Co je to?
Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Americká hypotéka?

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Americká hypotéka patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, termín, formulace, popis, slovník, synonymum, pojem, Americká hypotéka, Bankovnictví, terminus technicus, význam, odborný výraz, co je to Americká hypotéka?, wiki, lexikon, názvosloví, přesný výraz, význam slova


Pojem Americká hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Americká hypotéka dozvíte následující

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Americká hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Americká hypotéka ve Wikislovníku

Hledat pojem Americká hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Americká hypotéka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Americká hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Americká hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Americká hypotéka? resp. co označuje slovo Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Kateřina Brožová? Znáte a víte kdo je Sanitář? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Americká hypotéka i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde