Co je to?
Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Co je to Medovina? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Medovina?

Medovina je název kvašeného alkoholického nápoje, jehož základem je med a voda. Medovina již není tak známá jako v minulosti, přesto se jedná o oblíbený nápoj zvláště za chladného počasí, kdy se medovina podává jako horký nápoj. Medovina může být čistá nebo dochucená různým kořením. Výroba medoviny pochází již z nejstarších civilizací.
Medovina je při výrobě náročná na čistotu i správný technologický postup. Med a voda se vaří, kvasí, dokvašuje, filtruje a čeří, pak následuje dezertace. Medovinu lze zakoupit ve specializovaných obchodech i některých větších nákupních střediscích.


Co je to Medovina? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Medovina. Co znamená odborný pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Medovina je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, přesný výraz, přesný význam, názvosloví, Nápoje, význam pojmu, co znamená, definice, slovník, Nápoje, heslo, odborné názvosloví, co to je, co je to Medovina?, popis, formulace, definice pojmu


Pojem Medovina je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Medovina píše následující

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Medovina je kvašený alkoholický nápoj vyrobený z medu a vody. Medovina je dnes poměrně málo rozšířený alkoholický nápoj.

Domácí medovina

Domácí medovina. Autor: Evan-Amos, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain
Domácí medovina. Autor: Evan-Amos, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain


Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Medovina na Youtube

Vyhledat heslo Medovina ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Medovina ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Medovina ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Medovina ve Wikimedia Commons

Najít heslo Medovina ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Medovina například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Medovina? resp. co znamená slovo Medovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Medovina, odpověď na dotaz co je to Medovina?. Víte např. kdo to je Helena Vondráčková? Znáte a víte kdo je Anna Kadeřávková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.