Co je to?
Výraz, termín, definice slova Americká hypotéka. Co znamená odborný pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená termín Americká hypotéka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Americká hypotéka. Co znamená odborný pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Text vytvořen pro server Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Americká hypotéka? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Americká hypotéka je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: heslo, informace, lexikon, Americká hypotéka, význam pojmu, definice, přesný význam, popis, formulace, co to je, wiki, terminus technicus, odborný výraz, synonymum, význam slova, pojem, definice pojmu, vysvětlení


Pojem Americká hypotéka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Americká hypotéka můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Další informační zdroje o slovu Americká hypotéka

Hledat frázi Americká hypotéka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Americká hypotéka ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Americká hypotéka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Americká hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Americká hypotéka na Google.cz

Zkusit najít heslo Americká hypotéka ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Americká hypotéka? resp. co se skrývá pod slovem Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Účetní? Znáte a víte kdo je Choronzon? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde