Co je to?
Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Co je to Osteochondróza? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Osteochondróza?

Osteochondróza je degenerativní onemocnění kostí a chrupavky. Často začíná u meziobratlových plotének a způsobuje bolesti zad. Prevencí je dostatek pohybu, především chůze.


Co je to Osteochondróza? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Osteochondróza můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Osteochondróza je v sekci Nemoce

Klíčová slova: popis, odborné názvosloví, pojem, vysvětlení, definice, formulace, význam slova, wiki, slovo, heslo, Osteochondróza, synonymum, definice pojmu, význam, co znamená, co to je, slovník, informace


Pojem Osteochondróza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Osteochondróza v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Osteochondróza ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Osteochondróza ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Osteochondróza ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Osteochondróza na Youtube

Vyhledat pojem Osteochondróza ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Osteochondróza na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Osteochondróza například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Osteochondróza? resp. jaký je význam pojmu Osteochondróza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osteochondróza, odpověď na dotaz co je to Osteochondróza?. Víte např. kdo to je Emil Hácha? Znáte a víte kdo je Clint Eastwood? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Nemoce. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.