Co je to?
Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Co je Přímé bankovnictví?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Přímé bankovnictví

Přímé bankovnictví je název pro takový druh bankovnictví, které má jen minimální počet kamenných poboček nebo vůbec žádné a jeho klienti mohou využívat bankovní služby na svém účtu, aniž by museli docházet do banky. Ke svému účtu se mohou dostat kdykoli a kdekoli díky internetu, telefonu, mobilnímu telefonu nebo bankomatu.
Někdy je přímé bankovnictví označováno také jako virtuální banka. Problémy při využívání přímého bankovnictví vznikají při nedostatečných změnách hesel a zabezpečení mobilních telefonů.


Co je to Přímé bankovnictví? Význam slova, termín, Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Na texty zde uvedené neposkytujeme žádnou záruku. Mohou obsahovat pravopisné i faktické chyby, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Přímé bankovnictví? s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Přímé bankovnictví je v sekci bankovnictví

Klíčová slova: terminologie, bankovnictví, slovo, slovník, přesný výraz, Přímé bankovnictví, formulace, bankovnictví, odborný výraz, názvosloví, wiki, synonymum, definice pojmu, popis, co je to Přímé bankovnictví?, význam, význam slova, informace


Pojem Přímé bankovnictví je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Přímé bankovnictví v následujících zdrojích

Zkusit najít heslo Přímé bankovnictví ve Wikipedii

Hledat výraz Přímé bankovnictví ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Přímé bankovnictví ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přímé bankovnictví ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Přímé bankovnictví na Youtube

Hledat frázi Přímé bankovnictví ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Přímé bankovnictví například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Přímé bankovnictví? resp. co znamená slovo Přímé bankovnictví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přímé bankovnictví, odpověď na dotaz co je to Přímé bankovnictví?. Víte např. kdo to je Vojtěch Filip? Znáte a víte kdo je Vilém Flusser? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Přímé bankovnictví hledat i v jiných kategoriích (než bankovnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, mince květina, přímé bankovnictví, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.