Co je to?
Odborný výraz, definice slova Lombardní sazba. Co znamená pojem Lombardní sazba z kategorie Ekonomie?

Co je to Lombardní sazba? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Lombardní sazba?

Lombardní sazba je sazba, která je účtována obchodním bankám při půjčce financí od centrální banky za zástavu cenných papírů. Vyjadřuje se v procentech a s její pomocí banka reguluje oběh peněz.
Pokud se lombardní sazba zvýší, dochází ke zdražování peněz a omezení půjček. Při jejím snížení pak výše půjček narůstá.


Co je to Lombardní sazba? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Lombardní sazba. Co znamená pojem Lombardní sazba z kategorie Ekonomie?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Lombardní sazba? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Lombardní sazba je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: popis, názvosloví, přesný výraz, význam, Ekonomie, termín, formulace, co je to Lombardní sazba?, význam slova, Lombardní sazba, wiki, Ekonomie, definice, heslo, pojem, terminologie, odborné názvosloví, význam pojmu


Pojem Lombardní sazba je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít heslo Lombardní sazba ve Wikipedii

Vyhledat pojem Lombardní sazba ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lombardní sazba ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Lombardní sazba na Youtube

Zkusit najít pojem Lombardní sazba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Lombardní sazba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Lombardní sazba například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Lombardní sazba? resp. co se skrývá pod slovem Lombardní sazba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lombardní sazba, odpověď na dotaz co je to Lombardní sazba?. Víte např. kdo to je Štěpán Cháb? Znáte a víte kdo je Prozaik? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Ekonomie Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?