Co je to?
Výraz, termín, definice slova Stavěcí klíč. Co znamená odborný pojem Stavěcí klíč z kategorie Nástroje?

Co je to Stavěcí klíč? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Stavěcí klíč?

Stavěcí klíč, jinak také stavitelný klíč, je druh nářadí, který ocení každý, kdo potřebuje ušetřit místo. Je vybaven dvěma čelistmi, jedna z nich je pevná a druhá posuvná.
Díky tomu je možno změnit otevření čelistí podle toho, s jakou maticí nebo hlavou šroubu budete pracovat. Není pak potřeba vlastnit nebo nosit větší množství klíčů. Posuvný mechanizmus k nastavení rozteče čelistí je šroubovací.


Co je to Stavěcí klíč? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Stavěcí klíč. Co znamená odborný pojem Stavěcí klíč z kategorie Nástroje?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Stavěcí klíč se nachází v sekci nástroje

Klíčová slova: informace, význam, definice, co znamená, význam slova, názvosloví, wiki, definice pojmu, synonymum, přesný význam, terminus technicus, terminologie, formulace, vysvětlení, nástroje, Stavěcí klíč, význam pojmu, nástroje


Pojem Stavěcí klíč je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Stavěcí klíč ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Stavěcí klíč ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stavěcí klíč ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Stavěcí klíč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Stavěcí klíč ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Stavěcí klíč ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavěcí klíč například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Stavěcí klíč? resp. co se přesně ukrývá za slovem Stavěcí klíč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Stavěcí klíč, odpověď na dotaz co je to Stavěcí klíč?. Víte např. kdo to je Žid? Znáte a víte kdo je Aleš Loprais? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Stavěcí klíč i v jiných kategoriích (než nástroje). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.