Co je to?
Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Co je to Streetball? Význam slova

Co znamená termín Streetball? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Streetball je označení pro městský druh basketbalu. Hraje se na hřišti nebo v tělocvičně a je rozšířen po celém světě. Na rozdíl od basketbalu se používá hlavně jedna strana hrací plochy, jinak jsou pravidla podobná. Počet hráčů je pohyblivý, může jít o útočníka a obránce nebo týmy od dvou do pěti hráčů.
Velmi rozšířený je streetball v USA, kde se stává i volnočasovou náplní mládeže a má být prevencí před problémy kriminálního charakter.


Co je to Streetball? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Streetball? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Streetball je v kategorii Sport

Klíčová slova: lexikon, definice pojmu, formulace, co znamená, význam pojmu, popis, odborný výraz, Streetball, co to je, Sport, význam, termín, co je to Streetball?, názvosloví, informace, definice, heslo, přesný výraz


Pojem Streetball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Streetball

Vyhledat pojem Streetball ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Streetball ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Streetball na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Streetball ve Wikimedia Commons

Najít slovo Streetball ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Streetball ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Streetball například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Streetball? resp. co znamená Streetball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Streetball, odpověď na dotaz co je to Streetball?. Víte např. kdo to je Aktivista? Znáte a víte kdo je Držgrešle? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Streetball hledat i v jiných kategoriích (než Sport) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.