Co je to?
Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Co je to Workout? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Workout

Workout je druh sportovní aktivity, založený na propojení několika disciplín, především gymnastiky a silového tréninku, s rychlostí. Tím se má dosáhnout rozvoje fyzické kondice. Výhodou je využití vlastní hmotnosti, takže není potřeba pořizovat zvláštní vybavení nebo cvičební stroje. Cvičit lze venku i uvnitř, jen tak na zemi nebo na žebřinách, bradlech nebo jiných konstrukcích.
Příznivci workoutu si říkají workouteři, street nebo pouliční sportovci.


Co je to Workout? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Workout je v sekci sport

Klíčová slova: definice, přesný význam, co to je, heslo, terminologie, přesný výraz, popis, názvosloví, význam slova, odborné názvosloví, co znamená, definice pojmu, synonymum, lexikon, terminus technicus, termín, pojem, slovo


Pojem Workout je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Workout? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Workout (rus. trénování, hovor. venkovní fitness) je sportovní aktivita s vlastní vahou těla, která zahrnuje různé cviky na veřejných sportovních hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících, kruzích a jiných konstrukcích, nebo i bez jejich použití (na zemi). Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní vahou, rozvoj síly a vytrvalosti. Lidé, kteří se workoutem zabývají, nazývají sami sebe porůznu: workouteři, pouliční (street) sportovci atd.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Workout na Youtube

Najít výraz Workout ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Workout ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Workout ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Workout ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Workout ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Workout například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte co znamená slovo Workout? resp. co znamená Workout? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workout, odpověď na dotaz co je to Workout?. Víte např. kdo to je Petr Vrána? Znáte a víte kdo je Antonín Barák? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Workout i v jiných kategoriích (než sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.