Co je to?
Definice výrazu, termínu CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Co je CorelDRAW? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla CorelDRAW?

CorelDRAW je pojmenování vektorového grafického editoru. Ten vyvinula firma Corel Corporation. Corel Draw je celý soubor programů a má již více než dvě desítky verzí, včetně českého rozhraní.
Součástí jsou různé aplikace a editory, například pro vektorové ilustrace, bitmapový grafický editor, modul pro převod rastrů, program pro vyhledání obsahu nebo zachytávání obrazovky, navržení webových stránek, zvětšení digitálních obrázky nebo nástroje pro online spolupráci.


Co je to CorelDRAW? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem CorelDRAW s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem CorelDRAW je v kategorii software

Klíčová slova: lexikon, co znamená, odborný výraz, software, význam, přesný výraz, definice pojmu, pojem, odborné názvosloví, terminologie, význam pojmu, popis, formulace, názvosloví, definice, přesný význam, termín, informace


Pojem CorelDRAW je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín CorelDRAW? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CorelDRAW je vektorový grafický editor firmy Corel Corporation. Je obsažen v balíku programů CorelDRAW Graphics Suite. Nejnovější CorelDRAW 2020 (verze 22) byl vydán 12.03.2020. K dispozici je i české jazykové rozhraní.

Jiné informační zdroje o pojmu CorelDRAW

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CorelDRAW ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem CorelDRAW ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CorelDRAW ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo CorelDRAW ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem CorelDRAW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo CorelDRAW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo CorelDRAW například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě nyní již víte co je to CorelDRAW? resp. co označuje slovo CorelDRAW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CorelDRAW, odpověď na dotaz co je to CorelDRAW?. Víte např. kdo to je Meghan Trainor? Znáte a víte kdo je Tutanchamon? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.