Co je to?
Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Co je to Streetball? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Streetball

Streetball je označení pro městský druh basketbalu. Hraje se na hřišti nebo v tělocvičně a je rozšířen po celém světě. Na rozdíl od basketbalu se používá hlavně jedna strana hrací plochy, jinak jsou pravidla podobná. Počet hráčů je pohyblivý, může jít o útočníka a obránce nebo týmy od dvou do pěti hráčů.
Velmi rozšířený je streetball v USA, kde se stává i volnočasovou náplní mládeže a má být prevencí před problémy kriminálního charakter.


Co je to Streetball? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Streetball? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Streetball je v kategorii Sport

Klíčová slova: odborný výraz, co to je, popis, synonymum, formulace, heslo, wiki, odborné názvosloví, definice pojmu, pojem, definice, vysvětlení, přesný výraz, Streetball, slovo, informace, slovník, terminus technicus


Pojem Streetball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Streetball? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Streetball je městská forma basketbalu, která se dnes hraje na hřištích a tělocvičnách po celém světě. Obvykle je použita jedna strana hřiště, ale jinak jsou pravidla hry velmi podobná těm z profesionálního basketbalu. Počet hráčů v jedné hře se může pohybovat od jednoho útočníka na jednoho obránce (známé také jako one on one neboli mano a mano) až k dvěma týmům po pěti hráčích v každém z nich.

Více informací o slovu Streetball doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Streetball na Google.cz

Hledat videa s názvem Streetball na Youtube

Hledat termín Streetball ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Streetball ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Streetball ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Streetball ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Streetball například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Streetball? resp. jaký je význam pojmu Streetball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Streetball, odpověď na dotaz co je to Streetball?. Víte např. kdo to je Ester Kočičková? Znáte a víte kdo je Josef Lada? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.