Co je to?
Odborný výraz, definice slova Valorizace. Co znamená pojem Valorizace z kategorie Ekonomie?

Co je to Valorizace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Valorizace?

Valorizace je zhodnocování, zvyšování hodnoty. Označuje kompenzaci dopadu inflace především na nejrůznější druhy dávek a důchodů, popřípadě platů. Valorizace se používá při poklesu kupní síly měny.
V poměru k tomuto poklesu se dotčené dávky a důchody zvyšují na základě rozhodnutí veřejných orgánů, např. vlády. Valorizace nemusí být pravidelná, záleží na finanční situaci a rozhodnutí poskytovatele. Valorizace může být upravena i různými smlouvami.


Co je to Valorizace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Valorizace. Co znamená pojem Valorizace z kategorie Ekonomie?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Valorizace patří do kategorie Ekonomie

Klíčová slova: terminologie, slovo, definice, Ekonomie, synonymum, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, Ekonomie, definice pojmu, wiki, informace, lexikon, co znamená, heslo, význam pojmu, slovník, formulace


Pojem Valorizace je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Valorizace ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Valorizace ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Valorizace ve Wikipedii

Hledat výraz Valorizace ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Valorizace na Google.cz

Hledat videa s názvem Valorizace na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Valorizace například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Valorizace? resp. co přesně znamená slovo Valorizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Valorizace, odpověď na dotaz co je to Valorizace?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Jessica Alba? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Ekonomie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?