Co je to?
Definice výrazu, termínu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co je Kyška?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kyška

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.


Co je to Kyška? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice slova Kyška? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Kyška je v kategorii nápoje

Klíčová slova: synonymum, význam, význam pojmu, heslo, přesný výraz, wiki, Kyška, názvosloví, termín, informace, formulace, pojem, definice pojmu, co to je, odborný výraz, nápoje, slovník, co je to Kyška?


Pojem Kyška je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Kyška na Youtube

Zkusit najít výraz Kyška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Kyška ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kyška ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Kyška ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kyška na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyška například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní již víte co znamená Kyška? resp. jaká je definice termínu Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Bohumil Kučera? Znáte a víte kdo je Jan Veselý? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než nápoje). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.