Co je to?
Definice výrazu, termínu Goretex. Co znamená odborný pojem Goretex z kategorie Materiály?

Co je to Goretex? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Goretex

Gore-Tex je název (registrovaná značka) vrstvené tkaniny s nepromokavou membránou, která je ale zároveň prodyšná. Jedná se tedy o tzv. funkční materiál využívaný při výrobě sportovních oděvů a obuvi. Existuje několik variant Gore-texu lišících se vlastnostmi i cenou, např. Gore-Tex Fabric, Gore-Tex XCR Fabric, Gore-Tex Paclite Fabric, Gore-Tex Soft Shell Fabric, Gore-Tex Performance Shell, Gore-Tex Paclite Shell, Gore-Tex Pro Shell, Gore-Tex Soft Shell a Gore-Tex Active Shell. Gore-tex je natolik známá značka, že se tímto slovem někdy označují i jiné typy membránových materiálů s podobnými vlastnostmi.


Co je to Goretex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Goretex. Co znamená odborný pojem Goretex z kategorie Materiály?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Goretex sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Goretex patří do sekce Materiály

Klíčová slova: termín, lexikon, slovník, formulace, co je to Goretex?, slovo, Materiály, význam pojmu, Goretex, přesný význam, definice, vysvětlení, Materiály, názvosloví, terminus technicus, význam slova, pojem, terminologie


Pojem Goretex je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Goretex zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Goretex ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Goretex ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Goretex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Goretex ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Goretex ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Goretex ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Goretex například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Goretex? resp. co je to Goretex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Goretex, odpověď na dotaz co je to Goretex?. Víte např. kdo to je Peter Insider? Znáte a víte kdo je Lucie Bílá? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Materiály). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.