Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Flipové pouzdro?

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Flipové pouzdro se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, Flipové pouzdro, wiki, informace, Hardware, lexikon, definice, slovník, odborné názvosloví, význam pojmu, synonymum, slovo, popis, terminus technicus, význam slova, definice pojmu, co je to Flipové pouzdro?


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat termín Flipové pouzdro na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flipové pouzdro ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flipové pouzdro ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Flipové pouzdro ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Flipové pouzdro ve Wikislovníku

Hledat výraz Flipové pouzdro ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Flipové pouzdro? resp. co se přesně ukrývá za slovem Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Tomáš Chrenek? Znáte a víte kdo je Soudní zapisovatel? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hardware). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?