Co je to?
Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Americká hypotéka?

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Americká hypotéka. Co znamená pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Americká hypotéka? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Americká hypotéka patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: popis, odborný výraz, lexikon, přesný výraz, terminologie, vysvětlení, Bankovnictví, definice pojmu, termín, odborné názvosloví, slovník, význam pojmu, wiki, význam, co je to Americká hypotéka?, názvosloví, pojem, terminus technicus


Pojem Americká hypotéka je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Americká hypotéka můžete dozvědět následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Další informační zdroje o slovu Americká hypotéka

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Americká hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Americká hypotéka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Americká hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Americká hypotéka na Youtube

Hledat slovo Americká hypotéka ve Wikizdrojích

Hledat termín Americká hypotéka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Americká hypotéka? resp. jaká je definice slova Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Blbka? Znáte a víte kdo je Sanitář? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde