Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Co to je PPC reklama? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu PPC reklama?

PPC reklama je reklama založená na proklicích. PPC je pojem z angličtiny, znamená pay per click, tedy zaplať za klik. Jedná se o reklamu internetovou, patří do metod affiliate marketingu. Inzerent zde platí pouze za to, když na reklamu zájemce klikne.
PPC reklamu lze naplánovat a také měřit. Důležitým měřítkem úspěšnosti je cena prokliku a rychlost zobrazení a umístění reklamy.


Co je to PPC reklama? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín PPC reklama je v kategorii Internet

Klíčová slova: termín, přesný význam, co znamená, definice pojmu, pojem, odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, co to je, Internet, odborný výraz, terminus technicus, definice, význam slova, vysvětlení, wiki, slovo, terminologie


Pojem PPC reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín PPC reklama? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Platba za kliknutí - anglicky Pay Per Click (PPC) je model inzerce používáný na webových stránkách, kde inzerent platí za kliknutíreklamní inzerát.

Linky na další online zdroje

Hledat heslo PPC reklama ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo PPC reklama ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem PPC reklama ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PPC reklama ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz PPC reklama ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo PPC reklama ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo PPC reklama například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená PPC reklama? resp. co se skrývá pod slovem PPC reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PPC reklama, odpověď na dotaz co je to PPC reklama?. Víte např. kdo to je Paterník? Znáte a víte kdo je Majordomus? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Internet U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.