Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co je to Aescin? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Aescin

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.


Co je to Aescin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Aescin doporučujeme sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aescin se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, co je to Aescin?, vysvětlení, Lékařství, co to je, pojem, terminologie, význam, Aescin, heslo, co znamená, odborný výraz, význam slova, lexikon, definice pojmu, přesný výraz, význam pojmu, odborné názvosloví


Pojem Aescin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Aescin doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Aescin ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Aescin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Aescin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Aescin na Youtube

Hledat termín Aescin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Aescin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aescin například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Aescin? resp. jaká je definice termínu Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Eva Holubová? Znáte a víte kdo je Solární baron? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Aescin hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.