Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Co to je PPC reklama? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu PPC reklama

PPC reklama je reklama založená na proklicích. PPC je pojem z angličtiny, znamená pay per click, tedy zaplať za klik. Jedná se o reklamu internetovou, patří do metod affiliate marketingu. Inzerent zde platí pouze za to, když na reklamu zájemce klikne.
PPC reklamu lze naplánovat a také měřit. Důležitým měřítkem úspěšnosti je cena prokliku a rychlost zobrazení a umístění reklamy.


Co je to PPC reklama? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo PPC reklama. Co znamená pojem PPC reklama z kategorie Internet?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo PPC reklama patří do kategorie Internet

Klíčová slova: synonymum, terminologie, wiki, odborné názvosloví, pojem, význam pojmu, lexikon, PPC reklama, co to je, formulace, informace, význam slova, termín, co znamená, přesný výraz, Internet, vysvětlení, slovo


Pojem PPC reklama je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu PPC reklama můžete dozvědět následující

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Platba za kliknutí - anglicky Pay Per Click (PPC) je model inzerce používáný na webových stránkách, kde inzerent platí za kliknutíreklamní inzerát.

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít pojem PPC reklama ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem PPC reklama na Google.cz

Hledat výraz PPC reklama ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem PPC reklama na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo PPC reklama ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín PPC reklama ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo PPC reklama například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je PPC reklama? resp. co je to PPC reklama? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu PPC reklama, odpověď na dotaz co je to PPC reklama?. Víte např. kdo to je Obchodní ředitel? Znáte a víte kdo je Petr Chmela? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Internet. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.