Co je to?
Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Co je to Workout? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Workout

Workout je druh sportovní aktivity, založený na propojení několika disciplín, především gymnastiky a silového tréninku, s rychlostí. Tím se má dosáhnout rozvoje fyzické kondice. Výhodou je využití vlastní hmotnosti, takže není potřeba pořizovat zvláštní vybavení nebo cvičební stroje. Cvičit lze venku i uvnitř, jen tak na zemi nebo na žebřinách, bradlech nebo jiných konstrukcích.
Příznivci workoutu si říkají workouteři, street nebo pouliční sportovci.


Co je to Workout? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Workout? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Workout se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: termín, význam pojmu, definice, wiki, vysvětlení, co je to Workout?, co znamená, definice pojmu, Sport, formulace, Workout, slovník, terminus technicus, přesný význam, odborné názvosloví, informace, význam, synonymum


Pojem Workout je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Workout? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Workout (rus. trénování, hovor. venkovní fitness) je sportovní aktivita s vlastní vahou těla, která zahrnuje různé cviky na veřejných sportovních hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících, kruzích a jiných konstrukcích, nebo i bez jejich použití (na zemi). Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní vahou, rozvoj síly a vytrvalosti. Lidé, kteří se workoutem zabývají, nazývají sami sebe porůznu: workouteři, pouliční (street) sportovci atd.

Další zdroje informací

Vyhledat výraz Workout ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Workout ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Workout ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Workout ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Workout na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Workout ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Workout například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Workout? resp. jaká je definice termínu Workout? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workout, odpověď na dotaz co je to Workout?. Víte např. kdo to je Cikorka? Znáte a víte kdo je Gambler? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.