Co je to?
Definice odborného termínu, slova CWG. Co znamená pojem CWG z kategorie Zkratky?

Co je CWG? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova CWG

CWG je zkratka pro Czech Wood Geocoin. Jedná se o dřevěné kolečko s průměrem 35 mm s laserem gravírovaným obrázkem a přezdívkou geocachera. Rub CWG obsahuje jednotný vzor, nápis a logo, na líci najdete vlastní obrázek majitele. CWG je určeno především pro výměnu v keších a na eventech. Jedná se o zajímavý sběratelský předmět. Kromě běžných CWG jsou vydávány mince k nejrůznějším eventům. Obvyklá cena CWG je 5-10 Kč. Vyrábí je mnoho (především reklamních) firem. Jednotlivá CWG se liší použitými materiály. Nejlevnější jsou dřevěná kolečka vyráběná z dubového masivu. Mezi sběrateli jsou však žádanější ty vyrobené ze suku smrku nebo dokonce olše.
CWG je geocoin, který si na rozdíl od jiných můžete nechat, pokud ho vyměníte za jiný. Nepleťte si ho s klasickými geocoiny - putovními mincemi určenými pro hru geocaching. Tyto mince mají (na rozdíl od CWG) unikátní kód, který je možno sledovat. Po nalezení si je můžete ponechat pouze po dobu 14 dnů, po kterých byste je měli vložit do keše nebo předat jinému hráči.


Co je to CWG? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova CWG. Co znamená pojem CWG z kategorie Zkratky?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova CWG sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo CWG patří do sekce zkratky

Klíčová slova: co je to CWG?, CWG, synonymum, definice pojmu, co to je, slovo, heslo, názvosloví, definice, terminus technicus, terminologie, co znamená, termín, wiki, slovník, pojem, lexikon, význam slova


Pojem CWG je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu CWG?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

CWG je zvláštní typ geocoinu, jenž si můžete ponechat. Na rozdíl od ostatních geocoinů neobsahuje kód pro sledování a v rámci geocachingu je považován za předmět běžné výměny (do keše musí být místo něj vložen jiný předmět stejné nebo vyšší hodnoty) v ceně cca 10 Kč . Jedná se o dřevěná kolečka o průměru 35mm, v nichž je laserem gravírovaný obrázek. Používají se pro výměnu a slouží jako jakási vizitka geocachera (hráč geocachingu).

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CWG ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo CWG ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem CWG na Youtube

Zkusit najít termín CWG ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo CWG ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo CWG ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CWG například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je CWG? resp. co znamená slovo CWG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CWG, odpověď na dotaz co je to CWG?. Víte např. kdo to je Astronaut? Znáte a víte kdo je Mel Gibson? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.