Co je to?
Výraz, termín, definice slova Větný celek. Co znamená odborný pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Co je to Větný celek? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Větný celek

Věta nebo také větný celek je jazykový útvar, který se skládá z jednotlivých slov. S jeho pomocí mluvčí vyjadřuje svoji myšlenku, názor nebo vztah k něčemu. Dělí se na větu jednoduchou, která popisuje jednu myšlenku a souvětí složené z více vět. Ty buď rozvíjejí jednu myšlenku, nebo jich obsahují více.


Co je to Větný celek? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Větný celek. Co znamená odborný pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Větný celek sdílet se známými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Větný celek patří do sekce Český jazyk

Klíčová slova: formulace, terminus technicus, Český jazyk, synonymum, informace, názvosloví, odborný výraz, lexikon, Český jazyk, termín, heslo, význam slova, odborné názvosloví, význam, co je to Větný celek?, slovo, wiki, definice


Pojem Větný celek je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Větný celek ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Větný celek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Větný celek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Větný celek ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Větný celek ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Větný celek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Větný celek například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Nyní již víte co znamená slovo Větný celek? resp. jaká je definice slova Větný celek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Větný celek, odpověď na dotaz co je to Větný celek?. Víte např. kdo to je Robert Downey Jr.? Znáte a víte kdo je Mnich? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Český jazyk U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.