Co je to?
Definice odborného termínu, slova Galangal. Co znamená pojem Galangal z kategorie Jídlo?

Co je to Galangal? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Galangal?

Galangal je označení pro kořen, který se podobá zázvoru a je jeho příbuzným. Má růžovější barvu, ostřejší chuť a pronikavou vůni. Roste v Asii a je typický pro místní kuchyni, především pro thajskou. Přidává se hlavně do polévek, smažených jídel nebo do různých past.
Je přínosný i pro zdraví, má protirakovinné, antibakteriální a protizánětlivé účinky, podporuje mužskou plodnost. Vysoký obsah antioxidantů, podpora zdraví mozku nebo zklidnění žaludku patří k dalším přednostem galangalu.


Co je to Galangal? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Galangal. Co znamená pojem Galangal z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Galangal sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Galangal je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: Jídlo, terminus technicus, co to je, pojem, synonymum, odborný výraz, význam, Galangal, wiki, popis, termín, informace, Jídlo, lexikon, význam pojmu, formulace, co je to Galangal?, heslo


Pojem Galangal je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Galangal ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Galangal na Youtube

Zkusit najít pojem Galangal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Galangal ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Galangal na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Galangal ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Galangal například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Galangal? resp. co označuje slovo Galangal? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galangal, odpověď na dotaz co je to Galangal?. Víte např. kdo to je Hajný? Znáte a víte kdo je Děkan? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.