Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Flipové pouzdro?

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Flipové pouzdro se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: Hardware, wiki, lexikon, slovník, pojem, definice pojmu, synonymum, terminologie, význam, přesný význam, co je to Flipové pouzdro?, popis, Flipové pouzdro, názvosloví, terminus technicus, definice, termín, informace


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Flipové pouzdro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Flipové pouzdro ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Flipové pouzdro ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Flipové pouzdro ve Wikipedii

Najít výraz Flipové pouzdro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Flipové pouzdro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Flipové pouzdro? resp. co to je Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Rejžek? Znáte a víte kdo je Event manager? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Hardware). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?