Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ban. Co znamená odborný pojem Ban z kategorie Internet?

Co je to Ban? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ban

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.


Co je to Ban? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ban. Co znamená odborný pojem Ban z kategorie Internet?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Ban se nachází v sekci internet

Klíčová slova: popis, co znamená, definice, význam slova, heslo, terminus technicus, odborný výraz, odborné názvosloví, synonymum, význam, Ban, vysvětlení, wiki, názvosloví, co to je, význam pojmu, slovo, internet


Pojem Ban je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ban? Definice slova, termínu z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ban (z anglického ban – klatba, vypovězení, vyhoštění, zákaz…) je internetový výraz označující zablokování přístupu, např. na internetové fórum nebo účet v MMORPG hrách. Přístup uživateli zablokuje správce serveru za porušování pravidel. Uživatel, který je banován, nemůže služby serveru využívat – někdy trvale, jindy po určitou dobu.

Jiné informační zdroje o pojmu Ban

Vyhledat termín Ban ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Ban ve Wikislovníku

Najít heslo Ban na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ban ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Ban ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Ban ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ban například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Ban? resp. co přesně znamená slovo Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Martin Roman? Znáte a víte kdo je Daniel Herman? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?