Co je to?
Definice odborného termínu, slova DIY. Co znamená pojem DIY z kategorie Zkratky?

Co je to DIY? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla DIY?

DIY je zkratka z anglického do it yourself, tedy udělej si sám. Jedná se o populární téma, kdy kreativní jedinci tvoří, vylepšují a vzniká nějaké jejich vlastní dílo. Je tak nazýván i způsob života, při kterém se pro tvorbu používají věci staré nebo bez pomoci profesionálů vyrábí věci nové, zcela podle vlastních představ. Často se jedná právě o recyklování starých věcí. Každý takto vytvořený předmět je originál.
DIY se silně projevuje ve sféře bydlení, zde je však potřeba kombinovat DIY a klasiku, aby celek nepůsobil přeplácaným dojmem. Nejčastěji se takto recykluje starý nábytek, kterému lze nátěrem, čalouněním či vlastními motivy vdechnout nový život. DIY bývá i zdrojem inspirace pro ostatní, třeba při výrobě originálních, nápaditých a kvalitních dárků, které nemusí být drahé a přitom potěší.


Co je to DIY? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DIY. Co znamená pojem DIY z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu DIY sdílejte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem DIY je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, význam pojmu, terminologie, synonymum, definice pojmu, informace, Zkratky, odborný výraz, co znamená, co to je, DIY, význam, přesný výraz, terminus technicus, slovo, přesný význam, co je to DIY?, odborné názvosloví


Pojem DIY je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DIY ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DIY ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo DIY ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít výraz DIY na Google.cz

Vyhledat heslo DIY ve Wikislovníku

Vyhledat výraz DIY ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo DIY například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova DIY? resp. jaká je definice slova DIY? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DIY, odpověď na dotaz co je to DIY?. Víte např. kdo to je Bludička? Znáte a víte kdo je Ben Cristovao? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.