Co je to?
Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je to Suchý beton? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Suchý beton

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.


Co je to Suchý beton? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Suchý beton patří do sekce Materiály

Klíčová slova: co znamená, formulace, synonymum, odborný výraz, Materiály, definice, heslo, terminologie, pojem, co to je, Suchý beton, odborné názvosloví, termín, přesný výraz, význam slova, význam, definice pojmu, Materiály


Pojem Suchý beton je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Suchý beton ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Suchý beton ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchý beton ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suchý beton ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Suchý beton ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Suchý beton ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý beton například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Suchý beton? resp. co vlastně znamená slovo Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Scarlett Johansson? Znáte a víte kdo je Františka Čížková? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Materiály. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.