Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kyška. Co znamená pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co je to Kyška? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kyška?

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.


Co je to Kyška? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kyška. Co znamená pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kyška můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Kyška je v sekci nápoje

Klíčová slova: popis, co znamená, terminus technicus, odborné názvosloví, přesný význam, slovník, slovo, přesný výraz, synonymum, vysvětlení, terminologie, význam slova, odborný výraz, informace, nápoje, definice, wiki, formulace


Pojem Kyška je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kyška ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Kyška ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Kyška na Youtube

Hledat slovo Kyška ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Kyška na Google.cz

Zkusit najít termín Kyška ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyška například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kyška? resp. co to je Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Alexandr Vondra? Znáte a víte kdo je Tomáš Bábek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Kyška i v jiné části webu než je kategorie nápoje. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.