Co je to?
Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Co je to CWG? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova CWG

CWG je zkratka pro Czech Wood Geocoin. Jedná se o dřevěné kolečko s průměrem 35 mm s laserem gravírovaným obrázkem a přezdívkou geocachera. Rub CWG obsahuje jednotný vzor, nápis a logo, na líci najdete vlastní obrázek majitele. CWG je určeno především pro výměnu v keších a na eventech. Jedná se o zajímavý sběratelský předmět. Kromě běžných CWG jsou vydávány mince k nejrůznějším eventům. Obvyklá cena CWG je 5-10 Kč. Vyrábí je mnoho (především reklamních) firem. Jednotlivá CWG se liší použitými materiály. Nejlevnější jsou dřevěná kolečka vyráběná z dubového masivu. Mezi sběrateli jsou však žádanější ty vyrobené ze suku smrku nebo dokonce olše.
CWG je geocoin, který si na rozdíl od jiných můžete nechat, pokud ho vyměníte za jiný. Nepleťte si ho s klasickými geocoiny - putovními mincemi určenými pro hru geocaching. Tyto mince mají (na rozdíl od CWG) unikátní kód, který je možno sledovat. Po nalezení si je můžete ponechat pouze po dobu 14 dnů, po kterých byste je měli vložit do keše nebo předat jinému hráči.


Co je to CWG? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CWG. Co znamená odborný pojem CWG z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem CWG se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: přesný význam, popis, přesný výraz, wiki, názvosloví, odborné názvosloví, význam pojmu, heslo, synonymum, lexikon, slovo, terminologie, co znamená, definice pojmu, odborný výraz, slovník, definice, termín


Pojem CWG je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem CWG? Výraz, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CWG je zvláštní typ geocoinu, jenž si můžete ponechat. Na rozdíl od ostatních geocoinů neobsahuje kód pro sledování a v rámci geocachingu je považován za předmět běžné výměny (do keše musí být místo něj vložen jiný předmět stejné nebo vyšší hodnoty) v ceně cca 10 Kč . Jedná se o dřevěná kolečka o průměru 35mm, v nichž je laserem gravírovaný obrázek. Používají se pro výměnu a slouží jako jakási vizitka geocachera (hráč geocachingu).

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CWG ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem CWG na Youtube

Najít heslo CWG ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem CWG ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem CWG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem CWG ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo CWG například ve Wikizdrojích, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to CWG? resp. co to je CWG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CWG, odpověď na dotaz co je to CWG?. Víte např. kdo to je Paroháč? Znáte a víte kdo je Rupert Murdoch? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín CWG hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.