Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gazpacho. Co znamená odborný pojem Gazpacho z kategorie Jídlo?

Co je to Gazpacho? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Gazpacho?

Gazpacho je název polévky, jejíž původ je ve Španělsku a podává se studená. Jejím základem je zelenina, především rajčata a papriky. Variant přípravy a receptů je mnoho a jsou snadno dohledatelné na internetu. Důvodem, proč se gazpacho servíruje studené, je teplé klima ve Španělsku - zatímco v horku není teplé jídlo zrovna lákavé, studená polévka osvěží.


Co je to Gazpacho? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gazpacho. Co znamená odborný pojem Gazpacho z kategorie Jídlo?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Gazpacho s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gazpacho patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: co znamená, odborné názvosloví, význam slova, význam pojmu, informace, popis, wiki, Jídlo, slovník, definice pojmu, termín, Gazpacho, názvosloví, terminologie, co je to Gazpacho?, vysvětlení, slovo, Jídlo


Pojem Gazpacho je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Gazpacho? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Gazpacho je španělská zeleninová polévka, podávaná za studena – nejlépe vychlazená, původem z Andalusie. Po objevení Ameriky v roce 1492 se základní suroviny, rajčata a papriky, dostaly do Evropy.

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Gazpacho ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Gazpacho ve Wikislovníku

Hledat výraz Gazpacho ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Gazpacho na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gazpacho ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Gazpacho na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Gazpacho například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Gazpacho? resp. jaký je význam pojmu Gazpacho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gazpacho, odpověď na dotaz co je to Gazpacho?. Víte např. kdo to je Nekrofil? Znáte a víte kdo je Editor? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.