Co je to?
Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Americká hypotéka?

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Americká hypotéka? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Americká hypotéka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: termín, odborné názvosloví, informace, Americká hypotéka, heslo, pojem, synonymum, slovo, definice, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, co je to Americká hypotéka?, význam, co to je, lexikon, definice pojmu, názvosloví


Pojem Americká hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Americká hypotéka můžete dozvědět následující

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Americká hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Americká hypotéka ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Americká hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Americká hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Americká hypotéka ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Americká hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Americká hypotéka? resp. jaký je přesný význam slova Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Šejdíř? Znáte a víte kdo je Seraf? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde