Co je to?
Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Co je to Osteochondróza? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Osteochondróza

Osteochondróza je degenerativní onemocnění kostí a chrupavky. Často začíná u meziobratlových plotének a způsobuje bolesti zad. Prevencí je dostatek pohybu, především chůze.


Co je to Osteochondróza? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Osteochondróza) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Osteochondróza patří do kategorie Nemoce

Klíčová slova: informace, vysvětlení, slovo, Nemoce, synonymum, co to je, význam pojmu, Osteochondróza, heslo, význam, definice pojmu, definice, přesný význam, názvosloví, terminologie, terminus technicus, pojem, wiki


Pojem Osteochondróza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Osteochondróza zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz Osteochondróza ve Wikipedii

Hledat termín Osteochondróza ve vyhledávači Yandex

Najít termín Osteochondróza ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osteochondróza ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Osteochondróza na Google.cz

Vyhledat slovo Osteochondróza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Osteochondróza například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Osteochondróza? resp. co přesně znamená slovo Osteochondróza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osteochondróza, odpověď na dotaz co je to Osteochondróza?. Víte např. kdo to je Moderátor? Znáte a víte kdo je James Cameron? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Osteochondróza v jiné sekci než Nemoce. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.