Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená odborný pojem Adobe Photoshop z kategorie Software?

Co je to Adobe Photoshop? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Adobe Photoshop

Adobe Photoshop je název bitmapového grafického editoru, který vytvořila firma Adobe Systems. Slouží k tvorbě a úpravám bitmapové grafiky. Původními autory byli bratři Knollové již v 90. letech minulého století. O několik let později byla vytvořena verze pro MS Windows.
Postupně byl Adobe Photoshop propojen se skupinou jiných grafických programů této firmy a je integrován i do cloudu.


Co je to Adobe Photoshop? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená odborný pojem Adobe Photoshop z kategorie Software?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Adobe Photoshop sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Adobe Photoshop patří do sekce software

Klíčová slova: vysvětlení, definice, terminus technicus, heslo, význam, Adobe Photoshop, popis, co je to Adobe Photoshop?, software, formulace, terminologie, odborný výraz, co to je, význam pojmu, význam slova, definice pojmu, slovník, přesný význam


Pojem Adobe Photoshop je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Adobe Photoshop? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Adobe Photoshop je bitmapový grafický editor pro tvorbu a úpravy bitmapové grafiky (např. fotografií) vytvořený firmou Adobe Systems.

Další možné informační zdroje

Hledat heslo Adobe Photoshop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Adobe Photoshop ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Adobe Photoshop na Google.cz

Vyhledat heslo Adobe Photoshop ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe Photoshop ve Wikimedia Commons

Hledat termín Adobe Photoshop ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe Photoshop například v Microsoft Bing, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikizdrojích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste zjistili co znamená Adobe Photoshop? resp. co označuje slovo Adobe Photoshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe Photoshop, odpověď na dotaz co je to Adobe Photoshop?. Víte např. kdo to je Jakub Szántó? Znáte a víte kdo je Andrea Čunderlíková? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Adobe Photoshop i v jiných kategoriích (než software). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.