Co je to?
Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Co to je Přímé bankovnictví? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Přímé bankovnictví

Přímé bankovnictví je název pro takový druh bankovnictví, které má jen minimální počet kamenných poboček nebo vůbec žádné a jeho klienti mohou využívat bankovní služby na svém účtu, aniž by museli docházet do banky. Ke svému účtu se mohou dostat kdykoli a kdekoli díky internetu, telefonu, mobilnímu telefonu nebo bankomatu.
Někdy je přímé bankovnictví označováno také jako virtuální banka. Problémy při využívání přímého bankovnictví vznikají při nedostatečných změnách hesel a zabezpečení mobilních telefonů.


Co je to Přímé bankovnictví? Význam slova, termín, Definice výrazu Přímé bankovnictví. Co znamená odborný pojem Přímé bankovnictví z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Přímé bankovnictví je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: přesný význam, co to je, Bankovnictví, názvosloví, terminologie, co je to Přímé bankovnictví?, wiki, Přímé bankovnictví, odborné názvosloví, odborný výraz, pojem, význam slova, termín, slovník, lexikon, heslo, formulace, co znamená


Pojem Přímé bankovnictví je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Přímé bankovnictví ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Přímé bankovnictví ve Wikislovníku

Najít termín Přímé bankovnictví ve Wikipedii

Najít heslo Přímé bankovnictví ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Přímé bankovnictví ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přímé bankovnictví ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Přímé bankovnictví například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Přímé bankovnictví? resp. co přesně znamená slovo Přímé bankovnictví? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Přímé bankovnictví, odpověď na dotaz co je to Přímé bankovnictví?. Víte např. kdo to je Marie Pojkarová? Znáte a víte kdo je Pohan? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Bankovnictví). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.