Co je to?
Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Co to je Antuka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Antuka

Antuka je materiál červené barvy, který se používá na úpravu povrchů tenisových dvorců. Získává se ze štěrku, břidlice nebo pálených cihel a tašek. Její výhodou je dobrá propustnost, takže na kurtu vysypaném antukou lze hrát i za deště nebo těsně po dešti.
Antuka patří k pomalým povrchům, proto se na ní hraje většinou od základní čáry. Tento typ povrchu je užíván např. při známém turnaji French Open.


Co je to Antuka? Význam slova, termín, Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Antuka sdílejte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Antuka je v kategorii Sport

Klíčová slova: terminus technicus, informace, definice, formulace, Sport, Antuka, slovo, co znamená, význam, heslo, termín, terminologie, pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, wiki, vysvětlení, význam slova


Pojem Antuka je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Antuka ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Antuka ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Antuka ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Antuka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Antuka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Antuka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Antuka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Antuka? resp. co označuje slovo Antuka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antuka, odpověď na dotaz co je to Antuka?. Víte např. kdo to je Daniel Dočekal? Znáte a víte kdo je Kaplan? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?