Co je to?
Výraz, termín, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená odborný pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Flipové pouzdro?

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená odborný pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Flipové pouzdro můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Heslo Flipové pouzdro je v sekci hardware

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, přesný výraz, definice pojmu, synonymum, význam slova, termín, co je to Flipové pouzdro?, vysvětlení, hardware, slovo, formulace, odborný výraz, hardware, co znamená, heslo, odborné názvosloví, definice


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Flipové pouzdro ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Flipové pouzdro ve Wikislovníku

Hledat výraz Flipové pouzdro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Flipové pouzdro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flipové pouzdro ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Flipové pouzdro na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Flipové pouzdro? resp. co znamená výraz Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Lenka Vlasáková? Znáte a víte kdo je Čmaňa? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hardware. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?