Co je to?
Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Co je to CWG? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu CWG?

CWG je zkratka pro Czech Wood Geocoin. Jedná se o dřevěné kolečko s průměrem 35 mm s laserem gravírovaným obrázkem a přezdívkou geocachera. Rub CWG obsahuje jednotný vzor, nápis a logo, na líci najdete vlastní obrázek majitele. CWG je určeno především pro výměnu v keších a na eventech. Jedná se o zajímavý sběratelský předmět. Kromě běžných CWG jsou vydávány mince k nejrůznějším eventům. Obvyklá cena CWG je 5-10 Kč. Vyrábí je mnoho (především reklamních) firem. Jednotlivá CWG se liší použitými materiály. Nejlevnější jsou dřevěná kolečka vyráběná z dubového masivu. Mezi sběrateli jsou však žádanější ty vyrobené ze suku smrku nebo dokonce olše.
CWG je geocoin, který si na rozdíl od jiných můžete nechat, pokud ho vyměníte za jiný. Nepleťte si ho s klasickými geocoiny - putovními mincemi určenými pro hru geocaching. Tyto mince mají (na rozdíl od CWG) unikátní kód, který je možno sledovat. Po nalezení si je můžete ponechat pouze po dobu 14 dnů, po kterých byste je měli vložit do keše nebo předat jinému hráči.


Co je to CWG? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text CWG s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz CWG se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: odborné názvosloví, informace, terminus technicus, popis, co to je, odborný výraz, názvosloví, slovník, Zkratky, význam, co znamená, termín, synonymum, přesný význam, heslo, formulace, co je to CWG?, CWG


Pojem CWG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CWG? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

CWG je zvláštní typ geocoinu, jenž si můžete ponechat. Na rozdíl od ostatních geocoinů neobsahuje kód pro sledování a v rámci geocachingu je považován za předmět běžné výměny (do keše musí být místo něj vložen jiný předmět stejné nebo vyšší hodnoty) v ceně cca 10 Kč . Jedná se o dřevěná kolečka o průměru 35mm, v nichž je laserem gravírovaný obrázek. Používají se pro výměnu a slouží jako jakási vizitka geocachera (hráč geocachingu).

Linky na jiné informační zdroje

Najít pojem CWG ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo CWG ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem CWG na Youtube

Zkusit najít výraz CWG ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz CWG na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CWG ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo CWG například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo CWG? resp. co znamená výraz CWG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CWG, odpověď na dotaz co je to CWG?. Víte např. kdo to je Wabi Daněk? Znáte a víte kdo je Rupert Murdoch? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.