Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Co je Ban? Význam slova

Co znamená termín Ban? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.


Co je to Ban? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Ban. Co znamená pojem Ban z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Ban se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: terminologie, synonymum, definice, popis, význam slova, informace, lexikon, přesný výraz, internet, termín, wiki, Ban, vysvětlení, terminus technicus, definice pojmu, co je to Ban?, odborný výraz, slovo


Pojem Ban je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Ban můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Ban (z anglického ban – klatba, vypovězení, vyhoštění, zákaz…) je internetový výraz označující zablokování přístupu, např. na internetové fórum nebo účet v MMORPG hrách. Přístup uživateli zablokuje správce serveru za porušování pravidel. Uživatel, který je banován, nemůže služby serveru využívat – někdy trvale, jindy po určitou dobu.

Další informační zdroje o slovu Ban

Zkusit najít frázi Ban ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Ban ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ban ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Ban ve Wikizdrojích

Hledat heslo Ban ve Wikislovníku

Najít termín Ban ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ban například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ban? resp. co znamená slovo Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Michal Bragagnolo? Znáte a víte kdo je Daniel Herman? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Ban i v jiné kategorii než je sekce internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?