Co je to?
Výraz, termín, definice slova Svěřenecký fond. Co znamená odborný pojem Svěřenecký fond z kategorie Právo?

Co je to Svěřenecký fond? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Svěřenecký fond

Svěřenecký fond je institut, který umožňuje vyčlenění nějakého majetku pro nejrůznější účely. Svěřenecký fond musí mít zakladatele, správce a obmyšleného. Zakladatelem je fyzická či právnická osoba. Ta převede majetek nebo jeho část do fondu a tím k tomuto majetku ztratí vlastnická práva.
Práva získá svěřenecký fond, ten však není ani fyzickou, ani právnickou osobou a je tak chráněn před věřiteli. K výhodám patří snížení daňového základu a utajení totožnosti zakladatele.


Co je to Svěřenecký fond? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Svěřenecký fond. Co znamená odborný pojem Svěřenecký fond z kategorie Právo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Svěřenecký fond s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Svěřenecký fond se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: Svěřenecký fond, wiki, pojem, přesný význam, přesný výraz, Právo, vysvětlení, slovo, co znamená, synonymum, lexikon, heslo, význam, termín, definice, názvosloví, slovník, Právo


Pojem Svěřenecký fond je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat termín Svěřenecký fond ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Svěřenecký fond ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Svěřenecký fond ve Wikislovníku

Najít heslo Svěřenecký fond na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Svěřenecký fond ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Svěřenecký fond ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Svěřenecký fond například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Svěřenecký fond? resp. co přesně označuje termín Svěřenecký fond? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Svěřenecký fond, odpověď na dotaz co je to Svěřenecký fond?. Víte např. kdo to je Matt Groening? Znáte a víte kdo je Arcibiskup? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?