Co je to?
Definice výrazu, termínu OTG. Co znamená odborný pojem OTG z kategorie Hardware?

Co je OTG?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu OTG?

OTG, zkratka slov On the go, čili“ na cestách“. To znamená, že technologie OTG umožňuje komunikaci mezi dvěma různými zařízeními, která jsou s OTG kompatibilní. Tato zařízení pak mohou splňovat různé funkce a vykonávat některé úkoly. Jako hostitelské zařízení je nejčastěji využíván PC, k němu se pak připojuje smartphone nebo flash disk.
Díky OTG pak můžete například odesílat dokumenty přímo do tiskárny, propojovat klávesnici do mobilního zařízení a podobně.


Co je to OTG? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu OTG. Co znamená odborný pojem OTG z kategorie Hardware?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín OTG je v kategorii hardware

Klíčová slova: OTG, popis, přesný výraz, co to je, heslo, přesný význam, informace, odborný výraz, synonymum, vysvětlení, co je to OTG?, wiki, termín, hardware, odborné názvosloví, co znamená, význam pojmu, pojem


Pojem OTG je v kategorii hardware, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu OTG dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

USB On-The-Go, zkracované na USB OTG nebo jen OTG, je normativní specifikace prvně použitá v roce 2001, která umožňuje zařízení s USB jako digitální zvukový přehrávač nebo mobilní telefon komunikovat jako hostitelské zařízení pro USB přístroje, jako paměť USB flash disk, digitální kamera, počítačová myš nebo klávesnice. Použití USB OTG ale dovoluje přepnout se do opačného uspořádání, do role hostujícího klienta pro jiné hostitelské zařízení, např. počítač, a naopak, Například mobilní telefon může načíst z připojeného přístroje, média jako hostitel nebo se sám hlásit jako paměťové medium po připojení k PC. Obdobně spolu naváží kabelové spojení např. dva mobily.

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz OTG ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo OTG ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín OTG ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo OTG ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo OTG ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem OTG na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo OTG například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku co znamená OTG? resp. co se vlastně skrývá pod slovem OTG? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OTG, odpověď na dotaz co je to OTG?. Víte např. kdo to je Slaměný vdovec? Znáte a víte kdo je Kopilot? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín OTG hledat i v jiných kategoriích (než hardware). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie hardware, Sólo klávesnice, oTG, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?