Co je to?
Výraz, termín, definice slova CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Co je to CorelDRAW? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CorelDRAW

CorelDRAW je pojmenování vektorového grafického editoru. Ten vyvinula firma Corel Corporation. Corel Draw je celý soubor programů a má již více než dvě desítky verzí, včetně českého rozhraní.
Součástí jsou různé aplikace a editory, například pro vektorové ilustrace, bitmapový grafický editor, modul pro převod rastrů, program pro vyhledání obsahu nebo zachytávání obrazovky, navržení webových stránek, zvětšení digitálních obrázky nebo nástroje pro online spolupráci.


Co je to CorelDRAW? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo CorelDRAW patří do kategorie software

Klíčová slova: wiki, termín, vysvětlení, přesný význam, informace, co znamená, slovo, odborný výraz, význam, pojem, formulace, odborné názvosloví, software, definice, terminus technicus, názvosloví, software, co je to CorelDRAW?


Pojem CorelDRAW je v kategorii software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu CorelDRAW můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

CorelDRAW je vektorový grafický editor firmy Corel Corporation. Je obsažen v balíku programů CorelDRAW Graphics Suite. Nejnovější CorelDRAW 2020 (verze 22) byl vydán 12.03.2020. K dispozici je i české jazykové rozhraní.

Jiné informační zdroje o pojmu CorelDRAW

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CorelDRAW ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CorelDRAW ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz CorelDRAW ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo CorelDRAW ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem CorelDRAW na Youtube

Vyhledat výraz CorelDRAW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo CorelDRAW například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je CorelDRAW? resp. co znamená výraz CorelDRAW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CorelDRAW, odpověď na dotaz co je to CorelDRAW?. Víte např. kdo to je Tonda Blaník? Znáte a víte kdo je Oldo Hlaváček? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je software. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.