internet

Klíčová slova: co znamená, wiki, terminologie, heslo, synonymum, internet, přesný výraz, lexikon, význam slova, formulace, termín, definice pojmu, názvosloví, definice, význam pojmu, odborný výraz, popis, vysvětlení


Pojem Twitter je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Twitter dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Překlad výrazu „twitter“ je „cvrlikání“, „švitoření“, „štěbetání“.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem Twitter ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Twitter ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twitter ve Wikimedia Commons

Najít slovo Twitter ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Twitter na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitter ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitter například ve Wikizdrojích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už víte co znamená slovo Twitter? resp. co se skrývá pod slovem Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je Jiří Maštálka? Znáte a víte kdo je Abbé? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci internet K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?