Co je to?
Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Co je to Aescin? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Aescin

Aescin je jednou ze složek léčebných přípravků a volně prodejných léků. Aescin je saponin, v přírodě se vyskytuje v kaštanu koňském. Využívá se jako podpůrný prostředek při léčbě cév a cévních onemocnění, je účinný na otoky a záněty. Kromě toho napomáhá léčení bolestí páteře, které jsou způsobeny útiskem míšních nervů.
Velmi často se kombinuje s rutinem, společně pak zlepšují stav krevních kapilár a zvyšují pružnost cév.


Co je to Aescin? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Aescin. Co znamená pojem Aescin z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Aescin? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Aescin je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, terminologie, vysvětlení, význam slova, Aescin, odborné názvosloví, názvosloví, význam pojmu, slovo, Lékařství, co to je, pojem, popis, co znamená, význam, co je to Aescin?, wiki, Lékařství


Pojem Aescin je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Aescin ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Aescin ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít termín Aescin ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Aescin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Aescin ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Aescin ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Aescin například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Aescin? resp. jaký je význam slova Aescin? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aescin, odpověď na dotaz co je to Aescin?. Víte např. kdo to je Nemesis? Znáte a víte kdo je Christoph Waltz? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.