Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Co to je PPC reklama? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu PPC reklama

PPC reklama je reklama založená na proklicích. PPC je pojem z angličtiny, znamená pay per click, tedy zaplať za klik. Jedná se o reklamu internetovou, patří do metod affiliate marketingu. Inzerent zde platí pouze za to, když na reklamu zájemce klikne.
PPC reklamu lze naplánovat a také měřit. Důležitým měřítkem úspěšnosti je cena prokliku a rychlost zobrazení a umístění reklamy.


Co je to PPC reklama? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to PPC reklama? s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz PPC reklama je v sekci Internet

Klíčová slova: terminus technicus, informace, pojem, přesný výraz, slovo, co znamená, terminologie, význam pojmu, definice pojmu, význam, formulace, odborný výraz, odborné názvosloví, definice, slovník, názvosloví, lexikon, Internet


Pojem PPC reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu PPC reklama dozvíte následující

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Platba za kliknutí - anglicky Pay Per Click (PPC) je model inzerce používáný na webových stránkách, kde inzerent platí za kliknutíreklamní inzerát.

Další zdroje informací o slovu PPC reklama

Hledat slovo PPC reklama ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz PPC reklama ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem PPC reklama ve Wikimedia Commons

Najít pojem PPC reklama ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem PPC reklama na Youtube

Najít termín PPC reklama ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo PPC reklama například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu PPC reklama? resp. co se skrývá pod slovem PPC reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PPC reklama, odpověď na dotaz co je to PPC reklama?. Víte např. kdo to je Děvka? Znáte a víte kdo je Petr Chmela? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Internet). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.