Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cloud. Co znamená odborný pojem Cloud z kategorie Internet?

Co je to Cloud? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Cloud?

Cloud (Cloud computing) je způsob vývoje a použití počítačových technologií založený na využití internetu. Programy a služby jsou uloženy na serverech na internetu a uživatelé je mohou použít odkudkoli. Přistupuje se k nim přes klienta aplikace nebo přes webový prohlížeč.
Služba je placená, uživatelé platí za používání software. Nabízeny jsou operační systémy pro prohlížeče, kancelářské aplikace, systémy pro distribuované výpočty a další. Díky cloudu může jedinec nebo firma výrazně snížit výdaje.


Co je to Cloud? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cloud. Co znamená odborný pojem Cloud z kategorie Internet?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Cloud sdílejte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Cloud je v kategorii Internet

Klíčová slova: lexikon, terminologie, přesný výraz, heslo, vysvětlení, význam pojmu, formulace, Cloud, wiki, Internet, význam slova, informace, termín, slovník, co znamená, definice pojmu, odborný výraz, co je to Cloud?


Pojem Cloud je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Cloud? Definice slova, termínu z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cloud computing je na internetu založený model vývoje a používání počítačových technologií. Lze ho také charakterizovat jako poskytování služeb či programů servery dostupnými z internetu s tím, že uživatelé k nim mohou přistupovat vzdáleně, kupř. pomocí webového prohlížeče nebo klienta elektronické pošty. Za předpokladu, že služba je placená, uživatelé neplatí za vlastní software, ale za jeho užití.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít heslo Cloud ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cloud ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Cloud na Youtube

Najít slovo Cloud na Google.cz

Zkusit najít pojem Cloud ve vyhledávači Yandex

Najít termín Cloud ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Cloud například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Cloud? resp. jaká je definice termínu Cloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloud, odpověď na dotaz co je to Cloud?. Víte např. kdo to je Snacha? Znáte a víte kdo je Fanatik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?