Co je to?
Odborný výraz, definice slova CorelDRAW. Co znamená pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Co je to CorelDRAW? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu CorelDRAW?

CorelDRAW je pojmenování vektorového grafického editoru. Ten vyvinula firma Corel Corporation. Corel Draw je celý soubor programů a má již více než dvě desítky verzí, včetně českého rozhraní.
Součástí jsou různé aplikace a editory, například pro vektorové ilustrace, bitmapový grafický editor, modul pro převod rastrů, program pro vyhledání obsahu nebo zachytávání obrazovky, navržení webových stránek, zvětšení digitálních obrázky nebo nástroje pro online spolupráci.


Co je to CorelDRAW? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CorelDRAW. Co znamená pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu CorelDRAW doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem CorelDRAW se nachází v sekci Software

Klíčová slova: názvosloví, co to je, CorelDRAW, definice pojmu, informace, popis, přesný výraz, význam, terminus technicus, formulace, pojem, vysvětlení, synonymum, význam pojmu, Software, odborný výraz, slovník, Software


Pojem CorelDRAW je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu CorelDRAW píše následující

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CorelDRAW je vektorový grafický editor firmy Corel Corporation. Je obsažen v balíku programů CorelDRAW Graphics Suite. Nejnovější CorelDRAW 2020 (verze 22) byl vydán 12.03.2020. K dispozici je i české jazykové rozhraní.

Jiné informační zdroje o pojmu CorelDRAW

Vyhledat termín CorelDRAW na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CorelDRAW ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín CorelDRAW ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz CorelDRAW ve Wikislovníku

Vyhledat slovo CorelDRAW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem CorelDRAW ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo CorelDRAW například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to CorelDRAW? resp. jaký je význam pojmu CorelDRAW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CorelDRAW, odpověď na dotaz co je to CorelDRAW?. Víte např. kdo to je Vynálezce? Znáte a víte kdo je Trhan? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín CorelDRAW hledat i v jiných kategoriích (než Software) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.