Co je to?
Definice výrazu, termínu Suchý beton. Co znamená odborný pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je Suchý beton?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Suchý beton?

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.


Co je to Suchý beton? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Suchý beton. Co znamená odborný pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Suchý beton je v kategorii materiály

Klíčová slova: terminologie, synonymum, význam slova, popis, materiály, Suchý beton, terminus technicus, formulace, co je to Suchý beton?, co to je, přesný význam, slovo, názvosloví, lexikon, wiki, odborné názvosloví, materiály, co znamená


Pojem Suchý beton je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Suchý beton v následujících zdrojích

Hledat frázi Suchý beton ve Wikislovníku

Hledat slovo Suchý beton ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Suchý beton ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Suchý beton ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Suchý beton ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Suchý beton ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý beton například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Teď už znáte odpověď na otázku co je to Suchý beton? resp. co se skrývá pod slovem Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Tydýt? Znáte a víte kdo je Leonid Iljič Brežněv? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Suchý beton i v jiné kategorii než je sekce materiály. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.