Co je to?
Definice výrazu, termínu Aescin. Co znamená odborný pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co je Aescin? Význam slova

Co znamená termín Aescin? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.


Co je to Aescin? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Aescin. Co znamená odborný pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova Aescin? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Aescin je v kategorii lékařství

Klíčová slova: termín, slovo, lékařství, co je to Aescin?, přesný význam, terminologie, wiki, definice, význam pojmu, popis, synonymum, lexikon, terminus technicus, co znamená, význam slova, význam, lékařství, odborný výraz


Pojem Aescin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Aescin

Najít pojem Aescin ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aescin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Aescin ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Aescin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Aescin na Google.cz

Hledat videa s názvem Aescin na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Aescin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Aescin? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Kateřina Kristelová? Znáte a víte kdo je Zedník? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.