Co je to?
Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co to je Kyška? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kyška

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.


Co je to Kyška? Význam slova, termín, Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kyška? s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kyška je v sekci Nápoje

Klíčová slova: slovo, terminologie, Nápoje, heslo, co znamená, názvosloví, pojem, odborný výraz, definice, lexikon, popis, synonymum, přesný výraz, přesný význam, slovník, terminus technicus, definice pojmu, co je to Kyška?


Pojem Kyška je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kyška

Vyhledat výraz Kyška ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Kyška ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Kyška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kyška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Kyška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Kyška ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyška například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Kyška? resp. jaký je význam slova Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Nevěstka? Znáte a víte kdo je Prelát? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nápoje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.