Co je to?
Definice odborného termínu, slova DIY. Co znamená pojem DIY z kategorie Zkratky?

Co je to DIY? Význam slova

Co znamená termín DIY? Vysvětlení pojmu, definice hesla

DIY je zkratka z anglického do it yourself, tedy udělej si sám. Jedná se o populární téma, kdy kreativní jedinci tvoří, vylepšují a vzniká nějaké jejich vlastní dílo. Je tak nazýván i způsob života, při kterém se pro tvorbu používají věci staré nebo bez pomoci profesionálů vyrábí věci nové, zcela podle vlastních představ. Často se jedná právě o recyklování starých věcí. Každý takto vytvořený předmět je originál.
DIY se silně projevuje ve sféře bydlení, zde je však potřeba kombinovat DIY a klasiku, aby celek nepůsobil přeplácaným dojmem. Nejčastěji se takto recykluje starý nábytek, kterému lze nátěrem, čalouněním či vlastními motivy vdechnout nový život. DIY bývá i zdrojem inspirace pro ostatní, třeba při výrobě originálních, nápaditých a kvalitních dárků, které nemusí být drahé a přitom potěší.


Co je to DIY? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova DIY. Co znamená pojem DIY z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova DIY? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín DIY je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: termín, definice pojmu, Zkratky, co je to DIY?, slovo, terminologie, přesný význam, definice, popis, DIY, přesný výraz, informace, co to je, formulace, význam pojmu, heslo, lexikon, slovník


Pojem DIY je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu DIY

Hledat heslo DIY ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo DIY ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo DIY na Google.cz

Hledat videa s názvem DIY na Youtube

Najít pojem DIY ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DIY ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo DIY například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená DIY? resp. co se skrývá pod slovem DIY? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DIY, odpověď na dotaz co je to DIY?. Víte např. kdo to je Aktivista? Znáte a víte kdo je Ben Cristovao? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.