Co je to?
Definice výrazu Flipové pouzdro. Co znamená odborný pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Co je Flipové pouzdro? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Flipové pouzdro?

Flipové pouzdro je speciální druh krytu na mobilní telefon. Otevírá se pohodlně jako kniha, a přesto telefon dokáže dokonale ochránit. Tento obal se totiž vyrábí na míru přesně pro daný typ telefonu, takže přístroj je chráněn a současně lze používat všechna důležitá tlačítka a konektory.
Flipové pouzdro je vyrobeno z pevného materiálu. Ten není hladký, takže nehrozí, že by telefon mohl vyklouznout z ruky. Displej je chráněn mikrovláknem a pro běžné činnosti není potřeba mobil z pouzdra vyndat.


Co je to Flipové pouzdro? Význam slova, termín, Definice výrazu Flipové pouzdro. Co znamená odborný pojem Flipové pouzdro z kategorie Hardware?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Flipové pouzdro? s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Flipové pouzdro je v sekci hardware

Klíčová slova: význam pojmu, Flipové pouzdro, přesný výraz, přesný význam, co je to Flipové pouzdro?, hardware, terminus technicus, synonymum, pojem, význam, definice pojmu, odborný výraz, hardware, definice, vysvětlení, lexikon, co znamená, názvosloví


Pojem Flipové pouzdro je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Flipové pouzdro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Flipové pouzdro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Flipové pouzdro na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Flipové pouzdro ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Flipové pouzdro na Google obrázcích

Zkusit najít Flipové pouzdro ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Flipové pouzdro například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Flipové pouzdro? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Flipové pouzdro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Flipové pouzdro, odpověď na dotaz co je to Flipové pouzdro?. Víte např. kdo to je Milan Kubek? Znáte a víte kdo je Nefrolog? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hardware. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?