Co je to?
Odborný výraz, definice slova Retro. Co znamená slovo Retro z kategorie Kultura?

Co je Retro? Definice pojmu

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Retro?

Retro je označení pro něco již minulého, zaniklého, starého. Jako retro móda se označují takové trendy, které byly v oblibě v minulosti a nyní se jejich obliba vrací. Nemusí ale jít o pouhé kopírování trendů, může se jednat o kombinaci starého a nového.

Co je to Retro? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Retro. Co znamená slovo Retro z kategorie Kultura?

Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Retro se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Výraz Retro patří do kategorie kultura

Klíčová slova: přesný výraz, slovník, význam slova, definice, co znamená, wiki, kultura, definice pojmu, odborný výraz, vysvětlení, synonymum, popis, odborné názvosloví, informace, Retro, terminus technicus, význam pojmu, přesný význam


Pojem Retro je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Retro? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Retro je obecné označení pro něco minulého, zaniklého, bývalého, může se jednat o označení pro cokoliv zpět v čase. Může se jednat jak o předponu k jinému slovu tak i o samostatné slovo.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Retro na Youtube

Najít slovo Retro ve Wikizdrojích

Vyhledat termín Retro ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Retro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Retro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Retro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Retro například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už víte co znamená slovo Retro? resp. co přesně znamená slovo Retro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retro, odpověď na dotaz co je to Retro?. Víte např. kdo to je František Nedvěd? Znáte a víte kdo je Miloš Forman? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v kultura. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.