Co je to?
Odborný výraz, definice slova CorelDRAW. Co znamená pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Co je to CorelDRAW? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu CorelDRAW

CorelDRAW je pojmenování vektorového grafického editoru. Ten vyvinula firma Corel Corporation. Corel Draw je celý soubor programů a má již více než dvě desítky verzí, včetně českého rozhraní.
Součástí jsou různé aplikace a editory, například pro vektorové ilustrace, bitmapový grafický editor, modul pro převod rastrů, program pro vyhledání obsahu nebo zachytávání obrazovky, navržení webových stránek, zvětšení digitálních obrázky nebo nástroje pro online spolupráci.


Co je to CorelDRAW? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova CorelDRAW. Co znamená pojem CorelDRAW z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz CorelDRAW patří do kategorie Software

Klíčová slova: význam pojmu, Software, pojem, terminologie, přesný význam, terminus technicus, vysvětlení, definice, termín, přesný výraz, definice pojmu, odborné názvosloví, synonymum, odborný výraz, formulace, význam, heslo, CorelDRAW


Pojem CorelDRAW je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu CorelDRAW?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

CorelDRAW je vektorový grafický editor firmy Corel Corporation. Je obsažen v balíku programů CorelDRAW Graphics Suite. Nejnovější CorelDRAW 2020 (verze 22) byl vydán 12.03.2020. K dispozici je i české jazykové rozhraní.

Další informační zdroje o slovu CorelDRAW

Najít výraz CorelDRAW ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo CorelDRAW ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo CorelDRAW na Google.cz

Vyhledat pojem CorelDRAW ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo CorelDRAW ve Wikislovníku

Najít pojem CorelDRAW ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo CorelDRAW například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo CorelDRAW? resp. co označuje slovo CorelDRAW? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CorelDRAW, odpověď na dotaz co je to CorelDRAW?. Víte např. kdo to je Orlando Bloom? Znáte a víte kdo je Monika Absolonová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.