Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kickbox. Co znamená odborný pojem Kickbox z kategorie Sport?

Co je to Kickbox? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kickbox?

Kickbox je název bojového sportu využívajícího různých technik pocházejících jak z východních, tak západních bojových umění. Zápasení v kickboxu probíhá vstoje, dostane – li se některý ze zápasníků na zem, dojde k přerušení zápasu a odpočítávání do doby, než zápasník vstane nebo se ukáže, že není v zápase schopen pokračovat.
Kickbox využívají lidé i k vylepšení kondice a psychického stavu. Pokud se kickbox provozuje jako plnokontaktní sport, je předepsané využití speciálních ochranných pomůcek. Kickbox má více variant, nejznámější jsou varianta americká a japonská.


Co je to Kickbox? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kickbox. Co znamená odborný pojem Kickbox z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kickbox s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pojem Kickbox se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: formulace, co znamená, Kickbox, sport, popis, vysvětlení, terminus technicus, význam pojmu, význam, co to je, odborný výraz, sport, slovo, termín, slovník, heslo, wiki, lexikon


Pojem Kickbox je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Kickbox? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kickbox (kickboxing) (キックボクシング) je bojový sport, ve kterém se využívají jak techniky z východních bojových umění tak i techniky ze západních bojových umění. V kickboxu se zápasí ve stoji, zápasení na zemi je zakázané. Pokud jeden ze zápasníků spadne tak zápas je přerušen, do té doby než zápasník vstane, a je schopen pokračovat (do té doby je obvykle počítan).

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kickbox ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kickbox ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Kickbox ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Kickbox na Google.cz

Zkusit najít výraz Kickbox ve Wikizdrojích

Hledat slovo Kickbox ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kickbox například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě nyní již víte co je to Kickbox? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kickbox? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kickbox, odpověď na dotaz co je to Kickbox?. Víte např. kdo to je Voayer? Znáte a víte kdo je Radovan Vítek? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je sport. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.