Co je to?
Výraz, termín, definice slova Americká hypotéka. Co znamená odborný pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Americká hypotéka? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Americká hypotéka?

Americká hypotéka je označení pro neúčelový úvěr jištěný nemovitostí. Není tedy nutné využít finance pouze k nákupu nemovitosti, mohou posloužit třeba k financování její rekonstrukce. Úrokové sazby amerických hypoték bývají vyšší než u standardních hypoték, ale zároveň nižší než u spotřebitelských úvěrů.


Co je to Americká hypotéka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Americká hypotéka. Co znamená odborný pojem Americká hypotéka z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Americká hypotéka s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Americká hypotéka se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, lexikon, přesný výraz, popis, bankovnictví, co znamená, odborný výraz, pojem, co to je, slovník, definice, synonymum, přesný význam, slovo, vysvětlení, terminus technicus, heslo, význam pojmu


Pojem Americká hypotéka je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Co označuje termín Americká hypotéka? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb, není tedy určen vyloženě na nákup nemovitosti, pozemku, provedení rekonstrukce apod. V USA se tento typ úvěru nazývá home equity loan.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Americká hypotéka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Americká hypotéka ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Americká hypotéka ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Americká hypotéka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Americká hypotéka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Americká hypotéka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Americká hypotéka například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Americká hypotéka? resp. co označuje slovo Americká hypotéka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Americká hypotéka, odpověď na dotaz co je to Americká hypotéka?. Víte např. kdo to je Renáta Kellnerová? Znáte a víte kdo je Farmaceut? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než bankovnictví). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde