Co je to?
Odborný výraz, definice slova Medovina. Co znamená pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Co je Medovina?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Medovina?

Medovina je název kvašeného alkoholického nápoje, jehož základem je med a voda. Medovina již není tak známá jako v minulosti, přesto se jedná o oblíbený nápoj zvláště za chladného počasí, kdy se medovina podává jako horký nápoj. Medovina může být čistá nebo dochucená různým kořením. Výroba medoviny pochází již z nejstarších civilizací.
Medovina je při výrobě náročná na čistotu i správný technologický postup. Med a voda se vaří, kvasí, dokvašuje, filtruje a čeří, pak následuje dezertace. Medovinu lze zakoupit ve specializovaných obchodech i některých větších nákupních střediscích.


Co je to Medovina? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Medovina. Co znamená pojem Medovina z kategorie Nápoje?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Medovina s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Medovina se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, informace, co je to Medovina?, přesný výraz, odborné názvosloví, popis, názvosloví, wiki, slovník, Medovina, význam slova, co znamená, nápoje, terminus technicus, synonymum, co to je, pojem


Pojem Medovina je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Co označuje termín Medovina? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Medovina je kvašený alkoholický nápoj vyrobený z medu a vody. Medovina je dnes poměrně málo rozšířený alkoholický nápoj.

Domácí medovina

Domácí medovina. Autor: Evan-Amos, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain
Domácí medovina. Autor: Evan-Amos, zdroj: Wikimedia commons, licence: public domain


Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Medovina na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Medovina na Youtube

Hledat frázi Medovina ve Wikislovníku

Najít slovo Medovina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Medovina ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Medovina ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Medovina například ve Wikizdrojích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit jaký je přesný význam slova Medovina? resp. co se přesně ukrývá za slovem Medovina? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Medovina, odpověď na dotaz co je to Medovina?. Víte např. kdo to je Katka Brzobohatá? Znáte a víte kdo je Lupič? Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.