Co je to?
Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je to Suchý beton? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Suchý beton?

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.


Co je to Suchý beton? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Suchý beton. Co znamená pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Suchý beton s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Suchý beton se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: co to je, terminus technicus, význam slova, pojem, informace, význam pojmu, slovník, Suchý beton, vysvětlení, termín, Materiály, definice pojmu, definice, co je to Suchý beton?, význam, co znamená, popis, formulace


Pojem Suchý beton je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Suchý beton ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Suchý beton ve Wikipedii

Hledat pojem Suchý beton na Google.cz

Zkusit najít slovo Suchý beton ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Suchý beton ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Suchý beton ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý beton například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Suchý beton? resp. co znamená slovo Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Lobbista? Znáte a víte kdo je Mamlas? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Suchý beton i v jiných kategoriích (než Materiály). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.