Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín Flipové pouzdro? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Flipové pouzdro? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Flipové pouzdro je v kategorii Hardware

Klíčová slova: co to je, synonymum, slovo, termín, přesný výraz, Hardware, pojem, terminus technicus, heslo, popis, přesný význam, odborný výraz, názvosloví, definice, slovník, co znamená, Flipové pouzdro, význam


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Flipové pouzdro na Google.cz

Zkusit najít slovo Flipové pouzdro ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Flipové pouzdro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Flipové pouzdro ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Flipové pouzdro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Flipové pouzdro ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Flipové pouzdro? resp. co se přesně ukrývá za slovem Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Věra Čáslavská? Znáte a víte kdo je Ivan Pilný? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hardware. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?