Co je to?
Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Co je to Streetball? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Streetball

Streetball je označení pro městský druh basketbalu. Hraje se na hřišti nebo v tělocvičně a je rozšířen po celém světě. Na rozdíl od basketbalu se používá hlavně jedna strana hrací plochy, jinak jsou pravidla podobná. Počet hráčů je pohyblivý, může jít o útočníka a obránce nebo týmy od dvou do pěti hráčů.
Velmi rozšířený je streetball v USA, kde se stává i volnočasovou náplní mládeže a má být prevencí před problémy kriminálního charakter.


Co je to Streetball? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Streetball. Co znamená pojem Streetball z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Streetball? s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Streetball je v sekci Sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, přesný výraz, význam pojmu, terminologie, popis, terminus technicus, formulace, lexikon, wiki, odborný výraz, přesný význam, co je to Streetball?, Sport, synonymum, co to je, heslo, pojem, význam


Pojem Streetball je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Streetball ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Streetball ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Streetball ve Wikipedii

Hledat pojem Streetball ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Streetball ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Streetball ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Streetball například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Streetball? resp. jaký je přesný význam slova Streetball? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Streetball, odpověď na dotaz co je to Streetball?. Víte např. kdo to je Jiří Dienstbier? Znáte a víte kdo je Držgrešle? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.