Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Flipové pouzdro?

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Flipové pouzdro s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Flipové pouzdro se nachází v kategorii Hardware

Klíčová slova: terminologie, Flipové pouzdro, přesný výraz, Hardware, vysvětlení, synonymum, popis, význam slova, informace, lexikon, význam, odborný výraz, co to je, termín, slovo, wiki, Hardware, co je to Flipové pouzdro?


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Flipové pouzdro v následujících vyhledávačích

Najít pojem Flipové pouzdro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Flipové pouzdro ve Wikipedii

Najít heslo Flipové pouzdro ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Flipové pouzdro na Youtube

Hledat heslo Flipové pouzdro ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Flipové pouzdro ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Flipové pouzdro? resp. jaká je definice slova Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Patolog? Znáte a víte kdo je Ivan Pilný? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Hardware. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?