Co je to?
Definice výrazu DIY. Co znamená odborný pojem DIY z kategorie Zkratky?

Co je DIY? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu DIY?

DIY je zkratka z anglického do it yourself, tedy udělej si sám. Jedná se o populární téma, kdy kreativní jedinci tvoří, vylepšují a vzniká nějaké jejich vlastní dílo. Je tak nazýván i způsob života, při kterém se pro tvorbu používají věci staré nebo bez pomoci profesionálů vyrábí věci nové, zcela podle vlastních představ. Často se jedná právě o recyklování starých věcí. Každý takto vytvořený předmět je originál.
DIY se silně projevuje ve sféře bydlení, zde je však potřeba kombinovat DIY a klasiku, aby celek nepůsobil přeplácaným dojmem. Nejčastěji se takto recykluje starý nábytek, kterému lze nátěrem, čalouněním či vlastními motivy vdechnout nový život. DIY bývá i zdrojem inspirace pro ostatní, třeba při výrobě originálních, nápaditých a kvalitních dárků, které nemusí být drahé a přitom potěší.


Co je to DIY? Význam slova, termín, Definice výrazu DIY. Co znamená odborný pojem DIY z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova DIY můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem DIY je v sekci zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, názvosloví, terminologie, DIY, popis, co to je, přesný výraz, wiki, co znamená, význam pojmu, heslo, odborný výraz, odborné názvosloví, pojem, terminus technicus, formulace, synonymum, definice


Pojem DIY je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co nám píše encyklopedie Wikipedia o termínu DIY?

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Do it yourself (DIY) (česky doslova „Udělej si sám“) je druh kultury, ve které si člověk sám, tzn. bez profesionální podpory, zhotoví užitečný výrobek, který slouží jemu nebo ostatním lidem.

Pro více informací o heslu DIY zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz DIY ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín DIY na Google.cz

Hledat pojem DIY ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem DIY ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz DIY ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem DIY na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo DIY například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě nyní již víte co je to DIY? resp. co označuje slovo DIY? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DIY, odpověď na dotaz co je to DIY?. Víte např. kdo to je Osobní bankéř? Znáte a víte kdo je Viktor Sodoma? Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín DIY hledat i v jiných kategoriích (než zkratky). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.