Co je to?
Odborný výraz, definice slova Workout. Co znamená slovo Workout z kategorie Sport?

Co je Workout? Definice pojmu

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Workout

Workout je druh sportovní aktivity, založený na propojení několika disciplín, především gymnastiky a silového tréninku, s rychlostí. Tím se má dosáhnout rozvoje fyzické kondice. Výhodou je využití vlastní hmotnosti, takže není potřeba pořizovat zvláštní vybavení nebo cvičební stroje. Cvičit lze venku i uvnitř, jen tak na zemi nebo na žebřinách, bradlech nebo jiných konstrukcích.
Příznivci workoutu si říkají workouteři, street nebo pouliční sportovci.


Co je to Workout? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Workout. Co znamená slovo Workout z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Workout patří do kategorie sport

Klíčová slova: co znamená, terminologie, definice, terminus technicus, sport, Workout, definice pojmu, wiki, přesný výraz, význam pojmu, odborné názvosloví, synonymum, popis, formulace, co je to Workout?, přesný význam, odborný výraz, vysvětlení


Pojem Workout je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Workout?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Workout (rus. trénování, hovor. venkovní fitness) je sportovní aktivita s vlastní vahou těla, která zahrnuje různé cviky na veřejných sportovních hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících, kruzích a jiných konstrukcích, nebo i bez jejich použití (na zemi). Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní vahou, rozvoj síly a vytrvalosti. Lidé, kteří se workoutem zabývají, nazývají sami sebe porůznu: workouteři, pouliční (street) sportovci atd.

Hledejte výraz Workout v dalších zdrojích

Vyhledat termín Workout ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Workout ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Workout na Google.cz

Najít termín Workout ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Workout ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Workout ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Workout například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Workout? resp. co znamená slovo Workout? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workout, odpověď na dotaz co je to Workout?. Víte např. kdo to je Ženista? Znáte a víte kdo je Pamela Anderson? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Workout i jinde než v sekci než v sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.