Co je to?
Definice výrazu, termínu Baileys. Co znamená odborný pojem Baileys z kategorie Nápoje?

Co je to Baileys? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Baileys

Baileys čili Baileys Irish Cream je alkoholický nápoj, irský krémový likér. Je pro něj typická příchuť irské whisky, kakaa a smetany. Vyrábí se na několika místech v Irsku a má svou ochrannou známku. Originální Baileys má mít 17% alkoholu. Je výtvorem týmu, jehož vedoucím je Tom Jago a vznikl v roku 1971.
Podnětem pro vytvoření byla lehce dostupná whisky i smetana z místních zdrojů. K nim byl přidán čokoládový nápoj Nesquik. V roce 1974 byl nápoj představen veřejnosti jako první z irských krémových nápojů. Současná receptura používá kakaový extrakt, na který má patent, další složky jsou utajené, ale určitě se používají bylinky a cukr. Baileys neobsahuje konzervační látky, má vysoký obsah alkoholu.


Co je to Baileys? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Baileys. Co znamená odborný pojem Baileys z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Baileys s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Baileys se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: slovo, terminus technicus, formulace, vysvětlení, termín, přesný výraz, odborné názvosloví, význam pojmu, synonymum, co je to Baileys?, wiki, lexikon, slovník, Nápoje, význam, popis, význam slova, co znamená


Pojem Baileys je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Baileys ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Baileys ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Baileys ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Baileys ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Baileys ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Baileys ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Baileys například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Baileys? resp. jaký je význam pojmu Baileys? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Baileys, odpověď na dotaz co je to Baileys?. Víte např. kdo to je Pitomec? Znáte a víte kdo je Uličník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Baileys i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.