Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Větný celek. Co znamená pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Co je Větný celek?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Větný celek?

Věta nebo také větný celek je jazykový útvar, který se skládá z jednotlivých slov. S jeho pomocí mluvčí vyjadřuje svoji myšlenku, názor nebo vztah k něčemu. Dělí se na větu jednoduchou, která popisuje jednu myšlenku a souvětí složené z více vět. Ty buď rozvíjejí jednu myšlenku, nebo jich obsahují více.


Co je to Větný celek? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Větný celek. Co znamená pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Větný celek? Potom se o definici podělte s kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pojem Větný celek se nachází v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: pojem, termín, přesný význam, wiki, synonymum, informace, vysvětlení, význam, co je to Větný celek?, názvosloví, popis, co to je, definice pojmu, terminus technicus, lexikon, odborné názvosloví, heslo, co znamená


Pojem Větný celek je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Větný celek lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Větný celek ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Větný celek na Youtube

Hledat termín Větný celek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Větný celek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Větný celek ve Wikipedii

Najít termín Větný celek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Větný celek například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Větný celek? resp. co je to Větný celek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Větný celek, odpověď na dotaz co je to Větný celek?. Víte např. kdo to je Autista? Znáte a víte kdo je Podnikatel? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Český jazyk. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie Český jazyk, i y, větný celek, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.