Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Co je to Ban? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ban

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.


Co je to Ban? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ban s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Ban je v kategorii Internet

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, význam pojmu, co to je, názvosloví, odborné názvosloví, synonymum, terminus technicus, přesný výraz, wiki, pojem, vysvětlení, formulace, definice pojmu, co znamená, heslo, informace, slovník


Pojem Ban je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Ban ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ban ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Ban ve Wikipedii

Hledat termín Ban ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Ban ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Ban ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ban například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Ban? resp. jaký je význam pojmu Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Tlustoprd? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Internet). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?