Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co to je Aescin? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Aescin?

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.


Co je to Aescin? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Aescin? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Aescin patří do sekce lékařství

Klíčová slova: odborný výraz, terminologie, informace, odborné názvosloví, lékařství, formulace, přesný výraz, lékařství, pojem, význam pojmu, terminus technicus, význam, význam slova, vysvětlení, synonymum, slovník, názvosloví, definice pojmu


Pojem Aescin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Aescin lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Aescin na Youtube

Zkusit najít slovo Aescin ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aescin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Aescin ve Wikipedii

Hledat výraz Aescin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Aescin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Aescin například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Aescin? resp. jaký je přesný význam slova Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Statik? Znáte a víte kdo je Heath Ledger? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Aescin hledat i v jiných kategoriích (než lékařství) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.