Co je to?
Definice výrazu Osteochondróza. Co znamená odborný pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Co je Osteochondróza? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Osteochondróza?

Osteochondróza je degenerativní onemocnění kostí a chrupavky. Často začíná u meziobratlových plotének a způsobuje bolesti zad. Prevencí je dostatek pohybu, především chůze.


Co je to Osteochondróza? Význam slova, termín, Definice výrazu Osteochondróza. Co znamená odborný pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Osteochondróza můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Osteochondróza je v sekci nemoce

Klíčová slova: nemoce, Osteochondróza, přesný význam, nemoce, popis, synonymum, co to je, informace, odborné názvosloví, slovník, vysvětlení, pojem, názvosloví, význam pojmu, termín, definice, definice pojmu, co je to Osteochondróza?


Pojem Osteochondróza je v kategorii nemoce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít Osteochondróza ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osteochondróza ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Osteochondróza ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Osteochondróza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín Osteochondróza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Osteochondróza ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Osteochondróza například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě nyní již víte co je to Osteochondróza? resp. co se přesně ukrývá za slovem Osteochondróza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osteochondróza, odpověď na dotaz co je to Osteochondróza?. Víte např. kdo to je Jiří Hrzán? Znáte a víte kdo je Lucie Vondráčková? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Osteochondróza i v jiné sekci než v nemoce. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.