Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Co je to Ban? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ban

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.


Co je to Ban? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ban je v sekci Internet

Klíčová slova: definice pojmu, popis, synonymum, co to je, Internet, Ban, význam pojmu, lexikon, co je to Ban?, terminologie, pojem, slovo, wiki, přesný význam, odborné názvosloví, přesný výraz, definice, slovník


Pojem Ban je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Ban dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ban (z anglického ban – klatba, vypovězení, vyhoštění, zákaz…) je internetový výraz označující zablokování přístupu, např. na internetové fórum nebo účet v MMORPG hrách. Přístup uživateli zablokuje správce serveru za porušování pravidel. Uživatel, který je banován, nemůže služby serveru využívat – někdy trvale, jindy po určitou dobu.

Více informací o slovu Ban doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Ban ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Ban ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Ban ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ban ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Ban ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ban na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ban například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Ban? resp. co to je Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Chuligán? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?