Co je to?
Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Co je to Twitter? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Twitter?

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 280 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.


Co je to Twitter? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Twitter můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Twitter je v sekci Internet

Klíčová slova: přesný význam, definice pojmu, terminologie, názvosloví, synonymum, pojem, odborný výraz, význam, terminus technicus, vysvětlení, definice, význam slova, co znamená, slovník, lexikon, co je to Twitter?, termín, Internet


Pojem Twitter je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu Twitter?

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Překlad výrazu „twitter“ je „cvrlikání“, „švitoření“, „štěbetání“.

Více informací o slovu Twitter doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Twitter na Youtube

Najít slovo Twitter ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Twitter ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Twitter ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Twitter ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Twitter ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitter například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Twitter? resp. co vlastně znamená slovo Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je Vladimír Kremlík? Znáte a víte kdo je Dolph Lundgren? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?