Co je to?
Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Co to je Antuka? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Antuka?

Antuka je materiál červené barvy, který se používá na úpravu povrchů tenisových dvorců. Získává se ze štěrku, břidlice nebo pálených cihel a tašek. Její výhodou je dobrá propustnost, takže na kurtu vysypaném antukou lze hrát i za deště nebo těsně po dešti.
Antuka patří k pomalým povrchům, proto se na ní hraje většinou od základní čáry. Tento typ povrchu je užíván např. při známém turnaji French Open.


Co je to Antuka? Význam slova, termín, Definice výrazu Antuka. Co znamená odborný pojem Antuka z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Antuka můžete samozřejmě sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Antuka je v sekci Sport

Klíčová slova: význam, definice pojmu, Sport, slovník, přesný výraz, vysvětlení, heslo, názvosloví, slovo, synonymum, význam pojmu, formulace, co to je, terminologie, wiki, lexikon, informace, co znamená


Pojem Antuka je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Antuka na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Antuka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Antuka ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Antuka ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Antuka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Antuka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Antuka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Antuka? resp. co znamená Antuka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Antuka, odpověď na dotaz co je to Antuka?. Víte např. kdo to je Dědic? Znáte a víte kdo je Archanděl Michael? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?