Co je to?
Odborný výraz, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená slovo Adobe Photoshop z kategorie Software?

Co je Adobe Photoshop?

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop je název bitmapového grafického editoru, který vytvořila firma Adobe Systems. Slouží k tvorbě a úpravám bitmapové grafiky. Původními autory byli bratři Knollové již v 90. letech minulého století. O několik let později byla vytvořena verze pro MS Windows.
Postupně byl Adobe Photoshop propojen se skupinou jiných grafických programů této firmy a je integrován i do cloudu.


Co je to Adobe Photoshop? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená slovo Adobe Photoshop z kategorie Software?

Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Text byl vytvořen autorkami právě pro projekt Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Adobe Photoshop s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Adobe Photoshop patří do kategorie software

Klíčová slova: význam, lexikon, software, termín, informace, názvosloví, přesný výraz, heslo, terminus technicus, definice pojmu, definice, význam slova, formulace, wiki, Adobe Photoshop, popis, odborné názvosloví, slovník


Pojem Adobe Photoshop je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Adobe Photoshop? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Adobe Photoshop je bitmapový grafický editor pro tvorbu a úpravy bitmapové grafiky (např. fotografií) vytvořený firmou Adobe Systems.

Další informace o pojmu Adobe Photoshop hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz Adobe Photoshop ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Adobe Photoshop ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Adobe Photoshop ve Wikizdrojích

Zkusit najít heslo Adobe Photoshop ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adobe Photoshop ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Adobe Photoshop na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe Photoshop například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Z předchozího textu jste se dozvěděli jaký je význam slova Adobe Photoshop? resp. co znamená výraz Adobe Photoshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe Photoshop, odpověď na dotaz co je to Adobe Photoshop?. Víte např. kdo to je Střelec? Znáte a víte kdo je Ray Conniff? Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Adobe Photoshop i jinde než v sekci než v software. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, mobilní a PC aplikace, adobe Photoshop, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.