Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená slovo Adobe Photoshop z kategorie Software?

Co je Adobe Photoshop? Definice pojmu

Co znamená termín Adobe Photoshop? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Adobe Photoshop je název bitmapového grafického editoru, který vytvořila firma Adobe Systems. Slouží k tvorbě a úpravám bitmapové grafiky. Původními autory byli bratři Knollové již v 90. letech minulého století. O několik let později byla vytvořena verze pro MS Windows.
Postupně byl Adobe Photoshop propojen se skupinou jiných grafických programů této firmy a je integrován i do cloudu.


Co je to Adobe Photoshop? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená slovo Adobe Photoshop z kategorie Software?

Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Adobe Photoshop) můžete sdílet s rodinou a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Adobe Photoshop patří do kategorie software

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, co je to Adobe Photoshop?, co znamená, wiki, význam slova, synonymum, přesný výraz, termín, popis, co to je, lexikon, informace, terminus technicus, software, slovník, přesný význam, význam


Pojem Adobe Photoshop je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Adobe Photoshop?

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Adobe Photoshop je bitmapový grafický editor pro tvorbu a úpravy bitmapové grafiky (např. fotografií) vytvořený firmou Adobe Systems.

Další informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adobe Photoshop ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Adobe Photoshop ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Adobe Photoshop ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Adobe Photoshop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Adobe Photoshop ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe Photoshop ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe Photoshop například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané termíny, slova, pojmy

Nyní již víte jaká je definice termínu Adobe Photoshop? resp. jaká je definice slova Adobe Photoshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe Photoshop, odpověď na dotaz co je to Adobe Photoshop?. Víte např. kdo to je Jiří Helekal? Znáte a víte kdo je Martin Urza? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Radíme proto zkusit hledat pojem Adobe Photoshop v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.