Co je to?
Definice odborného termínu, slova Frigidita. Co znamená pojem Frigidita z kategorie Psychologie?

Co je to Frigidita? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Frigidita?

Frigidita je označení pro závažnou poruchu sexuální touhy. Vyskytuje se především u žen. Frigidní žena nemá zájem o sex, bývá pohlavně chladná, nereaguje na pohlavní dráždění a necítí vzrušení. Frigidita může ženu provázet od začátku sexuálního života. Někdy postihne ženu po porodu nebo těžké nemoci. Také výchova, narušené partnerské vztahy, sociální problémy nebo psychický šok mohou frigiditu způsobit. Léčba je možná tehdy, podaří – li se odhalit, co bylo spouštěčem tohoto stavu.


Co je to Frigidita? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Frigidita. Co znamená pojem Frigidita z kategorie Psychologie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Frigidita doporučujeme sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Frigidita se nachází v sekci Psychologie

Klíčová slova: význam, slovník, Psychologie, Psychologie, co to je, formulace, přesný význam, terminus technicus, význam pojmu, odborné názvosloví, synonymum, definice, přesný výraz, terminologie, význam slova, Frigidita, slovo, heslo


Pojem Frigidita je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Frigidita v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frigidita ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Frigidita ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Frigidita ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Frigidita ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frigidita ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Frigidita na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Frigidita například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Frigidita? resp. jaká je definice termínu Frigidita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frigidita, odpověď na dotaz co je to Frigidita?. Víte např. kdo to je Bezdomovec? Znáte a víte kdo je Fyzická osoba? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Frigidita hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.