Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Retro. Co znamená pojem Retro z kategorie Kultura?

Co to je Retro? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Retro

Retro je označení pro něco již minulého, zaniklého, starého. Jako retro móda se označují takové trendy, které byly v oblibě v minulosti a nyní se jejich obliba vrací. Nemusí ale jít o pouhé kopírování trendů, může se jednat o kombinaci starého a nového.


Co je to Retro? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Retro. Co znamená pojem Retro z kategorie Kultura?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Retro? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Retro je v kategorii Kultura

Klíčová slova: slovo, informace, vysvětlení, význam, odborný výraz, Kultura, přesný význam, wiki, význam pojmu, definice, Kultura, pojem, terminus technicus, definice pojmu, formulace, co to je, Retro, synonymum


Pojem Retro je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Retro? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Retro je obecné označení pro něco minulého, zaniklého, bývalého, může se jednat o označení pro cokoliv zpět v čase. Může se jednat jak o předponu k jinému slovu tak i o samostatné slovo.

Pro více informací o heslu Retro zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Retro ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Retro ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Retro ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Retro ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Retro ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Retro na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Retro například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Retro? resp. co znamená Retro? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Retro, odpověď na dotaz co je to Retro?. Víte např. kdo to je Monetarista? Znáte a víte kdo je Utilitarista? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Kultura. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.