Co je to?
Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Co je to Workout? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Workout

Workout je druh sportovní aktivity, založený na propojení několika disciplín, především gymnastiky a silového tréninku, s rychlostí. Tím se má dosáhnout rozvoje fyzické kondice. Výhodou je využití vlastní hmotnosti, takže není potřeba pořizovat zvláštní vybavení nebo cvičební stroje. Cvičit lze venku i uvnitř, jen tak na zemi nebo na žebřinách, bradlech nebo jiných konstrukcích.
Příznivci workoutu si říkají workouteři, street nebo pouliční sportovci.


Co je to Workout? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Workout. Co znamená odborný pojem Workout z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Workout se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: význam pojmu, význam, vysvětlení, slovo, definice, přesný výraz, co je to Workout?, terminologie, odborné názvosloví, synonymum, lexikon, význam slova, přesný význam, Sport, co znamená, pojem, odborný výraz, terminus technicus


Pojem Workout je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Workout? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Workout (rus. trénování, hovor. venkovní fitness) je sportovní aktivita s vlastní vahou těla, která zahrnuje různé cviky na veřejných sportovních hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících, kruzích a jiných konstrukcích, nebo i bez jejich použití (na zemi). Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní vahou, rozvoj síly a vytrvalosti. Lidé, kteří se workoutem zabývají, nazývají sami sebe porůznu: workouteři, pouliční (street) sportovci atd.

Zkuste zjistit více informací o slovu Workout v následujících zdrojích

Hledat heslo Workout ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Workout ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Workout ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Workout ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Workout ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Workout ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Workout například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Workout? resp. co se skrývá pod slovem Workout? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Workout, odpověď na dotaz co je to Workout?. Víte např. kdo to je Hinduista? Znáte a víte kdo je Vdovec? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Workout v jiné sekci než Sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.