Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co je to Kyška? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kyška?

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.


Co je to Kyška? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Kyška se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: terminus technicus, pojem, definice pojmu, heslo, informace, Kyška, formulace, popis, co je to Kyška?, odborný výraz, termín, terminologie, slovník, nápoje, názvosloví, slovo, lexikon, definice


Pojem Kyška je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kyška

Vyhledat výraz Kyška ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Kyška ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kyška ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Kyška ve Wikislovníku

Vyhledat termín Kyška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Kyška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyška například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Nyní již víte co znamená slovo Kyška? resp. co znamená výraz Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Lenka Filipová? Znáte a víte kdo je Pavel Francouz? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než nápoje). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.