Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Co je to Kyška? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kyška?

Kyška je mléčný nápoj, který se podobá zákysu. Vzniká za pomoci smetanové kultury a řadí se k zakysaným mléčným výrobkům. Kyška je ceněna pro obsah probiotických kultur. Ty podporují činnost střev a jsou důležité pro imunitní systém.
Kyška je také bohatá na vápník, je tedy i prevencí osteoporózy. Je také lépe stravitelná než mléko.


Co je to Kyška? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kyška. Co znamená odborný pojem Kyška z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kyška s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pojem Kyška se nachází v sekci nápoje

Klíčová slova: význam slova, terminus technicus, přesný význam, co to je, nápoje, význam, definice, wiki, termín, Kyška, nápoje, význam pojmu, pojem, popis, informace, odborné názvosloví, definice pojmu, slovo


Pojem Kyška je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat výraz Kyška ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Kyška na Youtube

Vyhledat termín Kyška ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Kyška ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Kyška na Google.cz

Vyhledat slovo Kyška ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyška například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě nyní již víte jaký je význam slova Kyška? resp. jaká je definice termínu Kyška? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kyška, odpověď na dotaz co je to Kyška?. Víte např. kdo to je Emil Zátopek? Znáte a víte kdo je Miloš Vystrčil? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než nápoje). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.