Co je to?
Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je to Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Flipové pouzdro?

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Flipové pouzdro. Co znamená pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Flipové pouzdro sdílejte s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Flipové pouzdro je v kategorii Hardware

Klíčová slova: názvosloví, termín, co znamená, odborné názvosloví, odborný výraz, wiki, Hardware, přesný výraz, Flipové pouzdro, slovo, heslo, slovník, definice, terminus technicus, vysvětlení, terminologie, pojem, popis


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Flipové pouzdro

Vyhledat heslo Flipové pouzdro ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Flipové pouzdro ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flipové pouzdro ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Flipové pouzdro na Google.cz

Zkusit najít výraz Flipové pouzdro ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Flipové pouzdro ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Flipové pouzdro? resp. jaká je definice slova Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Hulibrk? Znáte a víte kdo je Soudní zapisovatel? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?