Co je to?
Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Co to je Přímé bankovnictví? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Přímé bankovnictví?

Přímé bankovnictví je název pro takový druh bankovnictví, které má jen minimální počet kamenných poboček nebo vůbec žádné a jeho klienti mohou využívat bankovní služby na svém účtu, aniž by museli docházet do banky. Ke svému účtu se mohou dostat kdykoli a kdekoli díky internetu, telefonu, mobilnímu telefonu nebo bankomatu.
Někdy je přímé bankovnictví označováno také jako virtuální banka. Problémy při využívání přímého bankovnictví vznikají při nedostatečných změnách hesel a zabezpečení mobilních telefonů.


Co je to Přímé bankovnictví? Význam slova, termín, Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Přímé bankovnictví? s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Přímé bankovnictví je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, význam pojmu, informace, slovo, termín, odborné názvosloví, heslo, co je to Přímé bankovnictví?, vysvětlení, přesný význam, definice, odborný výraz, terminus technicus, formulace, terminologie, synonymum, slovník, Bankovnictví


Pojem Přímé bankovnictví je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Přímé bankovnictví ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přímé bankovnictví ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Přímé bankovnictví ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Přímé bankovnictví na Google.cz

Hledat videa s názvem Přímé bankovnictví na Youtube

Najít heslo Přímé bankovnictví ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Přímé bankovnictví například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Přímé bankovnictví? resp. co znamená slovo Přímé bankovnictví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přímé bankovnictví, odpověď na dotaz co je to Přímé bankovnictví?. Víte např. kdo to je Puntičkář? Znáte a víte kdo je Herec? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Bankovnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.