Co je to?
Výraz, termín, definice slova Cloud. Co znamená odborný pojem Cloud z kategorie Internet?

Co je to Cloud? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Cloud?

Cloud (Cloud computing) je způsob vývoje a použití počítačových technologií založený na využití internetu. Programy a služby jsou uloženy na serverech na internetu a uživatelé je mohou použít odkudkoli. Přistupuje se k nim přes klienta aplikace nebo přes webový prohlížeč.
Služba je placená, uživatelé platí za používání software. Nabízeny jsou operační systémy pro prohlížeče, kancelářské aplikace, systémy pro distribuované výpočty a další. Díky cloudu může jedinec nebo firma výrazně snížit výdaje.


Co je to Cloud? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Cloud. Co znamená odborný pojem Cloud z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Cloud se nachází v sekci Internet

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, wiki, význam slova, popis, definice, heslo, odborné názvosloví, Internet, terminus technicus, definice pojmu, co je to Cloud?, terminologie, termín, význam, slovo, přesný výraz, co znamená


Pojem Cloud je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Cloud? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cloud computing je na internetu založený model vývoje a používání počítačových technologií. Lze ho také charakterizovat jako poskytování služeb či programů servery dostupnými z internetu s tím, že uživatelé k nim mohou přistupovat vzdáleně, kupř. pomocí webového prohlížeče nebo klienta elektronické pošty. Za předpokladu, že služba je placená, uživatelé neplatí za vlastní software, ale za jeho užití.

Více informací o slovu Cloud doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Cloud ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Cloud na Youtube

Zkusit najít heslo Cloud ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Cloud ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Cloud ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Cloud ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Cloud například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Cloud? resp. co je to Cloud? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cloud, odpověď na dotaz co je to Cloud?. Víte např. kdo to je Lenka Dusilová? Znáte a víte kdo je Fanatik? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?