Co je to?
Výraz, termín, definice slova Suchý beton. Co znamená odborný pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Co je to Suchý beton? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Suchý beton?

Suchý beton je pojem označující takovou betonovou směs, do které se nepřidává další voda. Tu si beton natáhne z okolního prostředí a z doplňujících kamenů. Před použitím by měl být ještě znovu přemíchán. Doba zpracování je podobná jako u ostatních betonů, závisí na okolí, především na teplotě vzduchu. Jedná se většinou o 2-3 hodiny. Je vyráběn mnoha firmami pod různými názvy a v rozličných modifikacích.


Co je to Suchý beton? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Suchý beton. Co znamená odborný pojem Suchý beton z kategorie Materiály?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Suchý beton? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Suchý beton patří do sekce materiály

Klíčová slova: synonymum, popis, definice, přesný význam, slovo, co to je, termín, definice pojmu, odborný výraz, wiki, terminologie, slovník, formulace, lexikon, materiály, materiály, přesný výraz, význam


Pojem Suchý beton je v kategorii materiály, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Suchý beton ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Suchý beton ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Suchý beton ve Wikimedia Commons

Najít heslo Suchý beton ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Suchý beton ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Suchý beton na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Suchý beton například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Suchý beton? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Suchý beton? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Suchý beton, odpověď na dotaz co je to Suchý beton?. Víte např. kdo to je Niels Bohr? Znáte a víte kdo je Lužičký Srb? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.