Co je to?
Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Co je to Bronz? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bronz?

Bronz je slitina kovů, mědi a cínu, popřípadě dalších kovů – olova, manganu, hliníku a dalších. Vlastnosti bronzu oceňovali lidé již v pravěkých dobách a jednomu období dal bronz i jméno. Používal se k výrobě různých nástrojů, zbraní, ozdob a dalších předmětů.
Bronz má proti jiným kovům vyšší tvrdost, takže jeh objev se stal výrazným pokrokem. V současnosti se bronz využívá převážně v sochařství nebo při určitých specifických pracích.


Co je to Bronz? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Bronz. Co znamená odborný pojem Bronz z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bronz sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Bronz patří do sekce Materiály

Klíčová slova: názvosloví, slovo, co znamená, definice, formulace, pojem, Materiály, význam pojmu, termín, lexikon, popis, odborný výraz, význam, Materiály, informace, Bronz, heslo, co to je


Pojem Bronz je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Bronz ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Bronz na Google.cz

Najít pojem Bronz ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bronz ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Bronz ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bronz ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Bronz například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Bronz? resp. jaká je definice slova Bronz? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bronz, odpověď na dotaz co je to Bronz?. Víte např. kdo to je Uvaděč? Znáte a víte kdo je Etnobotanik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Bronz hledat i v jiných kategoriích (než Materiály) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.