Co je to?
Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Co to je Antuka? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Antuka

Antuka je materiál červené barvy, který se používá na úpravu povrchů tenisových dvorců. Získává se ze štěrku, břidlice nebo pálených cihel a tašek. Její výhodou je dobrá propustnost, takže na kurtu vysypaném antukou lze hrát i za deště nebo těsně po dešti.
Antuka patří k pomalým povrchům, proto se na ní hraje většinou od základní čáry. Tento typ povrchu je užíván např. při známém turnaji French Open.


Co je to Antuka? Význam slova, termín, Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Antuka s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Antuka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: význam slova, formulace, definice pojmu, co je to Antuka?, přesný výraz, odborné názvosloví, lexikon, význam pojmu, vysvětlení, definice, Sport, wiki, popis, terminologie, termín, pojem, názvosloví, synonymum


Pojem Antuka je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Antuka ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Antuka ve Wikipedii

Hledat výraz Antuka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Antuka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Antuka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Antuka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Antuka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Antuka? resp. co se přesně ukrývá za slovem Antuka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antuka, odpověď na dotaz co je to Antuka?. Víte např. kdo to je Daňový rezident? Znáte a víte kdo je Kaplan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?