Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kickbox. Co znamená pojem Kickbox z kategorie Sport?

Co je Kickbox? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kickbox

Kickbox je název bojového sportu využívajícího různých technik pocházejících jak z východních, tak západních bojových umění. Zápasení v kickboxu probíhá vstoje, dostane – li se některý ze zápasníků na zem, dojde k přerušení zápasu a odpočítávání do doby, než zápasník vstane nebo se ukáže, že není v zápase schopen pokračovat.
Kickbox využívají lidé i k vylepšení kondice a psychického stavu. Pokud se kickbox provozuje jako plnokontaktní sport, je předepsané využití speciálních ochranných pomůcek. Kickbox má více variant, nejznámější jsou varianta americká a japonská.


Co je to Kickbox? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kickbox. Co znamená pojem Kickbox z kategorie Sport?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Kickbox se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: odborný výraz, popis, definice, názvosloví, wiki, význam, vysvětlení, formulace, sport, význam pojmu, odborné názvosloví, co to je, pojem, slovo, termín, definice pojmu, terminus technicus, co je to Kickbox?


Pojem Kickbox je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Kickbox dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kickbox (kickboxing) (キックボクシング) je bojový sport, ve kterém se využívají jak techniky z východních bojových umění tak i techniky ze západních bojových umění. V kickboxu se zápasí ve stoji, zápasení na zemi je zakázané. Pokud jeden ze zápasníků spadne tak zápas je přerušen, do té doby než zápasník vstane, a je schopen pokračovat (do té doby je obvykle počítan).

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Kickbox ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat frázi Kickbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Kickbox ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kickbox ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Kickbox na Google.cz

Vyhledat heslo Kickbox ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kickbox například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste zjistili co znamená Kickbox? resp. jaký je význam slova Kickbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kickbox, odpověď na dotaz co je to Kickbox?. Víte např. kdo to je Arbitr? Znáte a víte kdo je Pavel Nedvěd? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Kickbox hledat i v jiných kategoriích (než sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.