Co je to?
Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co to je Kyška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kyška?

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.


Co je to Kyška? Význam slova, termín, Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kyška je v kategorii Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, definice, Kyška, popis, význam, termín, přesný význam, lexikon, slovo, pojem, přesný výraz, odborný výraz, Nápoje, význam slova, Nápoje, slovník, odborné názvosloví


Pojem Kyška je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kyška doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Kyška ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kyška ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kyška ve Wikipedii

Vyhledat pojem Kyška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Kyška ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Kyška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyška například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Kyška? resp. co to je Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Kurva? Znáte a víte kdo je Lída Rakušanová? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nápoje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.