Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kóta. Co znamená odborný pojem Kóta z kategorie Matematika?

Co je to Kóta? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kóta?

V geometrii určení vzdálenosti daného bodu od základny. V podobném významu rozměr součástky znázorněné na technickém výkresu. Přesnou podobu kót na technických výkresech přitom popisují české státní normy a mezinárodní normy ISO. Dále kóta znamená také údaj, který vymezuje absolutní nebo relativní výšku v zeměpise.


Co je to Kóta? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kóta. Co znamená odborný pojem Kóta z kategorie Matematika?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Kóta? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Výraz Kóta je v kategorii matematika

Klíčová slova: co znamená, wiki, definice pojmu, přesný výraz, význam slova, popis, formulace, význam, matematika, co to je, heslo, slovo, přesný význam, synonymum, lexikon, slovník, odborné názvosloví, pojem


Pojem Kóta je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Kóta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Kóta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kóta na Youtube

Vyhledat výraz Kóta ve Wikipedii

Vyhledat termín Kóta ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Kóta na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kóta například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte co znamená slovo Kóta? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kóta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kóta, odpověď na dotaz co je to Kóta?. Víte např. kdo to je Alberto Vojtěch Frič? Znáte a víte kdo je Podruh? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je matematika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?