Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gazpacho. Co znamená odborný pojem Gazpacho z kategorie Jídlo?

Co je to Gazpacho? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Gazpacho?

Gazpacho je název polévky, jejíž původ je ve Španělsku a podává se studená. Jejím základem je zelenina, především rajčata a papriky. Variant přípravy a receptů je mnoho a jsou snadno dohledatelné na internetu. Důvodem, proč se gazpacho servíruje studené, je teplé klima ve Španělsku - zatímco v horku není teplé jídlo zrovna lákavé, studená polévka osvěží.


Co je to Gazpacho? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Gazpacho. Co znamená odborný pojem Gazpacho z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Gazpacho doporučujeme sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Gazpacho se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, slovo, přesný význam, synonymum, wiki, definice, pojem, význam slova, terminus technicus, terminologie, popis, Gazpacho, formulace, co to je, definice pojmu, informace, přesný výraz, co znamená


Pojem Gazpacho je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Gazpacho? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Gazpacho je španělská zeleninová polévka, podávaná za studena – nejlépe vychlazená, původem z Andalusie. Po objevení Ameriky v roce 1492 se základní suroviny, rajčata a papriky, dostaly do Evropy.

Polévka gazpacho

Zeleninová polévka gazpacho z rajčat a paprik. Autor: Ирина Кудрявцева, zdroj: Pixabay
Zeleninová polévka gazpacho z rajčat a paprik. Autor: Ирина Кудрявцева, zdroj: Pixabay


Jiné informační zdroje o pojmu Gazpacho

Hledat pojem Gazpacho ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Gazpacho ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Gazpacho ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Gazpacho na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Gazpacho ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Gazpacho ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Gazpacho například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Gazpacho? resp. co vlastně znamená slovo Gazpacho? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gazpacho, odpověď na dotaz co je to Gazpacho?. Víte např. kdo to je Squater? Znáte a víte kdo je Helena Růžičková? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.