Co je to?
Definice výrazu, termínu Rendez-vous. Co znamená odborný pojem Rendez-vous z kategorie Různé?

Co je to Rendez-vous? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Rendez-vous

Z francouzštiny - milostná schůzka, dostaveníčko, rande. Původní francouzská podoba pojmu se vyskytuje už jen ve starší literatuře a filmech, dnes se užívá výraz "rande".

Co je to Rendez-vous? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Rendez-vous. Co znamená odborný pojem Rendez-vous z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Rendez-vous sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Rendez-vous je v kategorii různé

Klíčová slova: definice, odborné názvosloví, vysvětlení, co to je, informace, popis, synonymum, termín, definice pojmu, terminologie, heslo, Rendez-vous, přesný výraz, odborný výraz, názvosloví, slovník, různé, přesný význam


Pojem Rendez-vous je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Rendez-vous? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Rendezvous nebo Rendez-vous, z francouzského rendez-vous, je sousloví významu „setkání“ nebo „dostavení“, „rande“.

Další zdroje informací o slovu Rendez-vous

Hledat heslo Rendez-vous ve Wikizdrojích

Najít výraz Rendez-vous ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Rendez-vous na Google.cz

Zkusit najít Rendez-vous ve Wikislovníku

Hledat výraz Rendez-vous ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Rendez-vous ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Rendez-vous například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě nyní již víte co je to Rendez-vous? resp. co je to Rendez-vous? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rendez-vous, odpověď na dotaz co je to Rendez-vous?. Víte např. kdo to je Kim Kardashian? Znáte a víte kdo je Separatista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Rendez-vous i jinde než v sekci než v různé. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.