Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nadlimitní výběr. Co znamená odborný pojem Nadlimitní výběr z kategorie Bankovnictví?

Co je to Nadlimitní výběr? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Nadlimitní výběr?

Výběr na pobočce banky, který přesahuje určitý předem definovaný objem finančních prostředků. Většinou se jedná o výběr převyšující částku 100 000 Kč. Bývá nutné vyšší výběry hlásit bance s předstihem minimálně dvou pracovních dnů kvůli tomu, aby pobočka dokázala na domluvený den u sebe zajistit dostatek hotovosti k vyplacení. Pokud výběr předem nenahlásíte, může se stát, že banka nebude mít aktuálně k dispozici dost finančních prostředků a odkáže vás na to, abyste počkali do druhého dne. Za nadlimitní výběry si banky obvykle účtují poplatky. Chcete-li se těmto poplatkům vyhnout, je možné peníze vybrat také z bankomatu, a to například formou 2-3 výběrů.
Dalším případem nadlimitního výběru finančních prostředků může být i zmiňovaný výběr z bankomatu. Většinou se z bankomatu nedá vybrat vyšší částka než 80 000 Kč. Omezující je zde technika bankomatu. Dalším faktorem jsou i bezpečnostní omezení banky, protože samozřejmě se v bankomatu nachází jenom určité množství finančních prostředků. Pokud máte na kartě ke svému účtu nastaven neomezený výběr z bankomatu, můžete z něj zpravidla vybrat například částku 50 000 Kč, aniž byste to museli předem hlásit jako v případě nadlimitního výběru v bance u přepážky.


Co je to Nadlimitní výběr? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nadlimitní výběr. Co znamená odborný pojem Nadlimitní výběr z kategorie Bankovnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Nadlimitní výběr se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: popis, pojem, význam slova, odborný výraz, definice, bankovnictví, co znamená, informace, názvosloví, lexikon, wiki, terminus technicus, Nadlimitní výběr, co je to Nadlimitní výběr?, termín, přesný výraz, význam pojmu, synonymum


Pojem Nadlimitní výběr je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít pojem Nadlimitní výběr ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Nadlimitní výběr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Nadlimitní výběr ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Nadlimitní výběr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Nadlimitní výběr ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nadlimitní výběr na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nadlimitní výběr například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Nadlimitní výběr? resp. co označuje slovo Nadlimitní výběr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nadlimitní výběr, odpověď na dotaz co je to Nadlimitní výběr?. Víte např. kdo to je Starosta? Znáte a víte kdo je Prelát? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než bankovnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.