Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Co to je Kóta? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kóta?

V geometrii určení vzdálenosti daného bodu od základny. V podobném významu rozměr součástky znázorněné na technickém výkresu. Přesnou podobu kót na technických výkresech přitom popisují české státní normy a mezinárodní normy ISO. Dále kóta znamená také údaj, který vymezuje absolutní nebo relativní výšku v zeměpise.


Co je to Kóta? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kóta. Co znamená pojem Kóta z kategorie Matematika?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kóta s dalšími osobami na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Kóta patří do kategorie matematika

Klíčová slova: informace, Kóta, odborné názvosloví, odborný výraz, pojem, termín, wiki, co je to Kóta?, matematika, co znamená, synonymum, formulace, přesný význam, co to je, lexikon, význam pojmu, význam, terminologie


Pojem Kóta je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Kóta hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít pojem Kóta ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Kóta ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kóta ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kóta ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Kóta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Kóta ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kóta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Kóta? resp. co přesně označuje termín Kóta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kóta, odpověď na dotaz co je to Kóta?. Víte např. kdo to je Zdeněk Žák? Znáte a víte kdo je Korektor? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v matematika. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?