Co je to?
Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Co je to Workout? Význam slova

Co znamená termín Workout? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Workout je druh sportovní aktivity, založený na propojení několika disciplín, především gymnastiky a silového tréninku, s rychlostí. Tím se má dosáhnout rozvoje fyzické kondice. Výhodou je využití vlastní hmotnosti, takže není potřeba pořizovat zvláštní vybavení nebo cvičební stroje. Cvičit lze venku i uvnitř, jen tak na zemi nebo na žebřinách, bradlech nebo jiných konstrukcích.
Příznivci workoutu si říkají workouteři, street nebo pouliční sportovci.


Co je to Workout? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Workout je v sekci Sport

Klíčová slova: pojem, co znamená, přesný výraz, slovo, odborný výraz, význam, heslo, popis, názvosloví, význam pojmu, informace, definice pojmu, formulace, Sport, lexikon, Workout, co to je, synonymum


Pojem Workout je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat heslo Workout ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Workout ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Workout ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Workout ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Workout ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Workout na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Workout například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Workout? resp. jaký je význam pojmu Workout? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workout, odpověď na dotaz co je to Workout?. Víte např. kdo to je Zuzana Čaputová? Znáte a víte kdo je Teta? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.