Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ban. Co znamená odborný pojem Ban z kategorie Internet?

Co je to Ban? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ban

Slovo ban označuje v internetovém prostředí uzamčení účtu uživatele, které ve většině případů následuje po vážném provinění proti pravidlům daného fóra nebo internetové online hry. Bany má možnost udělovat správce serveru a potrestaný účet se na server nemůže přihlásit po určenou dobu.
Lidé se snaží banu vyhnout různými cestami, jednou z nich je i vytvoření nového účtu. V případě opětovného porušování pravidel může následovat ban IP adresy, kdy je přístup na server odepřen přímo IP adrese a ne pouze uživateli.


Co je to Ban? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ban. Co znamená odborný pojem Ban z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Ban? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Ban je v kategorii internet

Klíčová slova: formulace, slovník, co znamená, význam, heslo, co je to Ban?, přesný význam, informace, termín, význam slova, definice pojmu, popis, přesný výraz, co to je, internet, definice, terminus technicus, slovo


Pojem Ban je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ban? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ban (z anglického ban – klatba, vypovězení, vyhoštění, zákaz…) je internetový výraz označující zablokování přístupu, např. na internetové fórum nebo účet v MMORPG hrách. Přístup uživateli zablokuje správce serveru za porušování pravidel. Uživatel, který je banován, nemůže služby serveru využívat – někdy trvale, jindy po určitou dobu.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Ban ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Ban ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ban ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ban ve Wikimedia Commons

Najít termín Ban ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Ban ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ban například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste zjistili co znamená Ban? resp. co je to Ban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ban, odpověď na dotaz co je to Ban?. Víte např. kdo to je Jan Veselý? Znáte a víte kdo je Myšpulín? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ban v jiné sekci než internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?