Co je to?
Definice výrazu Flipové pouzdro. Co znamená odborný pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co to je Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Flipové pouzdro?

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Definice výrazu Flipové pouzdro. Co znamená odborný pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Flipové pouzdro se nachází v sekci hardware

Klíčová slova: odborný výraz, terminus technicus, wiki, co to je, slovo, termín, lexikon, co je to Flipové pouzdro?, význam, informace, význam slova, co znamená, formulace, popis, přesný význam, pojem, význam pojmu, hardware


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Flipové pouzdro ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flipové pouzdro ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Flipové pouzdro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Flipové pouzdro ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Flipové pouzdro ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Flipové pouzdro ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už víte jaká je definice termínu Flipové pouzdro? resp. co je to Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Chartista? Znáte a víte kdo je Epidemiolog? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Flipové pouzdro hledat i v jiných kategoriích (než hardware). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?