Co je to?
Výraz, termín, definice slova CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Co je to CorelDRAW? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu CorelDRAW?

CorelDRAW je pojmenování vektorového grafického editoru. Ten vyvinula firma Corel Corporation. Corel Draw je celý soubor programů a má již více než dvě desítky verzí, včetně českého rozhraní.
Součástí jsou různé aplikace a editory, například pro vektorové ilustrace, bitmapový grafický editor, modul pro převod rastrů, program pro vyhledání obsahu nebo zachytávání obrazovky, navržení webových stránek, zvětšení digitálních obrázky nebo nástroje pro online spolupráci.


Co je to CorelDRAW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín CorelDRAW je v kategorii software

Klíčová slova: co to je, heslo, co znamená, odborný výraz, CorelDRAW, informace, význam pojmu, pojem, přesný výraz, terminus technicus, přesný význam, terminologie, synonymum, co je to CorelDRAW?, lexikon, vysvětlení, význam slova, definice pojmu


Pojem CorelDRAW je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co označuje termín CorelDRAW? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CorelDRAW je vektorový grafický editor firmy Corel Corporation. Je obsažen v balíku programů CorelDRAW Graphics Suite. Nejnovější CorelDRAW 2020 (verze 22) byl vydán 12.03.2020. K dispozici je i české jazykové rozhraní.

Jiné informační zdroje o pojmu CorelDRAW

Hledat heslo CorelDRAW na Google.cz

Hledat výraz CorelDRAW ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo CorelDRAW ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz CorelDRAW ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo CorelDRAW ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CorelDRAW ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo CorelDRAW například ve Wikizdrojích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená CorelDRAW? resp. co se vlastně skrývá pod slovem CorelDRAW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CorelDRAW, odpověď na dotaz co je to CorelDRAW?. Víte např. kdo to je Angela Merkelová? Znáte a víte kdo je Velkostatkář? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.