Co je to?
Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Co je to Twitter? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Twitter?

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 280 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.


Co je to Twitter? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Twitter se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Twitter je v kategorii Internet

Klíčová slova: popis, odborný výraz, význam, co to je, Internet, názvosloví, lexikon, co je to Twitter?, terminologie, přesný význam, přesný výraz, odborné názvosloví, formulace, termín, význam pojmu, synonymum, terminus technicus, pojem


Pojem Twitter je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Twitter?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Překlad výrazu „twitter“ je „cvrlikání“, „švitoření“, „štěbetání“.

Více informací o slovu Twitter doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Twitter ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Twitter ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Twitter ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitter ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Twitter na Youtube

Hledat výraz Twitter ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitter například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Twitter? resp. co je to Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je Hédonista? Znáte a víte kdo je Ivan Trojan? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?