Co je to?
Definice výrazu, termínu Baileys. Co znamená odborný pojem Baileys z kategorie Nápoje?

Co je to Baileys? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Baileys

Baileys čili Baileys Irish Cream je alkoholický nápoj, irský krémový likér. Je pro něj typická příchuť irské whisky, kakaa a smetany. Vyrábí se na několika místech v Irsku a má svou ochrannou známku. Originální Baileys má mít 17% alkoholu. Je výtvorem týmu, jehož vedoucím je Tom Jago a vznikl v roku 1971.
Podnětem pro vytvoření byla lehce dostupná whisky i smetana z místních zdrojů. K nim byl přidán čokoládový nápoj Nesquik. V roce 1974 byl nápoj představen veřejnosti jako první z irských krémových nápojů. Současná receptura používá kakaový extrakt, na který má patent, další složky jsou utajené, ale určitě se používají bylinky a cukr. Baileys neobsahuje konzervační látky, má vysoký obsah alkoholu.


Co je to Baileys? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Baileys. Co znamená odborný pojem Baileys z kategorie Nápoje?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Baileys? Potom se o definici podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Baileys se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: Nápoje, popis, terminus technicus, slovník, lexikon, vysvětlení, terminologie, co znamená, Nápoje, informace, Baileys, přesný výraz, co to je, pojem, termín, význam pojmu, co je to Baileys?, wiki


Pojem Baileys je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Baileys ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Baileys ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Baileys ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Baileys ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Baileys ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Baileys ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Baileys například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Baileys? resp. jaký je přesný význam slova Baileys? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baileys, odpověď na dotaz co je to Baileys?. Víte např. kdo to je Robert Hooke? Znáte a víte kdo je Ondřej Soukup? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.