Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Twitter. Co znamená pojem Twitter z kategorie Internet?

Co to je Twitter? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Twitter?

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 280 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.


Co je to Twitter? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Twitter. Co znamená pojem Twitter z kategorie Internet?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Twitter? Potom se o definici podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Twitter se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: názvosloví, heslo, definice, význam slova, slovo, vysvětlení, terminologie, význam pojmu, co je to Twitter?, lexikon, popis, význam, co to je, přesný význam, synonymum, informace, internet, co znamená


Pojem Twitter je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Twitter můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Překlad výrazu „twitter“ je „cvrlikání“, „švitoření“, „štěbetání“.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twitter ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Twitter na Youtube

Hledat termín Twitter ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Twitter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Twitter ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Twitter ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitter například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Twitter? resp. co je to Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je Metrolog? Znáte a víte kdo je Šibal? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme proto zkusit hledat pojem Twitter v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?