Co je to?
Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Co je to CWG? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu CWG

CWG je zkratka pro Czech Wood Geocoin. Jedná se o dřevěné kolečko s průměrem 35 mm s laserem gravírovaným obrázkem a přezdívkou geocachera. Rub CWG obsahuje jednotný vzor, nápis a logo, na líci najdete vlastní obrázek majitele. CWG je určeno především pro výměnu v keších a na eventech. Jedná se o zajímavý sběratelský předmět. Kromě běžných CWG jsou vydávány mince k nejrůznějším eventům. Obvyklá cena CWG je 5-10 Kč. Vyrábí je mnoho (především reklamních) firem. Jednotlivá CWG se liší použitými materiály. Nejlevnější jsou dřevěná kolečka vyráběná z dubového masivu. Mezi sběrateli jsou však žádanější ty vyrobené ze suku smrku nebo dokonce olše.
CWG je geocoin, který si na rozdíl od jiných můžete nechat, pokud ho vyměníte za jiný. Nepleťte si ho s klasickými geocoiny - putovními mincemi určenými pro hru geocaching. Tyto mince mají (na rozdíl od CWG) unikátní kód, který je možno sledovat. Po nalezení si je můžete ponechat pouze po dobu 14 dnů, po kterých byste je měli vložit do keše nebo předat jinému hráči.


Co je to CWG? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu CWG s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz CWG se nachází v kategorii zkratky

Klíčová slova: význam, CWG, vysvětlení, wiki, odborný výraz, heslo, odborné názvosloví, slovo, názvosloví, lexikon, přesný výraz, popis, synonymum, význam slova, definice, terminus technicus, co to je, co je to CWG?


Pojem CWG je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín CWG? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

CWG je zvláštní typ geocoinu, jenž si můžete ponechat. Na rozdíl od ostatních geocoinů neobsahuje kód pro sledování a v rámci geocachingu je považován za předmět běžné výměny (do keše musí být místo něj vložen jiný předmět stejné nebo vyšší hodnoty) v ceně cca 10 Kč . Jedná se o dřevěná kolečka o průměru 35mm, v nichž je laserem gravírovaný obrázek. Používají se pro výměnu a slouží jako jakási vizitka geocachera (hráč geocachingu).

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz CWG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín CWG na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CWG ve Wikimedia Commons

Najít heslo CWG ve Wikislovníku

Hledat slovo CWG ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín CWG ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CWG například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikizdrojích nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu CWG? resp. co se skrývá pod slovem CWG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CWG, odpověď na dotaz co je to CWG?. Víte např. kdo to je Camila Cabello? Znáte a víte kdo je Legolas? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu CWG i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.