Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je Suchý beton? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Suchý beton?

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.


Co je to Suchý beton? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Suchý beton s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Suchý beton se nachází v kategorii materiály

Klíčová slova: materiály, pojem, popis, heslo, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, formulace, definice pojmu, co to je, synonymum, termín, odborné názvosloví, co je to Suchý beton?, názvosloví, wiki, význam


Pojem Suchý beton je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Suchý beton zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Suchý beton ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Suchý beton na Youtube

Zkusit najít Suchý beton na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchý beton ve Wikimedia Commons

Najít slovo Suchý beton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Suchý beton ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý beton například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě nyní již víte co je to Suchý beton? resp. co to je Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Hynek Čermák? Znáte a víte kdo je Michail Gorbačov? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než materiály). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.