Co je to?
Výraz, termín, definice slova Ascendent. Co znamená odborný pojem Ascendent z kategorie Různé?

Co je to Ascendent? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Ascendent

Ascendent je pojem z astrologie. Při tvorbě horoskopu nezáleží jen na znamení zvěrokruhu, v němž je dotyčný člověk narozen (podle data), ale i na ascendentu, což je znamení zvěrokruhu, které se nacházelo na obloze v místě a čase jeho narození. Astrologové věří, že ascendent má významný vliv na osobnost člověka, jeho chování a projevy.

Co je to Ascendent? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Ascendent. Co znamená odborný pojem Ascendent z kategorie Různé?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Ascendent sdílejte s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Ascendent je v kategorii různé

Klíčová slova: co je to Ascendent?, různé, různé, vysvětlení, odborný výraz, formulace, přesný význam, slovník, význam slova, lexikon, heslo, definice, termín, slovo, wiki, informace, popis, Ascendent


Pojem Ascendent je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Ascendent? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Ascendent je bod na ekliptice, v němž se ekliptika kříží s místní rovinou horizontu na východní straně, tedy v místě výstupu ekliptiky nad obzor. Vzhledem k tomu, že zemská osa je skloněna k rovině ekliptiky přibližně o 23,5 stupně, bod ascendentu se během dne posouvá po horizontu kolem bodu geografického východu, a to střídavě směrem k severu a jihu.

Další informační zdroje o slovu Ascendent

Hledat videa s názvem Ascendent na Youtube

Vyhledat termín Ascendent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Ascendent na Google.cz

Najít heslo Ascendent ve Wikislovníku

Hledat výraz Ascendent ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Ascendent ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Ascendent například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Ascendent? resp. co přesně znamená slovo Ascendent? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ascendent, odpověď na dotaz co je to Ascendent?. Víte např. kdo to je Prepper? Znáte a víte kdo je Angel Wicky? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.