Co je to?
Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Co je to Osteochondróza? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Osteochondróza?

Osteochondróza je degenerativní onemocnění kostí a chrupavky. Často začíná u meziobratlových plotének a způsobuje bolesti zad. Prevencí je dostatek pohybu, především chůze.


Co je to Osteochondróza? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Osteochondróza. Co znamená pojem Osteochondróza z kategorie Nemoce?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Osteochondróza je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: termín, význam slova, Nemoce, informace, přesný význam, terminus technicus, lexikon, co znamená, Osteochondróza, slovo, vysvětlení, heslo, pojem, wiki, přesný výraz, terminologie, definice, význam pojmu


Pojem Osteochondróza je v kategorii Nemoce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Osteochondróza na Google.cz

Najít termín Osteochondróza ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Osteochondróza ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Osteochondróza ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Osteochondróza na Youtube

Vyhledat slovo Osteochondróza ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Osteochondróza například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Osteochondróza? resp. jaký je přesný význam slova Osteochondróza? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Osteochondróza, odpověď na dotaz co je to Osteochondróza?. Víte např. kdo to je Vynálezce? Znáte a víte kdo je James Cameron? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nemoce U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.