Co je to?
Odborný výraz, definice slova Valorizace. Co znamená pojem Valorizace z kategorie Ekonomie?

Co je to Valorizace? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Valorizace?

Valorizace je zhodnocování, zvyšování hodnoty. Označuje kompenzaci dopadu inflace především na nejrůznější druhy dávek a důchodů, popřípadě platů. Valorizace se používá při poklesu kupní síly měny.
V poměru k tomuto poklesu se dotčené dávky a důchody zvyšují na základě rozhodnutí veřejných orgánů, např. vlády. Valorizace nemusí být pravidelná, záleží na finanční situaci a rozhodnutí poskytovatele. Valorizace může být upravena i různými smlouvami.


Co je to Valorizace? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Valorizace. Co znamená pojem Valorizace z kategorie Ekonomie?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Valorizace? s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Valorizace je v sekci Ekonomie

Klíčová slova: definice, význam, přesný význam, význam slova, Ekonomie, Valorizace, význam pojmu, pojem, popis, co to je, odborný výraz, co je to Valorizace?, přesný výraz, synonymum, terminus technicus, Ekonomie, slovo, slovník


Pojem Valorizace je v kategorii Ekonomie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Valorizace ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Valorizace ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Valorizace ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Valorizace ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Valorizace ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Valorizace ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Valorizace například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Valorizace? resp. co znamená slovo Valorizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Valorizace, odpověď na dotaz co je to Valorizace?. Víte např. kdo to je Petr Lexa? Znáte a víte kdo je Jessica Alba? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Ekonomie Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si ještě na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po L nebo po Z?