Co je to?
Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Co to je Antuka? Význam slova

Co znamená termín Antuka? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Antuka je materiál červené barvy, který se používá na úpravu povrchů tenisových dvorců. Získává se ze štěrku, břidlice nebo pálených cihel a tašek. Její výhodou je dobrá propustnost, takže na kurtu vysypaném antukou lze hrát i za deště nebo těsně po dešti.
Antuka patří k pomalým povrchům, proto se na ní hraje většinou od základní čáry. Tento typ povrchu je užíván např. při známém turnaji French Open.


Co je to Antuka? Význam slova, termín, Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Antuka) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Antuka patří do kategorie Sport

Klíčová slova: formulace, odborné názvosloví, wiki, slovo, heslo, přesný význam, odborný výraz, termín, význam, terminus technicus, definice, definice pojmu, pojem, Sport, terminologie, Sport, význam slova, vysvětlení


Pojem Antuka je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Antuka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Antuka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Antuka ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Antuka ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antuka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Antuka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Antuka například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Antuka? resp. jaký je přesný význam slova Antuka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antuka, odpověď na dotaz co je to Antuka?. Víte např. kdo to je Daniel Nekonečný? Znáte a víte kdo je Archanděl Michael? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?