Co je to?
Definice výrazu, termínu Goretex. Co znamená odborný pojem Goretex z kategorie Materiály?

Co je to Goretex? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Goretex

Gore-Tex je název (registrovaná značka) vrstvené tkaniny s nepromokavou membránou, která je ale zároveň prodyšná. Jedná se tedy o tzv. funkční materiál využívaný při výrobě sportovních oděvů a obuvi. Existuje několik variant Gore-texu lišících se vlastnostmi i cenou, např. Gore-Tex Fabric, Gore-Tex XCR Fabric, Gore-Tex Paclite Fabric, Gore-Tex Soft Shell Fabric, Gore-Tex Performance Shell, Gore-Tex Paclite Shell, Gore-Tex Pro Shell, Gore-Tex Soft Shell a Gore-Tex Active Shell. Gore-tex je natolik známá značka, že se tímto slovem někdy označují i jiné typy membránových materiálů s podobnými vlastnostmi.


Co je to Goretex? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Goretex. Co znamená odborný pojem Goretex z kategorie Materiály?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Goretex s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Goretex patří do kategorie Materiály

Klíčová slova: wiki, lexikon, slovník, odborný výraz, pojem, informace, popis, názvosloví, přesný význam, co je to Goretex?, formulace, definice pojmu, význam slova, Materiály, synonymum, slovo, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Goretex je v kategorii Materiály, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Goretex

Hledat heslo Goretex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Goretex ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Goretex ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Goretex ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Goretex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Goretex na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Goretex například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Goretex? resp. jaká je definice slova Goretex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Goretex, odpověď na dotaz co je to Goretex?. Víte např. kdo to je Václav Vydra? Znáte a víte kdo je Lucie Bílá? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.