Co je to?
Výraz, termín, definice slova Suchý beton. Co znamená odborný pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je to Suchý beton? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Suchý beton

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.


Co je to Suchý beton? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Suchý beton. Co znamená odborný pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Suchý beton můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Suchý beton je v sekci materiály

Klíčová slova: terminus technicus, význam, pojem, formulace, heslo, význam slova, slovník, význam pojmu, synonymum, co znamená, přesný význam, materiály, wiki, definice, materiály, odborný výraz, odborné názvosloví, co to je


Pojem Suchý beton je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Suchý beton v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Suchý beton ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Suchý beton na Google.cz

Hledat videa s názvem Suchý beton na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchý beton ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Suchý beton ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Suchý beton ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý beton například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Suchý beton? resp. jaká je definice slova Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Imperialista? Znáte a víte kdo je Michal Viewegh? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než materiály). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.