Co je to?
Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Americká hypotéka?

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Americká hypotéka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Americká hypotéka je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: formulace, wiki, terminus technicus, definice, co je to Americká hypotéka?, definice pojmu, názvosloví, odborný výraz, přesný význam, pojem, heslo, Bankovnictví, slovo, význam pojmu, Bankovnictví, odborné názvosloví, informace, slovník


Pojem Americká hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Americká hypotéka? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Americká hypotéka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Americká hypotéka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Americká hypotéka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Americká hypotéka ve Wikimedia Commons

Najít pojem Americká hypotéka ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Americká hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Americká hypotéka? resp. co znamená Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Vondroušová Markéta? Znáte a víte kdo je Seraf? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde