Co je to?
Výraz, termín, definice slova Aescin. Co znamená odborný pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co je Aescin?

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Aescin?

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.


Co je to Aescin? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Aescin. Co znamená odborný pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Definici pojmu Aescin sdílejte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Aescin je v kategorii lékařství

Klíčová slova: formulace, lexikon, heslo, význam pojmu, informace, lékařství, co znamená, synonymum, vysvětlení, slovo, terminologie, definice pojmu, přesný výraz, význam slova, přesný význam, lékařství, slovník, definice


Pojem Aescin je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Aescin v dalších zdrojích

Zkusit najít slovo Aescin ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Aescin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Aescin ve Wikislovníku

Najít slovo Aescin ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Aescin ve vyhledávači Qwant

Najít termín Aescin na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Aescin například v metavyhledávači Info.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Teď už znáte odpověď na otázku jaká je definice termínu Aescin? resp. co se skrývá pod slovem Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Ondřej Sokol? Znáte a víte kdo je Zahradník? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než lékařství). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, operace pacienta, aescin, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.