Co je to?
Definice výrazu Americká hypotéka. Co znamená odborný pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co to je Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Americká hypotéka?

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Definice výrazu Americká hypotéka. Co znamená odborný pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Americká hypotéka se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, význam, co je to Americká hypotéka?, definice, význam slova, termín, slovo, synonymum, terminologie, odborný výraz, Americká hypotéka, definice pojmu, formulace, co to je, přesný výraz, wiki, co znamená, heslo


Pojem Americká hypotéka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Americká hypotéka? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít výraz Americká hypotéka ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Americká hypotéka na Youtube

Hledat pojem Americká hypotéka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Americká hypotéka ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Americká hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Americká hypotéka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Teď už víte co znamená slovo Americká hypotéka? resp. jaký je přesný význam slova Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Kelt? Znáte a víte kdo je Medik? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než bankovnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde