Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo OTG. Co znamená pojem OTG z kategorie Hardware?

Co to je OTG? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova OTG?

OTG, zkratka slov On the go, čili“ na cestách“. To znamená, že technologie OTG umožňuje komunikaci mezi dvěma různými zařízeními, která jsou s OTG kompatibilní. Tato zařízení pak mohou splňovat různé funkce a vykonávat některé úkoly. Jako hostitelské zařízení je nejčastěji využíván PC, k němu se pak připojuje smartphone nebo flash disk.
Díky OTG pak můžete například odesílat dokumenty přímo do tiskárny, propojovat klávesnici do mobilního zařízení a podobně.


Co je to OTG? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo OTG. Co znamená pojem OTG z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova OTG? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem OTG je v kategorii Hardware

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, slovník, informace, termín, co to je, slovo, vysvětlení, Hardware, formulace, synonymum, význam slova, heslo, popis, odborný výraz, Hardware, definice, přesný význam


Pojem OTG je v kategorii Hardware, ilustrační obrázek

Co označuje termín OTG? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

USB On-The-Go, zkracované na USB OTG nebo jen OTG, je normativní specifikace prvně použitá v roce 2001, která umožňuje zařízení s USB jako digitální zvukový přehrávač nebo mobilní telefon komunikovat jako hostitelské zařízení pro USB přístroje, jako paměť USB flash disk, digitální kamera, počítačová myš nebo klávesnice. Použití USB OTG ale dovoluje přepnout se do opačného uspořádání, do role hostujícího klienta pro jiné hostitelské zařízení, např. počítač, a naopak, Například mobilní telefon může načíst z připojeného přístroje, média jako hostitel nebo se sám hlásit jako paměťové medium po připojení k PC. Obdobně spolu naváží kabelové spojení např. dva mobily.

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo OTG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem OTG ve Wikimedia Commons

Najít pojem OTG ve Wikizdrojích

Hledat výraz OTG na Google.cz

Hledat termín OTG ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo OTG ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo OTG například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova OTG? resp. jaký je význam slova OTG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OTG, odpověď na dotaz co je to OTG?. Víte např. kdo to je Karel Dolejší? Znáte a víte kdo je Cukrouš? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín OTG hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?