Co je to?
Odborný výraz, definice slova Větný celek. Co znamená pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Co je to Větný celek? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Větný celek

Věta nebo také větný celek je jazykový útvar, který se skládá z jednotlivých slov. S jeho pomocí mluvčí vyjadřuje svoji myšlenku, názor nebo vztah k něčemu. Dělí se na větu jednoduchou, která popisuje jednu myšlenku a souvětí složené z více vět. Ty buď rozvíjejí jednu myšlenku, nebo jich obsahují více.


Co je to Větný celek? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Větný celek. Co znamená pojem Větný celek z kategorie Český jazyk?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Větný celek můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Větný celek je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: slovo, názvosloví, informace, formulace, odborné názvosloví, význam, význam pojmu, co je to Větný celek?, význam slova, Český jazyk, popis, přesný výraz, wiki, definice, přesný význam, definice pojmu, Český jazyk, co znamená


Pojem Větný celek je v kategorii Český jazyk, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Větný celek lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Větný celek ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Větný celek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Větný celek ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Větný celek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Větný celek na Youtube

Vyhledat heslo Větný celek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Větný celek například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Větný celek? resp. co přesně označuje termín Větný celek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Větný celek, odpověď na dotaz co je to Větný celek?. Víte např. kdo to je Prcek? Znáte a víte kdo je Závozník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Český jazyk). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.