Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Co to je PPC reklama? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu PPC reklama

PPC reklama je reklama založená na proklicích. PPC je pojem z angličtiny, znamená pay per click, tedy zaplať za klik. Jedná se o reklamu internetovou, patří do metod affiliate marketingu. Inzerent zde platí pouze za to, když na reklamu zájemce klikne.
PPC reklamu lze naplánovat a také měřit. Důležitým měřítkem úspěšnosti je cena prokliku a rychlost zobrazení a umístění reklamy.


Co je to PPC reklama? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem PPC reklama s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo PPC reklama je v kategorii Internet

Klíčová slova: definice pojmu, názvosloví, wiki, význam, co to je, Internet, Internet, termín, informace, lexikon, definice, přesný výraz, slovník, přesný význam, synonymum, popis, odborný výraz, vysvětlení


Pojem PPC reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu PPC reklama můžete dozvědět následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Platba za kliknutí - anglicky Pay Per Click (PPC) je model inzerce používáný na webových stránkách, kde inzerent platí za kliknutíreklamní inzerát.

Linky na další online zdroje

Najít slovo PPC reklama ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem PPC reklama ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo PPC reklama na Google.cz

Hledat heslo PPC reklama ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo PPC reklama ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PPC reklama ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo PPC reklama například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je PPC reklama? resp. co znamená výraz PPC reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PPC reklama, odpověď na dotaz co je to PPC reklama?. Víte např. kdo to je Obchodní analytik? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.