Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená odborný pojem Adobe Photoshop z kategorie Software?

Co je to Adobe Photoshop? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Adobe Photoshop?

Adobe Photoshop je název bitmapového grafického editoru, který vytvořila firma Adobe Systems. Slouží k tvorbě a úpravám bitmapové grafiky. Původními autory byli bratři Knollové již v 90. letech minulého století. O několik let později byla vytvořena verze pro MS Windows.
Postupně byl Adobe Photoshop propojen se skupinou jiných grafických programů této firmy a je integrován i do cloudu.


Co je to Adobe Photoshop? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adobe Photoshop. Co znamená odborný pojem Adobe Photoshop z kategorie Software?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Adobe Photoshop je v kategorii software

Klíčová slova: vysvětlení, terminus technicus, co je to Adobe Photoshop?, slovo, synonymum, odborný výraz, názvosloví, přesný výraz, software, význam slova, odborné názvosloví, lexikon, co to je, definice pojmu, terminologie, slovník, popis, software


Pojem Adobe Photoshop je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Adobe Photoshop? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Adobe Photoshop je bitmapový grafický editor pro tvorbu a úpravy bitmapové grafiky (např. fotografií) vytvořený firmou Adobe Systems.

Více informací o slovu Adobe Photoshop doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Adobe Photoshop na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adobe Photoshop ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Adobe Photoshop ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe Photoshop ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Adobe Photoshop ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Adobe Photoshop ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe Photoshop například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikizdrojích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už víte jaká je definice termínu Adobe Photoshop? resp. co je to Adobe Photoshop? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe Photoshop, odpověď na dotaz co je to Adobe Photoshop?. Víte např. kdo to je Ray Charles? Znáte a víte kdo je Idiot? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je software. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.