Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aescin. Co znamená odborný pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co je to Aescin? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aescin?

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.


Co je to Aescin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aescin. Co znamená odborný pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Aescin s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Aescin je v kategorii lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, slovo, popis, názvosloví, terminologie, význam, Aescin, informace, definice, význam slova, lékařství, formulace, heslo, slovník, vysvětlení, wiki, přesný význam


Pojem Aescin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Aescin na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aescin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Aescin na Google.cz

Hledat heslo Aescin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aescin ve Wikimedia Commons

Hledat termín Aescin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Aescin například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Aescin? resp. co označuje slovo Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Ján Kuciak? Znáte a víte kdo je Tereza Kerndlová? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.