Co je to?
Definice výrazu, termínu Goretex. Co znamená odborný pojem Goretex z kategorie Materiály?

Co je to Goretex? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Goretex

Gore-Tex je název (registrovaná značka) vrstvené tkaniny s nepromokavou membránou, která je ale zároveň prodyšná. Jedná se tedy o tzv. funkční materiál využívaný při výrobě sportovních oděvů a obuvi. Existuje několik variant Gore-texu lišících se vlastnostmi i cenou, např. Gore-Tex Fabric, Gore-Tex XCR Fabric, Gore-Tex Paclite Fabric, Gore-Tex Soft Shell Fabric, Gore-Tex Performance Shell, Gore-Tex Paclite Shell, Gore-Tex Pro Shell, Gore-Tex Soft Shell a Gore-Tex Active Shell. Gore-tex je natolik známá značka, že se tímto slovem někdy označují i jiné typy membránových materiálů s podobnými vlastnostmi.


Co je to Goretex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Goretex. Co znamená odborný pojem Goretex z kategorie Materiály?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Goretex se nachází v kategorii Materiály

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, terminologie, pojem, informace, vysvětlení, odborný výraz, Materiály, wiki, heslo, význam, význam slova, definice pojmu, co to je, lexikon, co znamená, definice, Goretex


Pojem Goretex je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Goretex zkuste navštívit tyto odkazy

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Goretex ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Goretex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Goretex ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Goretex ve Wikislovníku

Hledat termín Goretex ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Goretex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Goretex například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Goretex? resp. co znamená výraz Goretex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Goretex, odpověď na dotaz co je to Goretex?. Víte např. kdo to je Dana Batulková? Znáte a víte kdo je Richard Krajčo? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Materiály. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.