Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Co to je PPC reklama? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova PPC reklama

PPC reklama je reklama založená na proklicích. PPC je pojem z angličtiny, znamená pay per click, tedy zaplať za klik. Jedná se o reklamu internetovou, patří do metod affiliate marketingu. Inzerent zde platí pouze za to, když na reklamu zájemce klikne.
PPC reklamu lze naplánovat a také měřit. Důležitým měřítkem úspěšnosti je cena prokliku a rychlost zobrazení a umístění reklamy.


Co je to PPC reklama? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova PPC reklama sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz PPC reklama patří do sekce Internet

Klíčová slova: co to je, význam pojmu, Internet, definice, heslo, význam, termín, terminus technicus, co je to PPC reklama?, názvosloví, synonymum, lexikon, informace, popis, odborné názvosloví, pojem, slovo, terminologie


Pojem PPC reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Co označuje termín PPC reklama? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Platba za kliknutí - anglicky Pay Per Click (PPC) je model inzerce používáný na webových stránkách, kde inzerent platí za kliknutíreklamní inzerát.

Pro více informací o heslu PPC reklama zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín PPC reklama ve Wikislovníku

Hledat slovo PPC reklama ve Wikizdrojích

Vyhledat heslo PPC reklama ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PPC reklama ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo PPC reklama ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem PPC reklama ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo PPC reklama například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo PPC reklama? resp. co přesně označuje termín PPC reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PPC reklama, odpověď na dotaz co je to PPC reklama?. Víte např. kdo to je Transgender? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu PPC reklama v jiné sekci než Internet. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.