Co je to?
Definice výrazu Movitá věc. Co znamená odborný pojem Movitá věc z kategorie Právo?

Co to je Movitá věc? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Movitá věc?

Movitá věc je označení zahrnující všechny věci, které nenesou pojmenování věc nemovitá. Původně se jednalo o všechny věci s výjimkou staveb, které jsou pevným základem spojeny se zemí, a pozemků.
Nový občanský zákoník toto označení upravil jinak – věcí movitou může být i věc ze své podstaty nehmotná, pokud je právně vymezena, nesmí však jít o části lidského těla, které se (kromě vlasů) nepovažují za věc.


Co je to Movitá věc? Význam slova, termín, Definice výrazu Movitá věc. Co znamená odborný pojem Movitá věc z kategorie Právo?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Movitá věc? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Movitá věc je v kategorii Právo

Klíčová slova: Právo, přesný význam, terminologie, definice pojmu, definice, formulace, termín, význam pojmu, názvosloví, terminus technicus, odborný výraz, slovo, Movitá věc, Právo, přesný výraz, informace, popis, lexikon


Pojem Movitá věc je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Movitá věc ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Movitá věc ve Wikimedia Commons

Najít termín Movitá věc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Movitá věc ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Movitá věc na Youtube

Vyhledat heslo Movitá věc na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Movitá věc například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Movitá věc? resp. co znamená Movitá věc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Movitá věc, odpověď na dotaz co je to Movitá věc?. Víte např. kdo to je Miroslav Pelta? Znáte a víte kdo je Hilary Duff? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Movitá věc v jiné sekci než Právo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.