Co je to?
Definice výrazu CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Co je CorelDRAW?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu CorelDRAW?

CorelDRAW je pojmenování vektorového grafického editoru. Ten vyvinula firma Corel Corporation. Corel Draw je celý soubor programů a má již více než dvě desítky verzí, včetně českého rozhraní.
Součástí jsou různé aplikace a editory, například pro vektorové ilustrace, bitmapový grafický editor, modul pro převod rastrů, program pro vyhledání obsahu nebo zachytávání obrazovky, navržení webových stránek, zvětšení digitálních obrázky nebo nástroje pro online spolupráci.


Co je to CorelDRAW? Význam slova, termín, Definice výrazu CorelDRAW. Co znamená odborný pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Text je vypracovaný autorkami přímo pro projekt Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to CorelDRAW? s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo CorelDRAW je v sekci software

Klíčová slova: co znamená, formulace, co to je, slovo, popis, CorelDRAW, přesný význam, terminologie, odborné názvosloví, wiki, význam pojmu, terminus technicus, software, lexikon, definice pojmu, synonymum, pojem, slovník


Pojem CorelDRAW je v kategorii software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu CorelDRAW můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

CorelDRAW je vektorový grafický editor firmy Corel Corporation. Je obsažen v balíku programů CorelDRAW Graphics Suite. Nejnovější CorelDRAW 2020 (verze 22) byl vydán 12.03.2020. K dispozici je i české jazykové rozhraní.

Další informace o pojmu CorelDRAW hledejte v níže uvedených zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CorelDRAW ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít CorelDRAW ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem CorelDRAW ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem CorelDRAW na Youtube

Zkusit najít slovo CorelDRAW ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem CorelDRAW na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo CorelDRAW například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je CorelDRAW? resp. co znamená CorelDRAW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CorelDRAW, odpověď na dotaz co je to CorelDRAW?. Víte např. kdo to je Ondřej Dostál? Znáte a víte kdo je Raego? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, Appky v mobilu, corelDRAW, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.