Co je to?
Výraz, termín, definice slova USB hub. Co znamená odborný pojem USB hub z kategorie Hardware?

Co je to USB hub? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu USB hub?

USB hub je pojmenování zařízení, které uživateli poskytuje možnost připojit na jediný USB port další USB zařízení. USB hub bývá obvyklou součástí např. tiskáren, monitorů, klávesnic a podobně. Může být vyráběn v nejrůznějších modifikacích a velikostech. Jeho napájení je buď samostatné, nebo přes sběrnici.
Při napájení přes sběrnici pochází energie z počítače, není tedy potřeba vlastního samostatného napájení. Tento způsob však nemohou využívat energeticky náročná zařízení. Samostatně napájený USB hub čerpá energii pomocí externího zdroje, takže může zásobovat více zařízení.


Co je to USB hub? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova USB hub. Co znamená odborný pojem USB hub z kategorie Hardware?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova USB hub můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín USB hub je v kategorii hardware

Klíčová slova: lexikon, slovo, význam slova, formulace, slovník, vysvětlení, synonymum, heslo, hardware, názvosloví, wiki, terminus technicus, termín, popis, význam, odborné názvosloví, význam pojmu, odborný výraz


Pojem USB hub je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu USB hub dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

USB hub je zařízení, které umožňuje připojení dalších USB zařízení na jediný USB port počítače nebo dalšího hubu. USB huby jsou někdy umístěny v běžných zařízeních, jako je klávesnice, monitory a tiskárny. Samotné USB huby se vyrábějí v různých provedeních. Od krabic, které vypadají jako switch, až po malá provedení, která jsou připojena přímo do USB portu v počítači bez propojovacího kabelu.

Další informace o pojmu USB hub hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat slovo USB hub ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz USB hub ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem USB hub na Google.cz

Zkusit najít slovo USB hub ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem USB hub ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz USB hub ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo USB hub například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená USB hub? resp. jaký je přesný význam slova USB hub? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu USB hub, odpověď na dotaz co je to USB hub?. Víte např. kdo to je Developer? Znáte a víte kdo je Muslim? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je hardware. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.