Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Co je Ban?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Ban?

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.


Co je to Ban? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ban sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Ban patří do sekce internet

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Ban?, význam, synonymum, význam pojmu, přesný význam, co znamená, informace, wiki, formulace, názvosloví, pojem, význam slova, lexikon, popis, definice, vysvětlení, termín


Pojem Ban je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ban? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ban (z anglického ban – klatba, vypovězení, vyhoštění, zákaz…) je internetový výraz označující zablokování přístupu, např. na internetové fórum nebo účet v MMORPG hrách. Přístup uživateli zablokuje správce serveru za porušování pravidel. Uživatel, který je banován, nemůže služby serveru využívat – někdy trvale, jindy po určitou dobu.

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Ban ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Ban ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Ban ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Ban ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ban ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Ban ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ban například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ban? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Orfista? Znáte a víte kdo je Daniel Herman? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Ban i v jiné sekci než v internet. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?