Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kickbox. Co znamená pojem Kickbox z kategorie Sport?

Co je to Kickbox? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kickbox?

Kickbox je název bojového sportu využívajícího různých technik pocházejících jak z východních, tak západních bojových umění. Zápasení v kickboxu probíhá vstoje, dostane – li se některý ze zápasníků na zem, dojde k přerušení zápasu a odpočítávání do doby, než zápasník vstane nebo se ukáže, že není v zápase schopen pokračovat.
Kickbox využívají lidé i k vylepšení kondice a psychického stavu. Pokud se kickbox provozuje jako plnokontaktní sport, je předepsané využití speciálních ochranných pomůcek. Kickbox má více variant, nejznámější jsou varianta americká a japonská.


Co je to Kickbox? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Kickbox. Co znamená pojem Kickbox z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kickbox? s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kickbox je v sekci Sport

Klíčová slova: lexikon, Sport, definice, Kickbox, terminologie, slovník, terminus technicus, přesný výraz, slovo, popis, formulace, význam pojmu, termín, co znamená, vysvětlení, odborný výraz, co je to Kickbox?, informace


Pojem Kickbox je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kickbox? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Kickbox (kickboxing) (キックボクシング) je bojový sport, ve kterém se využívají jak techniky z východních bojových umění tak i techniky ze západních bojových umění. V kickboxu se zápasí ve stoji, zápasení na zemi je zakázané. Pokud jeden ze zápasníků spadne tak zápas je přerušen, do té doby než zápasník vstane, a je schopen pokračovat (do té doby je obvykle počítan).

Další informační zdroje o slovu Kickbox

Hledat slovo Kickbox ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Kickbox ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Kickbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kickbox na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kickbox ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Kickbox ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kickbox například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Kickbox? resp. jaký je přesný význam slova Kickbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kickbox, odpověď na dotaz co je to Kickbox?. Víte např. kdo to je Věra Špinarová? Znáte a víte kdo je Rozhodce? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Sport). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.