Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co je to Aescin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Aescin

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.


Co je to Aescin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Aescin můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Aescin je v sekci Lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovo, terminus technicus, odborný výraz, přesný význam, lexikon, popis, co je to Aescin?, význam, pojem, heslo, vysvětlení, informace, Aescin, co to je, názvosloví, definice pojmu, přesný výraz


Pojem Aescin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aescin ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Aescin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Aescin na Google.cz

Vyhledat termín Aescin ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Aescin ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Aescin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aescin například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Aescin? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Nemrtvý? Znáte a víte kdo je Solární baron? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Aescin i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.