Co je to?
Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Co je to Streetball? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Streetball

Streetball je označení pro městský druh basketbalu. Hraje se na hřišti nebo v tělocvičně a je rozšířen po celém světě. Na rozdíl od basketbalu se používá hlavně jedna strana hrací plochy, jinak jsou pravidla podobná. Počet hráčů je pohyblivý, může jít o útočníka a obránce nebo týmy od dvou do pěti hráčů.
Velmi rozšířený je streetball v USA, kde se stává i volnočasovou náplní mládeže a má být prevencí před problémy kriminálního charakter.


Co je to Streetball? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Streetball patří do kategorie Sport

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, popis, slovník, Sport, wiki, termín, odborné názvosloví, slovo, význam slova, heslo, přesný význam, význam pojmu, informace, Streetball, formulace, synonymum, vysvětlení


Pojem Streetball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Streetball? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Streetball je městská forma basketbalu, která se dnes hraje na hřištích a tělocvičnách po celém světě. Obvykle je použita jedna strana hřiště, ale jinak jsou pravidla hry velmi podobná těm z profesionálního basketbalu. Počet hráčů v jedné hře se může pohybovat od jednoho útočníka na jednoho obránce (známé také jako one on one neboli mano a mano) až k dvěma týmům po pěti hráčích v každém z nich.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Streetball ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Streetball ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Streetball na Google.cz

Hledat pojem Streetball ve Wikislovníku

Hledat termín Streetball ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Streetball ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Streetball například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Streetball? resp. co vlastně znamená slovo Streetball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Streetball, odpověď na dotaz co je to Streetball?. Víte např. kdo to je Jednatel? Znáte a víte kdo je Držgrešle? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.