Co je to?
Odborný výraz, definice slova Americká hypotéka. Co znamená slovo Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je Americká hypotéka?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Americká hypotéka

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Americká hypotéka. Co znamená slovo Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Výraz Americká hypotéka patří do kategorie bankovnictví

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, přesný význam, terminologie, popis, odborné názvosloví, wiki, slovo, odborný výraz, heslo, informace, význam slova, terminus technicus, definice pojmu, lexikon, slovník, co je to Americká hypotéka?, přesný výraz


Pojem Americká hypotéka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Americká hypotéka?

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Americká hypotéka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Americká hypotéka ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Americká hypotéka na Youtube

Zkusit najít pojem Americká hypotéka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Americká hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Americká hypotéka ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teďka už zajisté víte co znamená slovo Americká hypotéka? resp. co vlastně znamená slovo Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Viktor Dyk? Znáte a víte kdo je Choronzon? Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je bankovnictví. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, peníze, americká hypotéka, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde