Co je to?
Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co to je Kyška? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kyška

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.


Co je to Kyška? Význam slova, termín, Definice výrazu Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kyška sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kyška patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, přesný výraz, terminologie, definice, co je to Kyška?, definice pojmu, co to je, Nápoje, význam, odborný výraz, informace, význam pojmu, slovo, význam slova, Nápoje, terminus technicus, synonymum


Pojem Kyška je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Kyška ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kyška ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kyška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kyška na Youtube

Hledat heslo Kyška na Google.cz

Hledat termín Kyška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyška například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Kyška? resp. co označuje slovo Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Sponzor? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Kyška hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.