Co je to?
Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je to Suchý beton? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Suchý beton?

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.


Co je to Suchý beton? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Suchý beton se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam, odborný výraz, význam pojmu, slovo, definice pojmu, pojem, heslo, synonymum, odborné názvosloví, slovník, termín, lexikon, Materiály, přesný výraz, vysvětlení, Materiály, co je to Suchý beton?, informace


Pojem Suchý beton je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Suchý beton lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Suchý beton ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Suchý beton ve Wikipedii

Vyhledat slovo Suchý beton ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suchý beton ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Suchý beton na Google.cz

Hledat heslo Suchý beton ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý beton například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Suchý beton? resp. jaký je přesný význam slova Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Mamlas? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.