Co je to?
Definice výrazu Screenshot. Co znamená odborný pojem Screenshot z kategorie Počítače?

Co to je Screenshot? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Screenshot

Screenshot je grafický snímek obrazovky. Jedná se v podstatě o fotografii obsahu, který se zobrazuje na monitoru. Většinou se pořizuje pomocí klávesy PrintScreen.
Pokud chcete se snímkem dále pracovat, je potřeba otevřít ho v programu Malování, upravit a stisknout možnost Vložit. Poté v položce soubor vyberete volbu Uložit jako a uložíte na zvolené místo. Dále už můžete screenshot používat podle své potřeby.


Co je to Screenshot? Význam slova, termín, Definice výrazu Screenshot. Co znamená odborný pojem Screenshot z kategorie Počítače?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Screenshot? Pak se o tuto stránku podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Screenshot je v kategorii Počítače

Klíčová slova: Screenshot, popis, odborný výraz, pojem, terminus technicus, Počítače, přesný význam, termín, wiki, co znamená, přesný výraz, názvosloví, význam pojmu, slovník, lexikon, informace, co je to Screenshot?, význam slova


Pojem Screenshot je v kategorii Počítače, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Screenshot v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Screenshot ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Screenshot ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Screenshot ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Screenshot ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Screenshot ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Screenshot na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Screenshot například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Screenshot? resp. co se skrývá pod slovem Screenshot? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Screenshot, odpověď na dotaz co je to Screenshot?. Víte např. kdo to je Celiatik? Znáte a víte kdo je Jaromír Jágr? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Počítače. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?