Co je to?
Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená termín Americká hypotéka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Americká hypotéka je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: Americká hypotéka, slovo, terminologie, odborné názvosloví, význam slova, popis, přesný význam, terminus technicus, formulace, lexikon, pojem, informace, Bankovnictví, slovník, co je to Americká hypotéka?, význam pojmu, co znamená, wiki


Pojem Americká hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Americká hypotéka? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat termín Americká hypotéka ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Americká hypotéka ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Americká hypotéka ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem Americká hypotéka ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Americká hypotéka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Americká hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Americká hypotéka? resp. jaký je přesný význam slova Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Komparzistka? Znáte a víte kdo je Medik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde