Co je to?
Definice výrazu Chlamydie. Co znamená odborný pojem Chlamydie z kategorie Nemoce?

Co to je Chlamydie? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Chlamydie?

Lidské zdraví ohrožují různé druhy bakterií, mezi něž patří i chlamydie. Chlamydie nejsou pohyblivé a usazují se uvnitř eukaryotických buněk, kde parazitují. Může se stát, že bakterie žijí v organismu, aniž by mu způsobovaly nějaké obtíže. Chlamydie mohou být stejně velké jako viry nebo i menší. Mají kulovitý tvar. Lidé si je často spojují pouze s pohlavní chorobou, ale to rozhodně není pravda a chlamydie se mohou vyskytovat i jinde než v pohlavním ústrojí.


Co je to Chlamydie? Význam slova, termín, Definice výrazu Chlamydie. Co znamená odborný pojem Chlamydie z kategorie Nemoce?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Chlamydie patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, význam pojmu, definice, synonymum, odborný výraz, názvosloví, Nemoce, co znamená, význam, termín, slovo, význam slova, Chlamydie, pojem, lexikon, co je to Chlamydie?, terminologie


Pojem Chlamydie je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Chlamydie

Vyhledat slovo Chlamydie na Google.cz

Zkusit najít heslo Chlamydie ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chlamydie ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Chlamydie ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Chlamydie ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Chlamydie na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chlamydie například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Chlamydie? resp. co je to Chlamydie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chlamydie, odpověď na dotaz co je to Chlamydie?. Víte např. kdo to je David Ondráčka? Znáte a víte kdo je Exorcista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Chlamydie i v jiných kategoriích (než Nemoce). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?