Co je to?
Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Co je to Twitter? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Twitter

Sociální síť, která svým registrovaným uživatelům umožňuje posílat a číst takzvané tweety, příspěvky od jiných uživatelů. Tyto textové příspěvky mají maximální délku 280 znaků. Texty si uživatelé vyměňují buď pomocí stránky Twitteru nebo krátkých textových SMS zpráv. Twitter byl založen v roce 2006 a říká se mu SMS internet, jeho výhodou je, že stránka je funkční i pro další mobilní a jiné aplikace schopné přijímat a odesílat krátké textové zprávy.


Co je to Twitter? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Twitter. Co znamená odborný pojem Twitter z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Twitter s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Twitter patří do kategorie Internet

Klíčová slova: význam slova, formulace, přesný význam, heslo, Internet, vysvětlení, terminus technicus, co je to Twitter?, význam, co znamená, terminologie, informace, synonymum, slovník, co to je, názvosloví, pojem, lexikon


Pojem Twitter je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín Twitter? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Twitter je poskytovatel sociální sítě a mikroblogu, který umožňuje uživatelům posílat a číst příspěvky zaslané jinými uživateli, známé jako tweety. Překlad výrazu „twitter“ je „cvrlikání“, „švitoření“, „štěbetání“.

Další zdroje informací

Najít slovo Twitter ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Twitter na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Twitter ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Twitter ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Twitter na Google.cz

Vyhledat výraz Twitter ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Twitter například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Twitter? resp. jaký je přesný význam slova Twitter? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Twitter, odpověď na dotaz co je to Twitter?. Víte např. kdo to je Ivan Medek? Znáte a víte kdo je Abbé? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?