Co je to?
Definice výrazu Perkelt. Co znamená odborný pojem Perkelt z kategorie Jídlo?

Co to je Perkelt? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Perkelt

Perkelt je masový pokrm pocházející z Maďarska. Připomíná guláš, ale obsahuje méně vody. Na přípravu perkeltu lze použít vepřové, hovězí, drůbeží nebo rybí maso. Perkelt se podává s přílohou (např. s rýží, noky nebo s tarhoňou).


Co je to Perkelt? Význam slova, termín, Definice výrazu Perkelt. Co znamená odborný pojem Perkelt z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Perkelt? s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Perkelt je v sekci Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, wiki, terminologie, informace, synonymum, co je to Perkelt?, vysvětlení, význam, Perkelt, termín, Jídlo, pojem, slovník, heslo, definice pojmu, co znamená, význam pojmu, co to je


Pojem Perkelt je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Perkelt? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Perkelt (maďarsky Pörkölt) je pokrm z masa, který pochází z Maďarska. Toto jídlo je podobné guláši, obsahuje však méně vody a podává se obvykle s přílohou (např. tarhoňa, noky, rýže). Může být připraven jak z hovězího nebo vepřového masa, tak třeba z kuřecího či rybího, případně z jejich směsi.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Perkelt ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Perkelt ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Perkelt ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Perkelt ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Perkelt ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Perkelt na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Perkelt například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Perkelt? resp. co znamená Perkelt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Perkelt, odpověď na dotaz co je to Perkelt?. Víte např. kdo to je Hnusák? Znáte a víte kdo je Keira Knightley? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.