Co je to?
Definice odborného termínu, slova USB hub. Co znamená pojem USB hub z kategorie Hardware?

Co je to USB hub? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu USB hub?

USB hub je pojmenování zařízení, které uživateli poskytuje možnost připojit na jediný USB port další USB zařízení. USB hub bývá obvyklou součástí např. tiskáren, monitorů, klávesnic a podobně. Může být vyráběn v nejrůznějších modifikacích a velikostech. Jeho napájení je buď samostatné, nebo přes sběrnici.
Při napájení přes sběrnici pochází energie z počítače, není tedy potřeba vlastního samostatného napájení. Tento způsob však nemohou využívat energeticky náročná zařízení. Samostatně napájený USB hub čerpá energii pomocí externího zdroje, takže může zásobovat více zařízení.


Co je to USB hub? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova USB hub. Co znamená pojem USB hub z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu USB hub? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz USB hub patří do sekce Hardware

Klíčová slova: přesný význam, wiki, terminus technicus, význam pojmu, definice, USB hub, heslo, definice pojmu, lexikon, Hardware, význam, informace, přesný výraz, odborné názvosloví, synonymum, co znamená, vysvětlení, slovník


Pojem USB hub je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co znamená pojem USB hub? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

USB hub je zařízení, které umožňuje připojení dalších USB zařízení na jediný USB port počítače nebo dalšího hubu. USB huby jsou někdy umístěny v běžných zařízeních, jako je klávesnice, monitory a tiskárny. Samotné USB huby se vyrábějí v různých provedeních. Od krabic, které vypadají jako switch, až po malá provedení, která jsou připojena přímo do USB portu v počítači bez propojovacího kabelu.

Pro další informace o termínu USB hub zkuste tyto odkazy

Hledat pojem USB hub ve Wikislovníku

Hledat heslo USB hub ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo USB hub ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín USB hub ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo USB hub na Google.cz

Hledat videa s názvem USB hub na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo USB hub například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo USB hub? resp. jaký je přesný význam slova USB hub? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu USB hub, odpověď na dotaz co je to USB hub?. Víte např. kdo to je Lhář? Znáte a víte kdo je Lucie Vondráčková? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hardware). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.