Co je to?
Definice odborného termínu, slova Arduino. Co znamená pojem Arduino z kategorie Hardware?

Co je to Arduino? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Arduino?

Arduino je pojem z oblasti informatiky. Jde o jméno počítače vytvořeného firmou Atmel. Tento malý počítač je pouze jednodeskový a má sloužit pro školní výuku informatiky. Uživatel se jeho pomocí seznamuje s tím, jak počítače ovládají a řídí práci různých zařízení.
K Arduino se nepřipojuje monitor ani klávesnice nebo myš, ale různé senzory, diody a podobná zařízení.


Co je to Arduino? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Arduino. Co znamená pojem Arduino z kategorie Hardware?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Arduino? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Arduino je v kategorii Hardware

Klíčová slova: význam slova, definice pojmu, informace, Hardware, Hardware, co znamená, heslo, význam, synonymum, Arduino, přesný význam, přesný výraz, odborné názvosloví, formulace, slovník, definice, terminologie, terminus technicus


Pojem Arduino je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Arduino

Zkusit najít termín Arduino ve Wikislovníku

Hledat heslo Arduino na Google.cz

Najít termín Arduino ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Arduino na Youtube

Vyhledat pojem Arduino ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Arduino ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Arduino například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Arduino? resp. co znamená výraz Arduino? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Arduino, odpověď na dotaz co je to Arduino?. Víte např. kdo to je Jehovista? Znáte a víte kdo je Svatá Trojice? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Hardware). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.