Co je to?
Definice odborného termínu, slova Konotace. Co znamená pojem Konotace z kategorie Filozofie?

Co je to Konotace? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Konotace?

Konotace je nezbytnou součástí lidské komunikace. Její podstatou je fakt, že ten, kdo je příjemcem nějaké zprávy, přiřazuje slovům a větám v daném jazyce význam. Ten je zabarvený podle pocitů i subjektivního cítění adresáta.
Tvůrcem konotace je tedy ten, kdo zprávu přijímá, ne ten, kdo něco sděluje.


Co je to Konotace? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Konotace. Co znamená pojem Konotace z kategorie Filozofie?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Konotace doporučujeme sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Konotace se nachází v sekci Filozofie

Klíčová slova: význam, termín, přesný význam, Filozofie, význam pojmu, terminus technicus, informace, Filozofie, Konotace, vysvětlení, přesný výraz, odborné názvosloví, wiki, heslo, odborný výraz, terminologie, co je to Konotace?, definice


Pojem Konotace je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Konotace

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Konotace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Konotace ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Konotace ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Konotace ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Konotace na Google.cz

Hledat termín Konotace ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Konotace například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Konotace? resp. co znamená výraz Konotace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konotace, odpověď na dotaz co je to Konotace?. Víte např. kdo to je Entomolog? Znáte a víte kdo je Jogín? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Konotace v jiné sekci než Filozofie. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.