Co je to?
Odborný výraz, definice slova Cloud. Co znamená slovo Cloud z kategorie Internet?

Co je Cloud?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Cloud

Cloud (Cloud computing) je způsob vývoje a použití počítačových technologií založený na využití internetu. Programy a služby jsou uloženy na serverech na internetu a uživatelé je mohou použít odkudkoli. Přistupuje se k nim přes klienta aplikace nebo přes webový prohlížeč.
Služba je placená, uživatelé platí za používání software. Nabízeny jsou operační systémy pro prohlížeče, kancelářské aplikace, systémy pro distribuované výpočty a další. Díky cloudu může jedinec nebo firma výrazně snížit výdaje.


Co je to Cloud? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Cloud. Co znamená slovo Cloud z kategorie Internet?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Cloud s jinými lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Výraz Cloud patří do kategorie internet

Klíčová slova: pojem, význam, definice, význam slova, internet, vysvětlení, slovník, termín, slovo, význam pojmu, přesný výraz, definice pojmu, terminus technicus, synonymum, co to je, názvosloví, terminologie, internet


Pojem Cloud je v kategorii internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Cloud dozvíte následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cloud computing je na internetu založený model vývoje a používání počítačových technologií. Lze ho také charakterizovat jako poskytování služeb či programů servery dostupnými z internetu s tím, že uživatelé k nim mohou přistupovat vzdáleně, kupř. pomocí webového prohlížeče nebo klienta elektronické pošty. Za předpokladu, že služba je placená, uživatelé neplatí za vlastní software, ale za jeho užití.

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cloud ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Cloud ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Cloud ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Cloud ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Cloud ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Cloud ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cloud například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Cloud? resp. co znamená slovo Cloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloud, odpověď na dotaz co je to Cloud?. Víte např. kdo to je Šmelinář? Znáte a víte kdo je Fanatik? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Cloud i v jiné části webu než je kategorie internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, wifi nabíječka, cloud, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?