Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Co to je Kóta? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kóta?

V geometrii určení vzdálenosti daného bodu od základny. V podobném významu rozměr součástky znázorněné na technickém výkresu. Přesnou podobu kót na technických výkresech přitom popisují české státní normy a mezinárodní normy ISO. Dále kóta znamená také údaj, který vymezuje absolutní nebo relativní výšku v zeměpise.


Co je to Kóta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kóta se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: wiki, přesný význam, co je to Kóta?, co znamená, termín, názvosloví, význam, význam slova, odborné názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, Matematika, slovník, definice, pojem, heslo, co to je, formulace


Pojem Kóta je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Kóta ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kóta na Youtube

Zkusit najít pojem Kóta ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kóta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Kóta ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Kóta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kóta například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kóta? resp. co se přesně ukrývá za slovem Kóta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kóta, odpověď na dotaz co je to Kóta?. Víte např. kdo to je Účetní? Znáte a víte kdo je Promotér? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Matematika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?