Co je to?
Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Co je to CWG? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu CWG

CWG je zkratka pro Czech Wood Geocoin. Jedná se o dřevěné kolečko s průměrem 35 mm s laserem gravírovaným obrázkem a přezdívkou geocachera. Rub CWG obsahuje jednotný vzor, nápis a logo, na líci najdete vlastní obrázek majitele. CWG je určeno především pro výměnu v keších a na eventech. Jedná se o zajímavý sběratelský předmět. Kromě běžných CWG jsou vydávány mince k nejrůznějším eventům. Obvyklá cena CWG je 5-10 Kč. Vyrábí je mnoho (především reklamních) firem. Jednotlivá CWG se liší použitými materiály. Nejlevnější jsou dřevěná kolečka vyráběná z dubového masivu. Mezi sběrateli jsou však žádanější ty vyrobené ze suku smrku nebo dokonce olše.
CWG je geocoin, který si na rozdíl od jiných můžete nechat, pokud ho vyměníte za jiný. Nepleťte si ho s klasickými geocoiny - putovními mincemi určenými pro hru geocaching. Tyto mince mají (na rozdíl od CWG) unikátní kód, který je možno sledovat. Po nalezení si je můžete ponechat pouze po dobu 14 dnů, po kterých byste je měli vložit do keše nebo předat jinému hráči.


Co je to CWG? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu CWG doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem CWG se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: zkratky, termín, slovník, informace, terminus technicus, formulace, co znamená, význam pojmu, synonymum, popis, wiki, definice, lexikon, názvosloví, heslo, zkratky, definice pojmu, vysvětlení


Pojem CWG je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu CWG?

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

CWG je zvláštní typ geocoinu, jenž si můžete ponechat. Na rozdíl od ostatních geocoinů neobsahuje kód pro sledování a v rámci geocachingu je považován za předmět běžné výměny (do keše musí být místo něj vložen jiný předmět stejné nebo vyšší hodnoty) v ceně cca 10 Kč . Jedná se o dřevěná kolečka o průměru 35mm, v nichž je laserem gravírovaný obrázek. Používají se pro výměnu a slouží jako jakási vizitka geocachera (hráč geocachingu).

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CWG ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CWG ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem CWG ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi CWG ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem CWG na Youtube

Zkusit najít CWG ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CWG například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to CWG? resp. co označuje slovo CWG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CWG, odpověď na dotaz co je to CWG?. Víte např. kdo to je Slibotechna? Znáte a víte kdo je Nora Fridrichová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než zkratky). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.